2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

merhaba arkadaşlar,

bende 5 haftalık hamileyim. muhtemel doğum tarihim 11/09/2009.

alllah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.

slaa burcu ayni gün dogurcaz vallahi ya ün gece cok kasiklarim agridi normalmi kizlarya

evet benımde kasıklarım agrıyor ara ara..ben ozellıkle bır sey yemıyorum.çunku drum 3 aya kadar senın yedıklerın cok etkılı olmaz bosuna bol bol sut falan ıcme normal ye.ac kalma araara ye dedı. ama tabı ben buna ınanmıyorum o bebıs nasıl beslenıyo 3 aya kadar anlamıyorum.ben yıne bol bol yıyorum valla..galıba kendıme yıyorum ama olsuuuunnn.progestan kullanıyormusunuz kızlar.

benimde kasıklarım hala ağrıyor 2 hafta oldu ara ara duruyor ağrısı bazen de ağrıyor. ben fazla yemiyorum ama göreceğiz bakalım kaç kilo alacağım. hiç kilo almasak keşke. Yediklerimiz bebeğe gitse hep. Bu progestan ne?

kızlar benimde son adetim 4 nisandı.doktor muhtemelen 9-11 ocak arası doğum dedi.bu arada bu tarihte ne kadar çok doğum yapacak arkadaş var.bende cuma günü tekrar doktora gideceğim.benim hamileliğim çok rahat şimdilik.aşerme falan yok.ama beslenmeme çok dikkat ediyorum.ilk üç ayda ceviz-badem ve hurmayı bol bol yemek lazımmış benden size tavsiye arkadaşlar...

Bakın kızlar şimdiden söyliyim tecrübeli olaraktan:icecream: kasık ağrısı hatta regl ağrısı çok normal ben kaç hafta regl ağrısı çekmiştim, bulantı olmasıda normal ama olmamasıda normal...Kanama dahi olmuştu bende hemen korkmayın öyle bişey olursa yatın uzanın dr telefon açın.Çok sevindim umarım hepimiz bebklerimizi kucağımıza alırız.

bride bilgilerin icin sagol canimya bazen bendede oluyor kasik agrilari cok korkuyorum yorulunce cok agriyolar oyüzden kendimi yormamaya calisiyorum.kizlar sizde yorulmayin dinlenin bol bol

progestoron hormonu dusuk olanlar ıcın bır takvıye canım pragestan.benım dusukte oyuzden verdı.bugun test yaptırdım daha5 deger cıkmıs.

aslında testte ikinci çizgi silik çıktı ama kan testi yaptırdım değerim 120 iki hafta sonra dr.a gidicem inşallah keseyi görebilirim

tülinn, ağrının yanı sıra leke gelıomu sızde, bende bugun hafıf bı lekelenme olduda :KK43:(

kızlar herkese merhabalar sanırım bende ocak annesi olucam 5 gün önce hamile olduğumu öğrendim gerçi doktora daha gitmedim evde test yaptım hem çok seviniyorum hemde çok korkuyorum son adet tarihim 12 nisandı doğumun hangi güne denk geliceğini bilmiyorum ama sanırım nisanın 13 ne denk gelir

bu arada gülsü arkadaşımız ilk anne adayları diye yazmış ama ben yeni fark ettim benim 2.hamileliğim şubat 2005 doğumlu oğlum var herkese selamlar

kızlar benim salı günü hafif lekelenmem oldu. doktora gittim düşük tehlikesi var dedi.10 gün istirahat verdi.

birde progestan verdi. günde 3 kere 2 tane.

böyle bişey olan arkadaş varmı. korkulcak bişey yok dedi doktor, olabiliyo bunlar dedi ama yinede endişeliyim işte.

Merhaba arkadaşlar, ben daha hastahaneye gitmedim. Avrupa yakasında önerebileceğiniz doktor yada hastahane var mı? bu arada geçmiş olsun Burcu 166 kendimize dikkat etmeliyiz. umarım sağlıklı bir şekilde bebişlerimize kavuşuruz.

merhaba arkadaşlar bende 14 ocak 2009 da muhtemel doğum tarihi test için 1 defa dr.a gittim idrardan çıktı benim ki hasas idrar testleri varmış hastanede onunla baktılar ve sonuş pozitif dediler ellerim ayaklarım titredi öğrendim sonrada dr.a gitmedim daha sizler gittinizmi ne zaman gitmem daha uygun olur bilmiyorum ama ben en azından 7-8 haftamı beklemeyi düşünüyorum şuanda bi problemim yok... sadece sizler gibi kasıklarımda ağrı oluyo ara ara geliyo okadar... birde fazla yemek isteği ve fazla uyku var bende :))))

X