2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

bu arada gülsü arkadaşımız ilk anne adayları diye yazmış ama ben yeni fark ettim benim 2.hamileliğim şubat 2005 doğumlu oğlum var herkese selamlar[/
mrhb arkadasim canim onu demek istememistim yani yilin ilk anneleri yazacaktim ama yanlis olmus sekerim a.sa.syoksa ilk anne olmaya kastetmedim canim :dance::dance:

tülinn, ağrının yanı sıra leke gelıomu sızde, bende bugun hafıf bı lekelenme olduda :KK43:(

canım bende olmadı.kendıne dıkkat et .ayakların altına yastık koyarak dınlen.ve bence druna danıs haber ver.belkı bır hap takvıyesı yapar.
ya ben cok endıselıyım kızlar.daha oncede kalbı durmustu.korkuyorum.bırsey hıssetmeyınce aklıma gelıyo.cok normalım.sadece yemek yedıkten sonra karnım cok sısıyo ve gerılıyo.rahatsız edıyo benı mıdem.gaz gıbı oluyo.kacıncı haftada kalp atısını duymaya gıdeceksınız.?a.s.

merhaba 2009 ocak ayının güzel anneleria.s.:nazar:
benim muhtemel doğum tarihim 15 ocak
bende dr.gitmedim sıkıntım :nazar:olmazsa şayet önümüzdeki ayın ortalarında düşünüyorum
şimdilik iyi bir doktor araştırıyorum.
bundan sonra güzel paylaşımlarda bulunuruz inşallaha.s.a.s.a.s.

Tüm ocak annesi adayları hepinizin gözü aydın, umarım herkes bu yolculuğu mutlu tamamlar. Geçen sene bu zamanlarda bizde aynı heyecanları yaşıyorduk. Yalnız ilk muayene için çok beklemeyin derim, Allah korusun bir aksilik varsa erken müdahele gerekebilir. Hem sağlığınız, hem üzülmemek için çok beklemeyin içiniz rahat etsin derim

Kalp atışlarına gelince 6. haftada duyuluyor.

canım bende olmadı.kendıne dıkkat et .ayakların altına yastık koyarak dınlen.ve bence druna danıs haber ver.belkı bır hap takvıyesı yapar.
ya ben cok endıselıyım kızlar.daha oncede kalbı durmustu.korkuyorum.bırsey hıssetmeyınce aklıma gelıyo.cok normalım.sadece yemek yedıkten sonra karnım cok sısıyo ve gerılıyo.rahatsız edıyo benı mıdem.gaz gıbı oluyo.kacıncı haftada kalp atısını duymaya gıdeceksınız.?a.s.

canım saol cevabın için, dr a gıttım hiç bir tehlıke yokmuş hap falanda vermedı,ayakta kaldığım için yorgunluktan olabılırmış,su an dınlenıorum ,kontrole gittigimde kalbini dinletti bana, daha 6 haftalık 3 gün olmasına rağmen sesını duyduk çok acayip bir his oldu o an:)))
bu arada akşam yemeklerınden sonraki şikayetını bende 2 kez çok fecı şekılde yaşadım karnımdaki gaz sancısından ağlayacaktım felaket şişkinlik olmuştu,ama sonra bir şeyı farkettım akşam yemeklerınde koca bır kase yoğurt yıyordum vıtamın olsun die onu bıraktım acayıp rahatladım artık öle bir sorunum kalmadı yoğurdu artık ara öğün olarak tek başına yiyorum belkı sanada dokunan bir şey wardır yedıklerinı bir gözden geçir isterse,ayrıca içtiğimiz folik asıt te böle şikayetler yapabiliomuş,

kızlar ben kalp atısı ıcın 7.haftada gıtmeyı dusunuyorum aranızda kalp atısını duyan oldu mu?
cok endıselıyım bır an once gıtmek ıstıyorum ama erken olacak dıye beklıyorumfisfisfis

slm , ben 6 haftalık 3 gün iken kalp atışını duydum bilgin olsun çok heyecan verici bişey:))

Kizlar Selam.. Bende Nasip Olursa Ocak Annesi Olcağim... Dr.5+2 Günlükken Gittim Kese Görünmedi Ama Kan Tahlilimde 1685 çikti Değerim... Ne Zaan Gitmeliyim Dr. Bilemiyorum.. Bende Endişeliyim.. Herşey Normalmi çok Merak Ediyorum. Herkese Allah çocuklarini Kucağimiza Almayi Nasip Etsin Inş... Korktuğumuza Uğratmasin... :)

