2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

günaydın arkadaşlar.uzun zamandır giremedim.vaktim olmadı.inşallah herkes iyiydir.

marsg senin oğlan değilmiydi.pipisinin resmini bile göstermiştin bize.neyse allah yinede gönlüne göre vermiş.kızı çok istiyordun sanırım.

kıslar günaydın.
montesori senden haber bekliyorum ayılmadan bayılmadan gidip gelmen dileğiyle,
kanciceğim senin bebiş sana süpris yapıyor sanırım, eger bi daki seferde göstermesse sende artık sorma doktoruna kızmı erkek mi diye bırak süpriz olsun. tabi dayanabilirsen:))
blooms kendini ufacık sey için üzme allah sağlık versin gerisi halledilecek seyler.büyük gecmiş olsun sağlık yönünden bi problem olmamasına sevindim.

kızlar size bişiye sorucam ben muahane ücreti olarak 100 ytl veriyorum, doktorum ssk doktoru, çok iyi bi doktor olduğunu söylediler bende onda devam etmeye karar verdim. üçlü test için gittiğimde ultrasyon cşihazıbnın renkli olup olmadığını sordum kendiside evet renkli dedi, renkli görebilirmiyim dedim oşekilde gösterdi, ben dedi daha cok profesyonel olarak bakıyorum renkli ult.. falan işin eglence tarafı dedi. tamam haklı ama ben eger karsılıgını veriyorsam görmekde benim hakkım, kilosunu ve boyunu söylermisiniz dedim tamam dedi. sanora odaya gecdşik kilo ve boyunu sordum aa bakmadımki dedi bosver bisey olmas bidahaki sefere baakrız dedi iyce morelim bozuldu.bebişimin resminide vermedi bu sefer 4 aydır topu topu 3 tane resmi oldu elimde.ablamın resmen albümü vardı. tamam onuda gecdim. şidmi size soruyorum normalde 15 gün içinde 2 kere gidiyoruz doktora. birincisinde muane olunur ikincisinde test sonuçlarına falan bakılılır. benim doktorum ikinci gitmemde ult sokmuyor.sokması gerekiyormu sizce.

Ultrason bebeği rahatsız eden bir uygulama bence. Sağlığının takibi için evet gerekli katılıyorum ama, fazlasını istemek kendimiz için oluyor biraz canım. Ben ayda bir gidiyorum doktoruma benim de muayene ücreti 100 YTL. Test sonuçlarını faxlıyorum telefonda konuşuyoruz.
Bebeğinin sağlığı herşeyden önemli. Takılma bence böyle şeylere. Bak daha bu sabah bizler gibi 19-20 haftalık bir arkadaşım kanama yüzünden hastaneye yattığını öğrendim ve üzüldüm. Allah hepimizin kuzucuklarına sağlık versin gerisi boş arkadaşlar..:nazar:

evet hemde hamile ladığımdan beri doktorum verdi en büyük nedeni kabızlık ve hemoroid sorunum yüzünden

bende de kabızlık var hele bir ara çok çektim , şimdi iyiyim ama taze incir çıktı ya onun sayesinde gece yatmadan 1 saat önce 2 büyük inciri kabuklu yiyorum , 1 saat sonrada sütümü içip yatıyorum, sabah çok rahat çıkıyorum, incirin mevsimi geçecek ben yine eski günlerime dönücem diye çok üzülüyorum

Ultrason bebeği rahatsız eden bir uygulama bence. Sağlığının takibi için evet gerekli katılıyorum ama, fazlasını istemek kendimiz için oluyor biraz canım. Ben ayda bir gidiyorum doktoruma benim de muayene ücreti 100 YTL. Test sonuçlarını faxlıyorum telefonda konuşuyoruz.
Bebeğinin sağlığı herşeyden önemli. Takılma bence böyle şeylere. Bak daha bu sabah bizler gibi 19-20 haftalık bir arkadaşım kanama yüzünden hastaneye yattığını öğrendim ve üzüldüm. Allah hepimizin kuzucuklarına sağlık versin gerisi boş arkadaşlar..:nazar:

toboti arkadaşın neden öyle olmuş bebeğe bir şey olmuş mu yazık ya, allah sağlık versin

toboti arkkadaşına üzüldüm inş ciddi bişey yokdur. alalh sağlık versin öncelikle belkide doğtu diyorsun bu gibi şeylere cok takılmamak gerekiyor ama elimizde değil işde hep bişeylerin fazlasını istiyoruz.

toboti arkadaşın neden öyle olmuş bebeğe bir şey olmuş mu yazık ya, allah sağlık versin

Yeğenleri falan varmış haftasonu onda misafir. 2,5-3 yaşında. Onu kucağına falan almış galiba ekinsu. Ağır kaldırmayın diyorlar ya. Ondan sanırım. Bebek de problem yok ama yatarak istirahat edecek yine. Üstelik hamileliğinin başından beri bu kaçıncı istirahat bilsen.
Allaha çok şükür halimize arkadaşlar.:nazar:

ya ben zeynep kamile gidicekdim ayrıntılı ult. için randevu almaya ama iptal oldu, ofisde tek başıma kaldım sanırım önümüzdeki haftaya kaldı,

slm kızlar ben geldim doktora muayene oldum muayene denmez gerci oda da ultrason yok doktor size sorular yöneltiyo ayrıntılı istiyorum dedim kagıda bişiyler yazdı yan odaya randevuya gec dedi randevuyu 19 eylül sabahına verdi doktora sıra bekledim numaratörleri işlemiyo karısık havasız bir ortam doktora sordum özeldeki ulrtrasondan farkı ne diye türkiye de en iyisi bizde dedi yoksa özel de 80 ytl filan cektiğim eziyete deymez diye düşündüm ama en iyisi bizde dediği için 19 eylül de gircem ultrasona linay nasıl muayene olmadan ultrason tarihi aldı anlamadım...

merhaba arkadaşlar..

montesori bende sana bakmaya geldim ne yaptın diye..19 eylül de kaçıncı haftanda olacaksın ?
canım benim eşim halletti sağolsun cinliği işe yarıyor bazen :))
sıra numarasını bile beklememiş girmiş doktorun yanına
hocam çok daraldım burda sadece detaylı ultrason için randevu almak istiyorum demiş :))
doktorda kaç haftalık diye sormuş,eşim gelmesine gerek varmı demiş eşim, gerek yok demiş doktorda, ona göre 23.haftaya gün vermiş.5 eylülde gideceğim ben..
düşünsenize birsürü koca göbek içinde bir benim kocam :)))

hadi gözün aydın gününü aldın inş temizde çıkar, anacım linayın kocası becerikli hemen halletmiş. bende bugün akldım haftaya gidicem zaten gec de kalmış değilim

ekinsu evet çok güzel yapmışlar yaa :))

smrisk acele etme canım zaten 23.haftana gün verecekler..

montesori randevu için verdikleri kağıda doppler mi yazdılar ?

evet linay haklısın benim doktorum da ayrıntılı ultrsyon için bi kağıda 18-23 hafta fetal ultrasongrafi yazdı bunu yapdırcaksın dedi

X