2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

montesori , evet ben avicennaya gidiyorum ama normal usg ile bakıyor..

zeynep kamilde daha iyi makınayşa bakacaklar ama böyle resim vereceklerini
pek sanmıyorum malum devletimin hastanesi :)))

valla vermesse ben başka yere giderim, minik burunu kıskandım şimdikaydirigubbakcemile3

kızlar 3boyutluyla 4boyutlu arasındaki fark şuymuş doktoruma sordum ben anlattı 3 boyutluda önce görüntüyü alıyosun çekiyosun çekiyosun sonra bi düğmeye basılıyo ve o çektiğin görüntüleri 3boyutlu olarak veriyo 4boyutlu ise daha görüntüyü çekerken direk 4boyutlu veriyomuş

canımsın elleri açıktı ultrasona en son girdiğimde benimde hatta parmkalrı tamam dedi doktor bide parmağında 3 kemiğe baktı bunalr önmeli dedi hepsi tamam dedi Allahım herkese yardım etsin çok zor bir karar

ya bende kötülüğünden demiyorum ama bu sen hamile kaldığından anda erkek ben biliyorum falan demesi hoş deil yani
sen,n için sıralıyım bikaç tane
kuzenim de hamile kızı olucak Ezgi Beren koyucaklarmış
nisa+nur, nida+nur, sude, asude, sude+naz, elif+naz, naz, zeren, aysu, irem+nur, ırmak+nur,
aklımda kalanlar bunlar aslında ben zeynep ismini çok severim ama artık çok klasik ve nette bi araştırın acaip dolu

git işte bilge hastanesine 11 ytl.
cd ni yanında götür. bol bol çek yaz cd ye de doktora :))

kızlar ya şu sohbet edilen yeri sormuştum nasıl daha mı rahat burada gelen mesajı görebilmek için tekrar çıkıp girmek gerekiyor

evet bende o erkek dedikçe kızıyordum :)))

zeynep annemin ismi fars ça da babasının biriciği demekmiş. aynı senin gibi bende kulağına okutmayı istiyorum. çok narin ve sabırlı biridir annem. burçlarıda aynı olacak :))oğlak inşallah ona benzer.

iki isim bencede çok zor oluyor o yüzden bizde düşümüyoruz.

nisa istiyordum onuda yakın biri koydu. nida, duru, buse ve ırmak yakın gibi . aslında çok nazlandı naz bile koyabiliriz yani :))

evet bende o erkek dedikçe kızıyordum :)))

nisa istiyordum onuda yakın biri koydu. nida, duru, buse ve ırmak yakın gibi . aslında çok nazlandı naz bile koyabiliriz yani :))

marsgcım naz güzel bence ama birde derin var ki çok beğeniyorum ayrıca alya var anlamıda gök, gökyüzü demekmiş o da çok güzel böle bildik isimleri sevmiyorum artık ben şimdilik derin ve alya sana bulursam daha yazarım

nazo soyisimin uzunsa defne cok güzle bi isim bence çift isme ben karşıyım biri ayse diyor biri fatma benim arkadışım vardı gecen yıl mahkemelerde ugraşdı tek isim kullanmak için. bence gereksiz.

benim doktorunki 4 boyutlu bidahaki gidişimde kamerayı götürücem en güzeli o kamerayla her gitmemde renkli renksiz cekicem. bicd için cingemelik yapıyorlar ya alla allaa. ayrıca devlet hastanesininde cd verceğini sanmıyorum

bende karar verdim cihangir bey ne resim veriyomuş ne cd bende önce doktorumla konuşucam diycem siz isteyin lütfen

günaydın kızlar marsg cım gözünaydın canım çok sevindim :lepi:.maşallah yer onu nazlı :CüvCüv: teyzesi o ne güzellik öle.kız bu resimleri koyma öle nete nazara gelecek valla.kaydirigubbakcemile2

kızım olsaydı ben ılgın, dila veya dila naz düşünyordum..

ılgın akdenizde yetişen bir tür ağaç ve cennette doğan güneşmiş
dila içten gönülden seven anlamındaymış..

merhaba arkadaşlar 18+5 günlük hamileyim,
ocak 18 de kız annesi olucam,buda kızımın resmi :))))

Son düzenleme:
anladığım kadarıyla böyle sulu isimler hoşuna gidiyo :))) bence duru ve ırmak çok hoş benim adım nazlı aslında kızımada naz düşündüm yada elif naz ama nazda kısaltılmış isim gibi geliyo yoksa soyisimle acaip iyi oluyo ama bide babamızın pek hoşuna gitmedi o en çok defneyi beğeniyo
smrisk çift isim en başından beri yani doğduğu andan itibaren birleişk kullanırsan sorun yok ama malesef eltimlerinde çocukları çift isim ama kullanan yok anne bebe bile kullanmıyo tuahf geliyo misal beyzanur var beyza diyolar bence beyzanur uzun değil hemde hoş söylenebilir yani ama söylemiyolar o yüzden bende ya nüfusa yazdırmıycam yada E.Defne yazdırıcam

günaydın kızlar marsg cım gözünaydın canım çok sevindim :lepi:.maşallah yer onu nazlı :CüvCüv: teyzesi o ne güzellik öle.kız bu resimleri koyma öle nete nazara gelecek valla.kaydirigubbakcemile2

canım darısı başına seninde iyi haberlerini alsakta rahatlasak artık.
değmez sizin nazarınız be hepiniz annesiniz bilirsiniz bebeişlerin değerini.
4 boyutlu süper o yuzden sizde görün diye koydum. çıkarayımmı hadi hepiniz gördünüz nasıl olsa çıkarayım o zaman :))

nazobülo, defne ağacı biliyorsun yaz kış hep yeşil hep canlı kalan bir bitki türü..
kızında yaşamı boyu hep canlı ve renkli olur belki bu ismi koyarsan :))

esra maşşallah alalh sağlık versin inşş yandan poz vermiş kızın valla maşşallah diyelimnazar deymesin

ya üçlü testlerim cıkdı ama alamaya gidemiyorum inş temiz çıkmışdır bugün bi araa kaçıp gidip laıcam içimde bi kötü his var allahım inş bişey yokdur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…