[FONT="Comic San[SIZE="3"]selam arkadaslar
tam emin değilim ama bende ocak annesiyim galiba
en son adet tarihim 25 mart
ocak oluyo galiba....
suan 6+3 günlük hamileyim.....
:1hug:[/SIZE]s MS"][/FONT]

bende ocak annesi olcam inşallah 5 haftalık hamileyim kızlar kan değeriniz kaç çıktı benimki baya yüksek çıktı 14908.02 keseyi gördük bir sorun yok allaha şükür.ikiz felan olabilirmiki görünürdü ama değilmi

arkadaslar ben 9haziranda ikinci randevuya gitcem ilkk randevu gecen cumayydi keseyi gördük ama daha 4bucuk hafta ioldugum icin cok küpcüktü.doktorom 1ay sonra gel dedi offya nasi geceecek bu zaman bilmiyorum cok heycanliyim bebisimin kalbini attigini duymak istiyorum ama randevu cok gec iste.neyse hayirlisi olsun saglikli gelsinler bize arkadaslar

selam benimde 3 ocak gibi görünüyor ama hayırlısı tabi..ben 6+3 ken kalp atışını gördüm ve doktora gitmeyen arkadaşlar ihmal etmeyin çünkü ilk günler çok önemli bence..bu arada bendede şişkinlik ve sürekli geçmek bilmeyen hafif bulantılarım var..folik plus içmek istemiyorum ama mecburen içiyorum bazen günde 2 tane içebiliyorum resmen ilaçtan tiksindim :KK43:

Son düzenleme:
merhaba banada 4 ocak diyor gebelik hesaplamalari nette ama gecen haftaya kadar göremedigimiz icin ultrasonda gec döllenme diye dusunuyoruz 10 gun sorna doktora randevum var bakalim insallah kalp atisini o zaman duyarim ve sag salim kucagima almak nasip olur. Ben tek sorunum midem yiyemiyorum ne yesem gaz yapiyor ve uzandigim zaman geciyor oturdugum zaman mide agrisi cekiyorum arada bi kac kez kanama oldum cok hafifti ama korktum doktor bi yorum yapmadi 10 gunu beklyiorum heycanla
Istiridyeyim icisin ben gecen hafta senin durumundaydim ama gördk sonunda bebisi bidaha ne zaman doktora gidiyosun bozma moralini ama arada agrin olursa hemen doktra git benim ikinci bu oglumda 4 gun gecmisti doktor gördü ultrasonda degisiyo demekki

kizlarr bende ins. ocak annesi olcam daha dr. gitmedim erken diye kismetse haftaya gidcem ozaman 6 haftalik olcak ins. minik yavrum :)

kızlar benimde şu anda 7 haftalık kısmetse ocak 5 doğumum olacak allahın izniyle hepimiz güzel bir hamilelik geçirelim kızlar

kızlar benim salı günü hafif lekelenmem oldu. doktora gittim düşük tehlikesi var dedi.10 gün istirahat verdi.

birde progestan verdi. günde 3 kere 2 tane.

böyle bişey olan arkadaş varmı. korkulcak bişey yok dedi doktor, olabiliyo bunlar dedi ama yinede endişeliyim işte.
burcu166 geçmiş olsun canım benim bundan önceki hamileliğimda düşük yaptığım için dr.um hemen progestan verdi günde 3 kere 1tane içiyorum canım bebeğin tutunmasını sağlıyor kendine dikkat et fırsat buldukça dinlen

kızlar benimde şu anda 7 haftalık kısmetse ocak 5 doğumum olacak allahın izniyle hepimiz güzel bir hamilelik geçirelim kızlar

slm almina,
benımde muhtemel doğum tarıhim 5 ocak,ve aynı zamanda balikesirliyim:)))
hepimize sağlıklı bir hamilelik diliyorum.

selamlar bende ocak annesi olucam cok heyecanlıyım 8 ay nasıl gecicek kısmetse 10 gün sonra duycagız kalp atıslarını bende sürekli regl sancısı gibi bir agrı cekiyorum doktorum normal dedi herkese saglıklı hamilelikler diliyorum simdiden...

kızlar sureklı aclık varmı sızdede.sureklı mıdem kazınıyo.cok kılo alıcam.yemeden duramıyorum.sırf aclıgımı bastırsın dıye meyve ve sut ıcıyorum.sız neler yapıyorsunuz.

X