2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

talya selam hoşgeldin
bende alışverişe bursa ya gitmeyi düşünüyordum, burada çok mağaza var ama insan bilemiyor hangisi iyidir değildir o yüzden bende bursaya gidiyim de bildiğim yerlerden alıyım diye düşünmüştüm şimdi sen böyle düşününce bende bir daha düşüniyim bakalım:)

ekinsu cum oğluşun hayırlı olsun canım.darısı benim başıma

amin canım allah hepimize bebeişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin, sen ne zaman gidiyorsun doktora az kalmıştır heyecanlısın tahmin ediyorum bende çok merak etmiştim ya darısı başına canım

merabalar arkadaşlar:))
umarım herkes iidir ama ben gene kötüyüm,dün gece mide bulantısıyla yataktan çıktım 4 çıkarmadan sonra siyah siyah bişiyler çıkardım ama inanın çok korktum bi de ishal başladı deli gibi 1,5 saat falan sürdü hepsi sonra uyumuşumsaat 6,5 falan olmuştu 7 de bi daha kalktım sonra 11 e kadar uyumuşum şimdi çıkarmıorum ama ishal biraz daha devam edio .doktorum ameliyatta ulaşamıorum nette hafif besin zehirlenmesi diye okudum bebeğim allahtan devamlı hareketli de onun için olan endişemi minimuma indirio.aman dikkat edin yediklerinize ayıptır söylemesi eşim gelirken migrostan tavuk almış (ben koklarım hep o koklamamış )ben sadece 2 lokma yedim ilkinde emin olamadım bozuk mu die o kadarı bile çok yıprattı.migros dedim hani güvenilir die son kullanma tarihine,havalar çok sıcak kokusuna bakmayı ihmal etmeyin.kusura bakmayın çok yazdım ama çok üzüldüm bebeğime bişi olacak die özellikle siyah bişiyler çıkarınca,dikkat edin kendinize..
ii günler:))

talya selam hoşgeldin
bende alışverişe bursa ya gitmeyi düşünüyordum, burada çok mağaza var ama insan bilemiyor hangisi iyidir değildir o yüzden bende bursaya gidiyim de bildiğim yerlerden alıyım diye düşünmüştüm şimdi sen böyle düşününce bende bir daha düşüniyim bakalım:)

görümcem bebek arabasını ve koltuklarını ist.getirtti geçen sene çok uygundu fiyatları buraya göre.ben ist.hiç bilmiyorum en son 15 yıl önce gitmiştim.

umarım herkes iidir ama ben gene kötüyüm,dün gece mide bulantısıyla yataktan çıktım 4 çıkarmadan sonra siyah siyah bişiyler çıkardım ama inanın çok korktum bi de ishal başladı deli gibi 1,5 saat falan sürdü hepsi sonra uyumuşumsaat 6,5 falan olmuştu 7 de bi daha kalktım sonra 11 e kadar uyumuşum şimdi çıkarmıorum ama ishal biraz daha devam edio .doktorum ameliyatta ulaşamıorum nette hafif besin zehirlenmesi diye okudum bebeğim allahtan devamlı hareketli de onun için olan endişemi minimuma indirio.aman dikkat edin yediklerinize ayıptır söylemesi eşim gelirken migrostan tavuk almış (ben koklarım hep o koklamamış )ben sadece 2 lokma yedim ilkinde emin olamadım bozuk mu die o kadarı bile çok yıprattı.migros dedim hani güvenilir die son kullanma tarihine,havalar çok sıcak kokusuna bakmayı ihmal etmeyin.kusura bakmayın çok yazdım ama çok üzüldüm bebeğime bişi olacak die özellikle siyah bişiyler çıkarınca,dikkat edin kendinize..

inanna geçmiş olsun canım, doğru söylüyorsun tavuk çok çabuk zehirlenmeye neden olabilen bir gıda dikkat etmek gerek bende en yakın tarihte üretileni ve en soğuk yerde depolananı alırım, doktoruna ulaş ama canım ishal iyi değil sürekli ishal amnio sıvısının azalmasına neden oluyormuş

amin canım allah hepimize bebeişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin, sen ne zaman gidiyorsun doktora az kalmıştır heyecanlısın tahmin ediyorum bende çok merak etmiştim ya darısı başına canım

önümüzdeki ayın 10-11 i gibi gidicez inşallah.ben dağil herkes merak içinde arkadaşlarım,akrabalarım arayınca ilk sordukları artık bu oluyor,öğrensekte artık annesi ona ciciler alsakaydirigubbakcemile3

görümcem bebek arabasını ve koltuklarını ist.getirtti geçen sene çok uygundu fiyatları buraya göre.ben ist.hiç bilmiyorum en son 15 yıl önce gitmiştim.

doğru araba koltuk tipi şeylerde burası daha ucuz ama sanırım onlarında en ucuz olduğu yer eminönü orada bir sürü yer varmış bende oraya bakmayı düşünüyorum

iannacım geçmiş olsun canım.şimdi iyisindir umarım.

kızlar sizin ayaklarınızda şişlik var mı benimkiler baya şişiyo tuzluda yemiyrm ama neden böle bilmyrm çok rahatsız edio özellikle sabahları çok ağrıyo
valla şimdiden böleyim ilerde nasıl olcam bilmem

barcli benimde çok şişiyor üstüne basamıyorum,tabanlarım acıyor,
idrar tahlili de yaptırdım birşey çıkmadı,neden şişiyor anlamadım
ayağıma giyecek şey bulamıyorum..

