2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

canım benim evet bi kızım olcakmış inş. sen nasılsın ne dio doktorun başladınızmı tekrar merak etme dlimden düşürmüyorum Allah isteyen herkese aratmadan tez zamanda sağlıklı hamilelik ve bebekler versin benim gibi olanlarada hayırlı doğumlar ve sağlıklı bebekler versin inş.

Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım. Bende ocak annesi olacağım inşaAllah.

19 hafta 5 günlük olduk kızımla... Ocak 12 tahmini doğum tarihim... İlk bebeğimiz olacak Allahın izniyle... Ve aybukenurum annesiyle aynı burçtan olacak...

ne kadar güzel maşallah allah sağlıkla tamamına erdirsin inşallah hoşgeldiniz aramıza canım

kızlar merhaba hepinize,
dün dr dan sonra eşim kayınwalideme bıraktı ewde ayaklanırım die,o yüzden haber weremedım size,
dr a gittiğimde ilk önce üstten baktı,ama kafasına biiey takıldıkı sonra bide alttan bakmam gerek dedi,syuyu falan normalmiş,erken doğumdan şüphelendı ama rahımde açılma yokmuş,muhtemelen akıntı gibi birşeydir dedi akan su için,kanama içinde rahımde damarın çatlamış olabılır dedi genışlemeden dolayı,çok şükür bebişinde kalbı atıodu duydum onu görünce rahatladım,dr dinlenmemi yatarak zapping yapmamı söyledi,fakat bide dünden beri her iki yanım sancıyor belimin,bebek baskı yapıodur dedi,sizde de böle sancıma war mı kızlar,
bu arada hepinize iyi dilekleriniz için tekrar tşk ederim çok saolun,allah hepimize bebişlerimizi sağlıklısıyla kucağımıza almayı nasip etsin

montesori nerden buluyosun bunları ya gözlerim şişti ağlamaktan ya buna bu kadar ağlarsam benim tosun paşam gelince ben bu kadıncağızdan daha beter ağlarım valla:uhm:
allah hepimize sağlık versin inşallah

ekinsu cok güzel dimi amaaan can sıkımtısından youtube de dolanıyorum allahım ne agladı kadın ben gibi sulu göz galiba ben kimbilir nasıl olurum diyodum ki hep sezeryan olursam kuaföre giderim fön falan birde hafif makyaj yaparım fotolarda güzel çıkarım diye cok aglarım yaaa rimeller akar yaratık gibi olurum...en iyisi dogal halimele gidiyim dimi bunları izlerken mahvoldum ... bak bu video da cok güzel
http://www.beatfiltering.com/index....dca45f413d2cdf445ccc97e5f5a86d4adf5e828e16170

ezraa nerdesin yaa seni çok merak ettim canım arkadasım dua ettim bol bol hayırlı haberlerle gel diye allahım çok şükür iyisin cok mutluyum aman dikkat et kendine...

sağol teyzesi,a.s.
testlerin iyidir,allahınizniyle korkma canım,böyle vesvese yapıp kendini üzme,ben inanıyorum herşey yolunda,sonra birbirimize anlatır güleriz merak,etme,senin yavrun kızmıydı oğlanmıkaydirigubbakcemile5
merak ettim

aramıza hosgeldin bebegini saglıkla kucagına alman dilegiyle...

yaa kızlar bu kagan kocatepe nerde doktor acaba cok tatlı bir bey ve cok da ilgili muayenesi ne kadardır acep...

ezracım hoşgeldin canım çok geçmiş olsun gözümüz yollarda kaldı dünden beri çok merak ettik seni ama iyi olduğuna çok sevindim içim rahatladı bol bol dinlen zapping yap sende bakalım ozaman kızımızın canı tv seyretmek istemiş demekki

yaa kızlar bu kagan kocatepe nerde doktor acaba cok tatlı bir bey ve cok da ilgili muayenesi ne kadardır acep...

