2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

nazlıcan canım gözünaydın çok sevindim sonuçların temiz çıkmasına
inşallah hayırlısıyla kucağına alırsın canım..

kızlar ya şimdi geldim aldım sonucumu

açlık 88 tokluk 151 çıktı moralim çok bozuldu drumda yok gitmiş yarın göstericem ama içim hiç rahat değil sizce bu durumda ne olabilir yardım edin bana
barclicim şekerin çok olmamakla birazcık yüksek çıkmışbenim ki 180 lerde:çok üzgünüm:
çarşamba günü tekrar yapıcaz testi bu defa 100 gr glikoz yüklenecek ve 4 kez kan vericem en azından sen daha iyi durumdasın tatlım bişey çıkmaz inşallah bi de bana bak :çok üzgünüm:
dr gelirken limon getir mide bulantın çok olur kusmanı engeller limon dedi
canım fena halde sıkıldı anlayacağın

nazlıcancım çok sevindim sonuçlarına. hep aklımdaydın noldu acaba diye. çok şkür senden de iyi haberi aldık.

ocak anneleri baştan üzlüyor ama sonra seviniyoruz.

barcli geçmiş olsun canım ama şimdiden bu kadar stres yapma daha çok çıkmasın
şekerin doktorunla konuşunca bir yol bulunur elbet..

zeynep sana da geçmiş olsun,inşallah ikincisinde iyi sonuçlar çıkar..

sanırım bu 3-4 haftamız da şeker sorunlarıyla boğuşacağız anlaşılan..

ewt yyaaa linayında dediği gibi 1 ay ugrasırız bu seker işiyle gerci benim doguma kadar devam etcek de ...linay iznin bitti sanırım umarım iyi gecmiştir... kızlar doktorum bana şunu söyledi hani kontrolde bebişlerimizin gramları yüksek çıkıyo ya bu sevinilcek bişiy degil dedi annenin yüklemede seker tehdidinde olabilecegini gösterebilir dedi ...linay kısmetse cumaya gircem ayrıntılıya ayyy cok heyecanlıyım gecende bunla ilgili bir rüya görmüştüm yazmıstım foruma belki hatırlarsın...

nazlıcan cok sevindim sonucunun iyi cıktıgına ...cicikız sinem de ögrencekti bugun umarım onunda iyi cıkar ...

barclicim şekerin çok olmamakla birazcık yüksek çıkmışbenim ki 180 lerde:çok üzgünüm:
çarşamba günü tekrar yapıcaz testi bu defa 100 gr glikoz yüklenecek ve 4 kez kan vericem en azından sen daha iyi durumdasın tatlım bişey çıkmaz inşallah bi de bana bak :çok üzgünüm:
dr gelirken limon getir mide bulantın çok olur kusmanı engeller limon dedi
canım fena halde sıkıldı anlayacağın

üzüldüm cnm ya ama ne yapacaksın işte her birimizde bişiler çıkıyo aman bebişlerimiz ii olsun da başka bişi istemyrm...inş bişi çıkmaz ikimizdede

ewt yyaaa linayında dediği gibi 1 ay ugrasırız bu seker işiyle gerci benim doguma kadar devam etcek de ...linay iznin bitti sanırım umarım iyi gecmiştir... kızlar doktorum bana şunu söyledi hani kontrolde bebişlerimizin gramları yüksek çıkıyo ya bu sevinilcek bişiy degil dedi annenin yüklemede seker tehdidinde olabilecegini gösterebilir dedi ...linay kısmetse cumaya gircem ayrıntılıya ayyy cok heyecanlıyım gecende bunla ilgili bir rüya görmüştüm yazmıstım foruma belki hatırlarsın...

evet canım bitti iznim bugün işe başladım..
evdeydim ev izni yaptım ama güzeldi kızımla ilgilendim biraz
en çok o üzüldü işe başlamama..
bugün aklıma geldi takvime baktım hangi güne geliyor 19 diye
inşallah hayırlı haberlerini bekliyoruz canım..ben de hep kabuslar
görüyordum..her yapılan işlem bize stres olarak dönüyor,
güya stressiz hamilelik yaşıyoruz..

bugünüm çok zor geçti belim,sırtım, ayaklarım çok ağrıyor,ne oturabiliyorum,
ne kalkabiliyorum,aralık ayına kadar çalışırım diyordum ama bu gidişle işin sonunu
getiremiyeceğim galiba..
bu da ileri yaş anne olmanın sıkıntıları herhalde kaydirigubbakcemile3

iiim cnm karnım çok aç çavdar ekmeği aldım onu yiyicem akşama.. 2 dilim ekmek yedim o kadar
akşamada çorba yemek yiyicem sen ii misin

iiim cnm karnım çok aç çavdar ekmeği aldım onu yiyicem akşama.. 2 dilim ekmek yedim o kadar
akşamada çorba yemek yiyicem sen ii misin

bende iyiyim yaaa ignemi çaktım 5 kasık pilav yedim:) iftara misafirim vardı az önce gittiler yogundum bugun mutfaktan cıkmadım oturunca anladım yorulmusum yarın doktordan inş.hayırlı haberlerle gelirsin...