önümüzdeki ayın 10-11 i gibi gidicez inşallah.ben dağil herkes merak içinde arkadaşlarım,akrabalarım arayınca ilk sordukları artık bu oluyor,öğrensekte artık annesi ona ciciler alsakaydirigubbakcemile3

ya ben tatilde mudanyaya annemlere gelmiştim orada mudanya devlet hastanesine gitmiştim bomboştu hemen almışlardı , dr net bir şey dememişti o zaman benim daha ufaktı çünkü ama erkeğe benziyor demişti, oraya da sırf cinsiyetini öğrenmek için gittim valla sen de gidebilirsin yani yakın size hem sahilde oturur şöyle bir hava alırsınız

innana çok geçmiş olsun canım. az yemişsin bu kadar etkilemesi ilginç. üşütmüşte olabilirsin dikkat et güzelim kendine klimalar da çarpıyor anlamıyor insan.

talya cım istanbulumuza hoşgeliyorsun :)))
size çok uzak olucak ama eminönüne gel havuzlu hana gir en alt kata in. migrostaki gibi alışveriş arabanı al eline bebeğin tulumundan, battaniyesinden, emziginden, kuvetinden ,arabasından, yatagından ne istiyorsan a'dan z'ye al çık. nakite yüzde 25 de indirim var.
sadece yatakla, araba, araba koltuğu için unkapanı saraçhane geçidine gidebilirsin. bu ürünlerin bulunduğu en ucuz yerler buralar.
başka hiçbiryerden alma kesin pahalıya alırsın.

Talya buraya kadar gelmişken eminönüne uğramadan gitme canım :)
araba türü şeyler içinde saraçhaneye git..
kısmetse ben bu cumartesi eminönündeyim :)

ianna geçmiş olsun canım, bu sıcaklarda yediklerimize dikkat etmek lazım
ben beş aydır tavuk yiyemiyorum oysaki en sevdiğim şeydir ama içim almıyor..

innana çok geçmiş olsun canım. az yemişsin bu kadar etkilemesi ilginç. üşütmüşte olabilirsin dikkat et güzelim kendine klimalar da çarpıyor anlamıyor insan.

talya cım istanbulumuza hoşgeliyorsun :)))
size çok uzak olucak ama eminönüne gel havuzlu hana gir en alt kata in. migrostaki gibi alışveriş arabanı al eline bebeğin tulumundan, battaniyesinden, emziginden, kuvetinden ,arabasından, yatagından ne istiyorsan a'dan z'ye al çık. nakite yüzde 25 de indirim var.
sadece yatakla, araba, araba koltuğu için unkapanı saraçhane geçidine gidebilirsin. bu ürünlerin bulunduğu en ucuz yerler buralar.
başka hiçbiryerden alma kesin pahalıya alırsın.

ooo marsg nerelerdesin bakim sen,ceza yazıcam bak sana
yoklamada hiç yoksun :))
merakta bırakma bizi arada bir cee de bize :))

Geçmiş olsun inannacım, gerçekten dikkat etmek gerekiyor bu sıcaklarda yediklerimize.
Linaycım benimde şişiyor ayaklarım, şimdilerde terlikle dolaşıyorum işte, evde.Sandalyede otururken ayaklarım aşağıda kalmasın diye bağdaş kuruyorum, yine tünedi bizimki diye dalga geçiyor, eşimle arkadaşlar.Önümüzdeki ay ne yapacağız bakalım, böyle giderse.
Talya senin bilg. ın yapıldı mı en sonunda, uzun zamandır yine görünmüyordun.İnşallah bir an önce öğrenirsin bebişin cinsiyetini. Allah gönlüne göre versin, kıdan sonra bir erkek olur inşallh.:Saruboceq:

waterfull yazın terlikle idare ediyoruzda kışın ne yapacağız bilmem..
doktor albüminden şüphelendi tahlil yaptırdı ama temiz çıktı
acaba sıcaklardanmı şişiyoruz..ben sabah uyanınca bile şiş
oluyorum..

ay sonu işler çok yogun oluyor güzelim . rahatlarım pazartesiye . bu fıstık kızın mı yoksa.

konu işler olunca diyecek birşey yok tabii.ama sen yinede iyiyim de bize arada :))

evet canım o fıstık benim güzel kızım, şimdi de paşam geliyor Allahıma bin şükür..

X