2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

gamzecim hayırlı haberlerle gel inşallah. senden neden as istediler.

marg cim,
yaştan dolayı benim 2 li ve 3 lü de çok kötü değildi ama yaştan dolayı risklisin dedi doktorum ondan yapalım dedi tamam dedik bizde dün ön sonuç belli olcak dedi ama aramadı demekki henüz çıkmadı çok meraktayım Allahım olmayanlara nasip etsin nişallah olanlarıda sağlıkla kavuştursun

marsg avatarındaki kız harika ekin su nun dediği gibi ...birkaç foto da göndermişsin kaydettim pc ye...kim ki bu netten mi buldum allahım ne fotolar öyle...

netten buldum güzelim. görünce bayıldım tabi bende sizin gibi. allah nazarlardan saklasın yavruyu

Canım bende kanama olmadı.Normal kontrolümde ölçünce fark etti.Bugün tekrar gittim yine aynı. Doktorum başka bi doktora ultrason resimlerini gösterdi oda takip edelim dedi heralde haftaya tekrar gelmemi söyledi.Bakalım haftaya ne diyecek :1no2:

Canım çok geçmiş olsun.İnşallah hayırlı haberler alırsın.

blooms gecmiş olsun öncekş sayfaları nasıl okudum bilmem göremedim bişiy ...neyin var canım...

blooms gecmiş olsun öncekş sayfaları nasıl okudum bilmem göremedim bişiy ...neyin var canım...

Saol canım rahimde biraz açılma varmış.Doktor gerek görürse dikiş atıcak şimdilik takip ediyor haftaya tekrar gidicem İnşallah.
Sen ne yaptın gittinmi doktora?

Saol canım rahimde biraz açılma varmış.Doktor gerek görürse dikiş atıcak şimdilik takip ediyor haftaya tekrar gidicem İnşallah.
Sen ne yaptın gittinmi doktora?

aaa bilmiyodum...nedeni belli mi genişlemenin...bişey yoktur gönlünü ferah tut...bende napıyım testleri yaptırdım doktor igneye baslatabiliriz dedi yarın sonucları alıp göndercem doktora..kosturuyorum yoruldum...

Sorma mahvettiler beni bilseydim girişirmiydim.Kendi kendime doğumdan önce yaptırısam rahat ederim demiştim al sana rahatlık.
Ben oruç tutuyorum gayet güzel gidio ALLAH'a şükür hihoyyyt

merhaba bayanlar
blooms geçmiş olsun nasıl farkettin sen bu büyümeyi sanki bende öyle birşey hissediyorum ama doktor günüm gelince sorucam....
bende tutuyorum orucu Allaha şükür hiç zorlanmıyorum gayetde ii geçiyo

İnan nedenini sormayı unuttum ama bana fazla yorulmamı ve dinlenmemi söyledi.İçimde bi skıntı yok rahatım.
Canım İnşallah hayırlı haberler alırsın.Nasıl olsa hamileliğinin çoğu bitti biraz daha dişini sıkıcaksın artık.
Bebişinin şekerlerini beğenmişsin aslında tam zamanı bende şu işlerimi bitirim hayırlısıyla gidip halledicem.Nette isim işlemeli tulumlar battaniyeler gördüm.Anneme sordum bizde işletebilirmiyiz die onunda tanıdıı varmış yaptırırız dedi.Şimdi ona taktım:))

aaa nette nerde adresini versene merak ettim bakarım az öncede kayınvaldem gelmiş ...bana rizöz örmüş beyaz simli ipten cok duygulandım yaaa allah hayırlı günlerde kullandırmayı göstersinde ...oglumu emzirirken kullancam ahh o günler bir gelse ...bebegimide cok özledim bir hafta önce görmüştüm ...keşke karnımızdan minik bir yer acsak ,göbek kordonu dursa,biz bebegi biraz sevsek,sonra da yerine koysak ne güzel olur dimi ...benimkide zihni sinir icadı gibi...9 ay beklemek zormus be...

Canım ben farketmedim doktora aylık kontrolüme gitmiştim o farketti.Sende mutlaka sor eğer farkedilmezse erken doğuma neden oluomuş çok önemli.
ALLAH kabul etsin iftara az kaldı:))

diğer kontrolümdede söylemiştim ama olmaz öyle şey demişti.. şimdiye kadar hiç alttan muayene de olmadım zaten... hayırlısı bakalım sorarızz..

montosori benim annem de ördmüşdü çeyizime rizöz ama rengi pembe oğlum olcak ama napalım artık pembe giyecez mavimiz yokk

Ayy ne alemsin montesori hiç gülücem yoktu kaydirigubbakcemile3
Canım adresi almak hiç aklıma gelmedi düz beyaz hastane çıkışı tulumunun önüne yazmışlar çok şirin duruodu battaniyeninde kenarına işlemişler çok orjinal bi fikir.
Kız rizöz ne oluoki?

lizoz mu rizöz müü tam emin değilim ama lohusalıkda giyiliyo..
şal gibi bişey.. örgü file tarzı oluyo çok şirin bişey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…