kağan kocatepe çok kalabalık ve pahalı,ama eşi tülay hanım yenibosnadaki medicalpark'ta eğer siğortan varsa sanırım 25 ytl yada 30 ytl,tülay hanım çok iyi diyorlar benim bütün arkadaşlarım ona gidiyor bence dene

ezracım çok geçmiş olsun!
kızlar ben çok yazamıyorum ama sık sık yazılanları okumaya çalışıyorum
hepimiz çok şükür iyi götürüyoruz ve en güzel şekilde sağlıkla sonlandıracağız ,buna inanın ...
ben çay içip içmediğinizi sormak istiyorum bir de meyveli yada meyvesiz maden sularını çok tükettiğim için onu soracağım çünkü sormayı unuttum dr.uma
çayıda kahvaltılarda içiyorum bir bardak ,bir bardakta akşamları,normalde çok içerdim ancak bu kadaar frenleyebildim.
çatlaklar için kakao yağı+kayısı yağı kullanıyorum buna ilave susam yağıda katılıyormuş ama ben ikisini karıştırdım hemen hemen 2 haftadır kullanıyorum.
hepinizi öpüyorum

Ezra hoşgeldin ve şükürler olsun ki iyi haberlerle geldin.
Şimdi gözünü seveyim şu okul açılana kadar fuzuli hiç bir iş yapma ve sadece dinlen olur mu
lütfen..

yaa yine ağladım ya mahvettin beni kız bugün ağlattın hep, bu anneye genel anestezi yapmışlar herhalde , kötüymüş genel anestezi bebişçik doğdu annesi yok yanında doğar doğmaz öpemediler birbirlerini, ama sonra yanına getirince ne güzel baktı annesine bebişcik değil mi orda bittim zaten, birde ben böyle bir sürü insan istemiyorum başımda bir tek kocişimle annem olsun sadece, 6-7 saat geçtikten sonra gelsinler

nbr uzun zamandır yoktun ben günde 2 şişe maden suyu içiyorum ama meyvelileri mideme dokunuyo ...
cay konusuna gelince evdeyken içmiyorum ama misafirlikteyken yada eşimle arkadaslarla dısarı cıktıgımda içiyorum vicdanım sızlayarak dün arkadastaydım tam 4 kupa cay içtim açık içiyorum gerci ama vazgecemiyorum eve geldim karnımı sevdim konustum oglumla affet anneni dedim bakalım görcez bugun kaç gr olmus benim pinponetim...
eşi tülin hanımı biliyorum esra da ben kagan beyin muayenesine gitmek istiyodum aradım acan olmadı teli...ultrason için...:çok üzgünüm:
.

ayyy kızlar bu görüntüleri nası izliyosunuz ben hiç izliyemiyorum fena oluyorum yaaa hemen kapadım zaten
ezra çok geçmiş olsun dikkatli ol bundan sonra yorma kendini
calemiti bende sabahları içiyorum günde bi fincan açık olmakla şartıyla içebilirsin herhangi bi sakıncaıs yok bide kızlar şu kesin yasak bu kesin yok demeyin çiğ et dışında :))) çünkü eüer çok istediyseniz canınız çok çektiyese çok arada bi fincan kahvenin zararı yok çayında ama abartmamak lazım
ben çatlaklar için daha önce kullandığım banyolarda bebe yağ gece yatakende doktorum verdiği Lierac jel kullanıyorum

tşk ederim canım benim ,sen nasılsın bugun randevun mu war

ewt randevum var saat 16:00 da vakit gecmiyo çok heyecanlıyım ...
birde bugun saclarımı kestircem herkes bebegin ömrü kısalır allah korusun bişiy olur filan diyo da tam 5 ay oldu gitmeyeli kuaföre zaten olcagı varsa olur bir makasa bakmaz bu işler veren de hak yasatan da alan da...
kızlar hani kanal d de bir spiker vardı cep spiker sonay dikkaya sonra ufuk yıldırım la evlendi 6 aylık hamileyken dogum yaptı bayagı oldu bebegi 640 gr dogmus yogun bakımda uzun süre kaldı şimdi saglıklı onu düşündüm bu dünya da zaten kısmeti varsa yasıyo sanslı bir bebekmiş ki saglıklı... hatta cep spiker parmak cocuk dogurdu diye nette haber okumusutm cok gülmüştüm...naniknanik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…