2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

olsun üzülme sen o heyecanı yine okula giden çocuklar için yaşarsın, hem zaten 2 ay sonra falan bırakacaktın okulu mecruben ara verecektin, en azından istemediğin bir bölge bu zamana denk gelmiş oldu kaybın olmadı

haklısın da ne biliyim tuhaf oldum...

ekin su bende biberleri alıyorum minik minik dogruyom buzdolabı posetlerine koyuyorum yemek yaparken cıkarıp onlardan azcık tezgahın üstünde kırıyorum yemege cok güzel bir renk veriyo ...birde görüntü...4 kilo yaptım nisana kadar yeter bana...sizin yaptıgınız bana zor gözüktü gözüme...

ben geldimm kızlar,
sabah erkenden pazara gittik kocişle,şu kırmızı biberlerden aldım, 750 kuruş olmuş,yıkadım şimdi onları,kurusun fırına atıcam,sonra çekirdeğini ayıklayıp 2 ye bölcem,
ekinsu, montesori napıosunuz,

İyi Pazarlar kızlar,
Kırmız biberi bende çok severim, Benim annem kolay yaz turşusu yapar onlarla, biberleri fırında közler, kabuklarını soyar. ufak parçalara böler, keyfine göre sarımsak ve sirke koyar .Bir gece bekletir, ertesi güne şahane. Ben çok severim.Yarın maltepenin pazarı alayımda yapayım.a.s

Kızlar güzel kızımın hareketini gözle görüyorum artık, bütün gün gözüm onda bekliyorum.:dance:

ekin su bende biberleri alıyorum minik minik dogruyom buzdolabı posetlerine koyuyorum yemek yaparken cıkarıp onlardan azcık tezgahın üstünde kırıyorum yemege cok güzel bir renk veriyo ...birde görüntü...4 kilo yaptım nisana kadar yeter bana...sizin yaptıgınız bana zor gözüktü gözüme...

canım bu senin dediğinde güzel, pratık bir şey, ama bizimkini fırında közleyip,sonra sarımsaklı yoğurt yapıp arzuya göre tabıkı,yiyorsun,tadı enfes oluo ben bayılırım,bence bı dene,zor olan bir şey yok ki, yıkayıp fırına atıcan,sonra kabuklarını soyup dolaba,walla canım çektı bak akşama yapayım biraz bariyerimseniben

canım bu senin dediğinde güzel, pratık bir şey, ama bizimkini fırında közleyip,sonra sarımsaklı yoğurt yapıp arzuya göre tabıkı,yiyorsun,tadı enfes oluo ben bayılırım,bence bı dene,zor olan bir şey yok ki, yıkayıp fırına atıcan,sonra kabuklarını soyup dolaba,walla canım çektı bak akşama yapayım biraz bariyerimseniben

ezra bende yapıyım barı 2 kg almıstım ama kazıklanmısım 1500 den aldım simdi yıkıcam bütün fırına vercem cıkarcam ikiye bölüp içinee temizleyip buzdolabı posetine koycam böyle mi esra...

ezra bende yapıyım barı 2 kg almıstım ama kazıklanmısım 1500 den aldım simdi yıkıcam bütün fırına vercem cıkarcam ikiye bölüp içinee temizleyip buzdolabı posetine koycam böyle mi esra...

aynen canım,istersen folyo kağıdına birer 2 şer sarabılırsın hanı hepsını birden kullanmak istemezsen,içinden bikaçtane alması kolay olur, bende attım şimdi fırına beklıorum:)) burası izmir guzelım istanbula göre ucuzdur tabıkı,
hande annemde aynen kolay turşu olarak fırında deilde karışık yeşil biber kırmızı bıber suda haşlar,sonra ustune sarımsak sirke sosu yapar,bende bayılırım,pratık oluo

bende yemek yapıyorum şimdi doktor kilo alman lazım dedi ıspanak aldım pazardan yıkması bir dert yaaa.... işim bitsin yapıcam senin dedigini...barbunyada aldım 2 kg toplam 4 kg koymus olcam yeter herhalde ...sen kaç kg koydun barbunya esra

bende yemek yapıyorum şimdi doktor kilo alman lazım dedi ıspanak aldım pazardan yıkması bir dert yaaa.... işim bitsin yapıcam senin dedigini...barbunyada aldım 2 kg toplam 4 kg koymus olcam yeter herhalde ...sen kaç kg koydun barbunya esra

ben kılo olarak bilmıorum da,bi yemeklık kadar poşetlıorum,benım 3 yada 4 poşet war buzlukta,bugunde 1 kılo aldım onuda 3 poşete bölerım yeter,bır o kadar da bezelyem war zaten,taze fasulye atıcam daha

fifoşşş ne çorbası yapcan ya,unuttum sormayı,geçen hafta mercimek,yayla,tarhana yapmıştıım bu hafta deişik yapayım dıorum, birde o kadar yemeği siz mi yıyeceksınız

ela gülce günaydın halletmişsin pantolon işini sorması ayıptır kaca aldın benim pantolon sıkıntım yok da kota ihtiyacım var ...var mıydı orda güzel modeller...
ewt yarın okul acılcak ama ben cok mutsuzum:çok üzgünüm:4 yıllık ögretmenin okullar acıldıgı gün bayram havası yasanır bizim evde ne zamandır da yarının hayalini kuruyordum ama beni çokk uzak bir okula varos bir mahalleye vermişler dün eşimle gittik baktık olmaz gidemezsin dedi ...çok mutsuzum...

canım ben pantolon bide elbise aldım 2sine 120 verdim pantolon galiba 69ytl di sanırım peşin alınca indirim yapıyolarhihoyyytkotları beğenmedim ben taşlı yada paçası dar modeller vardı :CüvCüv:eek:kulun uzaksa zor olur ablamıda varoş bi okula vermişlerdi çok sıkıntı yaşadı bencede iyi düşün derim kış geliyo dahada zor olur senin için güzelima.s.

iyi pazarlar kızlar, nasıl gidiyor tatil_?Kışlıklar hazırlanıyor ,kolay gelsin.
elagülce gülegüle giy hayatım aldıklarını,
montesori uzak bir okulsa bence de hiç düşünme hayatım,nasıl olsa 1 2 ay sonra izin alacaksın,hiç başlama daha iyi

Merhaba kızlar,
Elagülce hayatım, o mağazaya yeni sezon kıyafetler gelmişmi? Ben bir çok yere baktım daha yazlıklar var, bayrama doğru üstüme bi şeyler alayım diyorum, prensesle annesi sülensin azıcık, yavaş yavaş zamanı geliyor.:roflol:

X