14092008341lr4.th.jpg

14092008343nr5.th.jpg

Harika bişey bu güle güle kullansın bebiş inşallah

iyi pazarlar herkese bugün kimse yok galiba.benim dört gündür kasık ağrım ve bel ağrım oluyordu bende geçer diye pek umursamamıştım çünkü gündüzleri daha az oluyordu dün dr.mu aradım kasılmalarım başlamış erken doğum tehdidim varmış moralim çok bozuk dünden beri sırt üstü yatıyorum inşallah bebeğime birşey olmaz allahım.şu anda ilaç verdi ona başladım iyi gelecek mi bilmiyorum bebeğim içimde kıpır kıpır biraz daha dur kızım diyiyorum ama kasılmalar hala var dr.da izmirde ben şu anda balıkesirdeyim yarın başka bi dr.dan randevu aldım bakalım açılma var mı diye muayene olacağım moralim çok bozuk sizlerde kendinize çok dikkat edin fazla kendinizi yormayın.

Çok geçmiş olsun inşallah bişey olmaz dikkat kendine:Saruboceq:

slmmmmmmmmmmm kızlar,herkes iyi umarım
barçlı canım ya hemen endişe yapma bir dr una görün bakalım ne dicekk,acaba bu şekerın çok tatlı yemekle alakası war mıkı,ölese bende de kesın çıkar acayıp tatlı yıyorum bu ara,
montesorı ,sen nsılsın canım, msn kapalı,yoruldun dinlenıosun sanırım,
alisha oda takımın harıka inşallah iyi günlerde kullanmak nasıp etsın,bu arada burcun boğamı alısha,dolunayda kabus göruorum demışsın,bende kesınlıkle her dolunayda bunalım olurum,muhakkak üzücü birşeyler olur,burç olarak benı etkılıomuş dolunay
kızlar bugun uzucü bir haber aldım sizinle paylaşmak istıorumkı sızınde bılgınız olsun özellikle dr nuza sorun,okuldan bir arkadaşım geçen gün doğum yaptı,normal olacaktı ama son anda sezaryen olmuş,bebeğin ciğerleri su toplamış,koskoca izmırde küvez bulamamışlar ve bebeği babası ile bursaya yollamışlar,arkadaşımda amelıyatlı yatıomuş,çok üzüldüm,allah kimseye wermesın,burda 2 tane üniversite hastanesı war ama bır tane kuvez bulamamışlar,bır dahakı kontrole gittiğimde dr sorucam,bu cüğerlerın su toplaması doğmadan önce anlaşılabılırmı,acaba arkadaşımın dr bunu anlayamadı mı,sizinde aklınızda olsun ,en önce gıdecek olan kım warsa ( sanırım montesori) bır sorabılırm,

saol cnm, burcum ikizler, ama her dolunay mutlaka kabus görüorum bi arkadaşım da kova o da çok görür bence genel herkese bi etkisi var

herkese günaydın kızlar!!!!!!
alisha kızının odası harika canım ,güle oynaya eskitin.
barçlı umarım dr dan güzel haberlerle dönersin bana öyle geliyoo

günaydın bayanlar inş herkes iyidir,

barçli
ve zeynep size çok gecmiş olsun inş şekerleriniz normale döner cok gecmiş olsun,
alisha bebişin odası cok güzelmiş allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş,(cümlemizinkini)
ezra arkadaşının durumu cok üzücü olmuş inş en yakın zmanda bebişleri düzelir, verdiğin bilgi içinde tşk ederiz. doktoruma bende sorarrım ayın 24 de gidicem,
nazlıcan sonuçlarının temiz cıkmasına cok sevindim, be tetler bizi çok yordu en yakın zmanda bitmesini istiyorum,
cicikizsinem senin sonuçların ne durumda doktorunla görüşebildinmi?
linay seninde iznin bitmiş doğuma kadar sorunsuz ağrısıs günler diler,im, dün benimde başım felaket ağrıdı saat 2 gibi çıkıp eve gittim, bigüzel uyumuşum hiç bişeyim kalmadı, eve giderken yold abi bayanla tanışdım küçük pusette 1 haftalık bebek, birtane oğlu vardı 5 veya 6 yaşlarında, bşrde kızı vardı 8 yaşında, bayan 1 haftalık doğum yapmış, ve görseydiniz şaşardınız hiç doğum yapmış birine benzemiyordu, hiç kilo almamış,bebeğide çok tatlıydı maşşallah, ama çok şaşırdım normal doğumun bu yanı cok güzel işde 1 haftada normal hayatına dönüyorsun, allahım hepimize normal doğum nasip etsin, ben hiç sezeryan istemiyorum, allahım bi hıkda kurtarsın :))

günaydınlar herkese...miniğim,smrisk nasılsın...
smrisk gecmiş olsun canım umarım basagrın tekrarlamaz...
ne güzel demişsin en güzeli normal dogum umarım hepimiz normal dogururuz:)
bebegime aldıgım birkaç şeyi koydum bebegime alınanlardan bakabilirsiniz kızlar...

X