2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

iyi pazarlar herkese bugün kimse yok galiba.benim dört gündür kasık ağrım ve bel ağrım oluyordu bende geçer diye pek umursamamıştım çünkü gündüzleri daha az oluyordu dün dr.mu aradım kasılmalarım başlamış erken doğum tehdidim varmış moralim çok bozuk dünden beri sırt üstü yatıyorum inşallah bebeğime birşey olmaz allahım.şu anda ilaç verdi ona başladım iyi gelecek mi bilmiyorum bebeğim içimde kıpır kıpır biraz daha dur kızım diyiyorum ama kasılmalar hala var dr.da izmirde ben şu anda balıkesirdeyim yarın başka bi dr.dan randevu aldım bakalım açılma var mı diye muayene olacağım moralim çok bozuk sizlerde kendinize çok dikkat edin fazla kendinizi yormayın.

herkese iyi pazarlar ve iyi iftarlar kızlar..

almina ve ben dışında bugün foruma uğrayan yok şimdilik.e haliyle bugün pazar çoğumuz ya yemek telaşında yada iftar davetindedir heralde.
alminacım geçmiş olsun canım,dikkat et kendine ,uzan sürekli gerekli olmadıkça kalkma.Bu dr.lar da sağolsun ihtiyaç olduğunda hiç ortalıkta olmazlar,sende artık ya başka bir dr.git yada kadın doğum hastanesi varsa orada oraya git.

iftara yarım saat kaldı kızlar ben kaçıyorum son hazırlıklarımı yapıyım,öpüldünüz.

slm herkese iyi pazarlar...almina.göksu cum canim cok üzüldüm ya insallah kotu bisey olmaz bebegin zamaninda gelir hayirlisiyla...

bu arada alisha bebek odasini almisin galiba cok guzeller canim.
insallah saglikla kullanir bebisin...

biz de aliriz artik yavas yavas....

aldık cnm zaten ikinci gidişimizdi modokoya beğenince boşuna aramayalım dedik 1ay sonra falan gelicek

evet aslinda bebegindigin oluktan sonra beklemenin bir anlami yok.
ben de bu ay port bebe yatagini falan alacagim.
onumuzdeki ay da mobilyasini alirim insallah......

saka maka giderek zamanimiz azaliyorrrrrrrrrrrrr.

Benim de Allah kısmet ederse ocağın 3 gibi bir kızım olacak.herkeze hayırlı kolay doğumlar.

günaydın kızlar....

alisha çok güzeller canım allah güzel güzel kullanmayı nasip etsin.kançiçeğim valla dediğin doğru zaman kısalıyor gittikçe ,bir bakmışık zaman dolmuş bebişler gelmiş.kaydirigubbakcemile

günaydın herkese.

almina geçmiş olsun.çok üzüldüm.

alisha bebek mobilyan çok güzelmiş.şimdiki doğan bebekler çok şanslı.güle güle kullansın naz kızımız.

Güüünaydınnnnn,

Almine geçmiş olsun

Alisha iyi günlerde kullanın inşallah, kız bebeklerinin herşeyi çok güzel oluyo
Size ve bebişlerinize güzel bir gün diliyorum

günaydın kızlar hepinize iyi haftalar diliyorum şöööyle göz acıp kapayana kadar gelsin cuma günü:)
alisha cım odana bayıldım bebegin iyi günlerde kullansın...
belki hatırlayan vardır ben size cilekte begendigim beşigin resmini yollamıstım gecen annem aradı hadi gel kızım alalım dükkanda kalır diye ama satılmısartık o modelden üretilmiyomus cok üzüldüm sordum sorusturdum hiçbiryerde de yok hamileliğimin ilk gününden beri onu alcam diye sartlandırmıstım kendime ara ara girer fotosuna bakar hayallere bile dalardım ama yok artık neyse bende modokoya maskoya bakcam bizde de adettir anne alır beşiği sizlerde de var mı böyle şeyler...gerci ben alcam herkese annem aldı dicem:)

günaydın hanımlar nasılsınız benim tadım yok bu sabah aslında güzel bi h.sn geçirdim alışveriş yaptım kendime şık hamile elbiseleri aldım keyfim yerindeydi ama sabaha karşı korkuşu rüya görerek uyandım bayağğ sarstı beni

günaydın kızlar teşekür ederim siz de ciciler alınca koyun da görelim, ben de dün acaip kabuslar gördüm ya hayatımda ilk defa rüyamda konuşmuşum annemle kavga edioduk nolmuş yani dedi bana, ben de bağırarak nolmuş yani mi demişim:)eşim de korkmuş noluyo buna die:)) dolunay vardı yine ben dikkat ettim sadece dolunay varken kabus görüorm

kızlar biz bebişin odasını 2600 a aldık, nasıl sizce? beş parça ama bakın dolabı 4 parça genelde 2ya da 3 oluyo, şifonyeri de 4 parça onları modüler parçalayıp da kullanabilioruz rafı bi de oyuncak sandığı da var,dolap evleri çatıları da dolap, yatağının altında tek kişilik yatak koydu cibinliğini yatak örtüsünü de hediye etti aa bi de duvarları sadece boyatıcaz üstüne silikonla yapıştrmak için el işlemesi evler mantarlar çiçekler ağaçlar hediye etti nerdeyse bütün odayı hallettik bi yerden ii oldu halıyla bi de lila tül alıcam yeter bu sidikliye:) zaten daha yarım kilo bile yok bizden çok dolabı var:)))

merhabalar kızlar alishacım çok beğendim kızının odasını çok güzel allah kullanmak nasip etsin inş bence fiyatı da ii baya şey almışsınız çünkü..

bu arada şimdi hastaneden geldim şeker yüklemesi yapıldı inanın bayılacaktım nerdeyse ıyyyy çok kötü yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…