2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

günaydın bayanlar,

balım gecen haftalard abende cok ağğrı vardı hatta apandist diyede korkmuşduk, gazmış meğersem birde havalar soğudu dikkat li olmak lasım, kendini üşütme

günaydın kızlar, ben de 2 gecedir çok zor uykuya dalıorum karnımda sancılar oluyo ayaktayken de belim çok fena ağrıyo heralde normal artık böyle şeyler

talya senin sarı papatya okula başlamışmıydı

evet ekinsucum bu sene 3.sınıfa başlıyor. bi heyacanlı sorma.akşamdan ayakbılarını çoraplarını hazırladı.önlüğünü astı,sanki ilk senesi çok güldüm ,çok özlemiş arkadaşlarını benim kızım.:dance:

balım, alisha oluyor ara sıra bu tip ağrılar batmalar sancılar ama normal artık , bebekler büyüdü iyice ve bize daha dikkatli ol uyarısı veriyorlar
smrisk senin ağrıların geçti değil mi tamamen korkutmuştun bizi
talya bende öyleydim ilkokula giderken , orta okulda da öyleydim de lise de artık hiç heyecanlanmıyordum:) sen hangi liseden mezunsun ben cumhuriyet lisesini bitirdim

talyacım kızın inş sorunsuz bi dönem geçirir hayırlısıyla,,hepinize slm bu aradaa

kızlar ayaklarınızdan çorabı eksik etmeyin bizler ayaktan üşütürsek bebek gazlı oluyomuş diye duydum ne kadar doğru bilmiyorum ama önlem almak lazım

Barcli mesleğin değişmiş senin, öğretmenlikten istifa mı ettin artık, birde neden hastasın ne oldu?

cnm ben aslında bilgisayar programcısıyım ücretli olarak öğretmenlik yaptım asıl mesleğim değil yani

kasıklarım çok ağrıdı 2 günden beri ama bugün iiim çok şükür çok saol cnm sen ii miisn

geçmiş olsun canım saol ben iyiyim, evde canım sıkılıyor sadece artık eskisi gibi iş güçde yapamıyorum boş boş oturmak sıkıyor

slm akadaşlar sizlere birşey soracam bilgisi olan benim ilk gebligim yanlız beni kürtaca götürmüşlerdi igne yedim 2 tane ama fakat aldırnadan bulundugum yerden uzaklaştım sizce cocukta bir problem olmaz demi doktora sordugumda şimdilik bişey gözükmüyo dedi ilerki günlerde yine bakarız dedi korkuyom

geçmiş olsun canım saol ben iyiyim, evde canım sıkılıyor sadece artık eskisi gibi iş güçde yapamıyorum boş boş oturmak sıkıyor

saol cnm aynen bende yapamıyorum eskisi gibi iş önceden hiç durmazdım şimdi hiç halim yok

barcli sağolasın,inşallah canım..... temennim hepimizin çocukları iyi bir yıl geçirsin....
ekinsu ben yıldırım lisesi mezunuyum canım.....
alisha bende son bir haftadır gece sürekli uyanıyorum...........

kızlar ben çıkıyorum,yemek saatleri kızım bekler beni........

ayy akşama ne yemek yapsam die düşünmekten kafayı yicem şimdikafamçokkarıştı

Merhaba kızlar berbat durumdayım kaç gündür giremiorum umarım hepiniz iisinizdir.Bu banyo beni mahvetti hala bitiremediler( Tam üç kere gömme rezarvuarı yerinden söküp taktılar bu da üç gün rezarvuarla uğraştılar demek hadi sinirlenmim dedim bu seferde seramikçiler manyak çıktı acayip pis iş yaptılar evin içine ettiler.Bi kaçtane fayansı çatlatmışlar fayansçıya sipariş verdim bana demesinmi elimizde o fayanslardan kalmadı yurt dışından sipariş vememiz gerekio diye.Buda aylar demek.Hiç bişey istediğim ve hayal ettiğim gibi olmadı.En son sürprizde biraz önce oldu 15 gündür beklediğim küvet geldi açar bakarsınki yanlış küvet gerçekten artık sinirlenmiyorum çünkü çok yoruldum demekki böylesi hayırlıydı diorum senağlama

haklısın kim olsa sinirlenir tabiki, işçilik çok önemli böyle işlerde, inşallah hayırlısı ile biter bir an önce güzel güzel de sen de kurtulursun

hanımlar günaydın iyi haftalar diliyorum hepinize.

linaycım ezracım gözünüz aydın güzel haberler gelince keyfim yerine geliyor.

blooms canım benimde haftaya boyacılar girecek eve eşim de banyoyu yaptıralım dedi. gömme klazöt duşakabin fayanslar :))) yok dedim hiç gözüm yemiyor hele seni duyunca daha da kesin karar verdim :))

kola gelsin güzelim sıkma canını vardır bir hayır.

ayy blooms seni anlayabiliyorum gerçekten zor bi durum insan istediği olmayınca deli gibi oluyo aynı
ama ne yapacaksın artık olan olmuş üzme kendini

Aman sakın girişme canına yazık ben bin pişman oldum ama iş işten geçti :1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…