2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

beyaz bulut kızın olcakmış hayırlı olsun sağlıklı olsunda gerisi yalan.

marsg iyi haberlerinle bekliyoruz.

ALLHIM BİZLERE SAĞLIKLI BEBEK NASİP ETSİN FALZA BİŞEYDE GÖZÜM YOK SAĞLIĞIMIZ AİLELERİMİZ YANIMIZDA OLSUN YETER. HEP ŞU OLSUN BU OLSUN DERİZ AMA BAKIN KAÇ AYDIR Bİ TELAŞ İÇİNDEYİZ HEPİMİZ ..YEMİN EDERİM BEBEĞİMDEN BAŞKA KAFAMDA HİÇ BİŞEY YOK RESMEN DÜNYA UMRUMD AOLMAZ OLDU.

ya aklıma talya geldi şimdi nerelerde hiç gözükmüyor..bilgisi olabn varmı .en son kek tarifi vermiş galiba ondan sonra hiç msj çekmemiş. alisha verdigin kek tarifi kiza dokunmus olmasinnn

Selam kızlar

Uzun beyaz bulut kızın hayırlı olsun.Ezra çok geçmiş olsun.Umarım ciddi birşey yoktur.
Blooms şükürler olsun ki bebeğinin çaresi olmayan bir problemi yok.İçini ferah tut.
Benim de pazartesiden bu yana ağrılarım ve kasılmalarım oldu.Korktum ve doktorumu aradım.Yataktan kalkarken kasılma olursa ondan korkmamız lazım dedi.Neyseki benimki öyle değil.

benimkileri anneannesi alıcak kayseri de beşik yapmak diye bi adet vardır bilmem sizin oralarda da varmı? beşiğiyle birçok kıyafetini, örgülerini annem alıcak. birazda babaannesi alır. anne babaya pek bişey bırakmazlar burda . ama ben yinede dayanamıyorum gördüğüm her şeye hevesleniyorum. gerçi hünüz hiçbişey almadım. hayırlısı bakalım daha önümüzde 5ay var alırız inş. yerimseniben

evet ben de daha hiç bir şey almadım oğluşuma, annem ilk eşyası olarak don al dedi büyükler dermiş ki don al çocuk donansın

selam kızlar
ezra geçmişolsun canım inşallah yorgunluktan falandır.dualarımız seninle canım.
montesori kramplar geçmişolsun.midesi yanalara da geçmişolsun.
uzun beyaz bulut kızın hayırlı olsun canım.inşallah sağlıkla kucağına alırsın.
marsg kontrolden hayırlı haberlerle gelirsin inşallah canım.
hakkaten talya nerelerde

don alma fikrini çok tuttum kızlar.as sonucumu bi alayım ipini koparmış gibi alışveriş yapıcam zaten oğluma

Pişşşşşttt ipini koparmış gibi olmaz. Ağır ve de aheste hareketlerle yapılacak alışveriş aman dedim yeğenimin başını döndürme vitrin vitrin koşuştururken :)

Pişşşşşttt ipini koparmış gibi olmaz. Ağır ve de aheste hareketlerle yapılacak alışveriş aman dedim yeğenimin başını döndürme vitrin vitrin koşuştururken :)

şu sonuçları bi alayım neye hevesim varsa alıcam toboti beni kimse durduramaz -tatlicadiarzu-ufaklıkgamyoncuiremsu da alışsın tempoya bizim ailede yavaş insan yok zaten hem alışsın küçükten vitrin gezmeye babası gibi ilk vitrinde hadi hadi demesinhihoyyyt

bende toboti gibi kimi duysam don alırdım bebişimede ilk don aldım :))) onun dışında arkadaşlarımdan falan bi iki tulum falan bişeyler geldi bide ben kız olduğunu öğrendiğimde pembe patik aldım o kadar Allah nasip ederse inş. ekimden sonra başlarız bikaç kerede çarşıya gittikmi hallolur

don alma fikrini çok tuttum kızlar.as sonucumu bi alayım ipini koparmış gibi alışveriş yapıcam zaten oğluma
bence de alışveriş yapıcamdiye yorma kendini. hattta bu aralar hiç çıkma zaten havalar çok sıcak bide fazla yormamak lazım ezra ya olanları okumuşsundur Allah korusun dikkat etmelisin. daha önümüzde çokk zaman var.:mymeka:

bende ekim başı gibi bayramdan sonra annemi de çağırıp eminönüne gidip herşeyini bir kerede oradan almayı düşünüyorum, tabi montesori annesinden eminönündeki adresleri öğrenip verince :)

bende ekim başı gibi bayramdan sonra annemi de çağırıp eminönüne gidip herşeyini bir kerede oradan almayı düşünüyorum, tabi montesori annesinden eminönündeki adresleri öğrenip verince :)

ekincim bizde de kız çeyizine ve bebek çeyizine ilk don atılırki donansın die :))) eminöünde mahmutpaşa yokuşunda havuzlu han var orda bebek eşyalrı satılıyo ayrıca kürkçü handa ve hürriyet çarşısında da var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…