2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

günaydın ocak anneleri bugün güzel bi gün hava güneşli kahvaltımı yaptım nete girdim.yeni gelen arkadaşlar aramıza hoş geldiniz.talyacım tansiyonun için merak edilecek birşey yok canım benimde tansiyonum 9-6 dr.sordum düşük tansiyon iyi dedi yüksek tansiyon tehlikeliymiş uykuda bu aylarda oluyor benim ilk hamileliğimde uykum çok vardı ve sık sık acıkıyordum bu hamileliğimde öyle bir problemim yok bebişlerinizle hepiniz sağlıklı günler geçiririz inşallah

Ben hem normal doğum hemde sezeryanla doğum yaptım..Size tavsiyem kesinlikle normal doğum.Şimdide normal doğum istiorum ama nevarki doktorlar yanaşmıo.Yakınlarınıza sezaryandan sonra normal doğum yapan varmı?

benim ablam ilk kizinda sezeryan oldu 2. kizindada normal dogum yapti bi problem yasamadi :) a.s

lilam merhaba aramiza hosgeldin seninle trakyalilar basliginda yazismistik ben sana sen kesin hamilesin demistimmm :))))

suprise canim sonuclarin nasil cikti merak ettim ins. hersey yolunda gidecek.

aramiza yeni katilan tüm arkadaslar Hosgeldiniz insallah Hepimiz saglikli yavrularimizi kucagimiza almak nasip olur :))

teşekkürler cidy hoşbulduk, tek dileğim yavrumu sağlıklı bir şekilde kucağıma almak. hepimizin inşallah sorunsuz geçer... sevgiler

Son düzenleme:
Merhaba Kizlar Uzun Zamandir Giremedim. Hem Hasta Oldum Grip Hemde 6+3 Gün Olmama Rağmen Bebeğim Hala Görünmedi Keyfim Yok Kizlar... Neden Böyle Anlamadim Boş Gebelik Olmasindan Korkar Oldum.. (

Merhaba Kizlar Uzun Zamandir Giremedim. Hem Hasta Oldum Grip Hemde 6+3 Gün Olmama Rağmen Bebeğim Hala Görünmedi Keyfim Yok Kizlar... Neden Böyle Anlamadim Boş Gebelik Olmasindan Korkar Oldum.. (

belki miniktir daha sıkma canını doktorun ne dedi.

Son düzenleme:
Merhaba Kızlar
Bende 5 ,5 haftalık hamileyim. 29 Ocak gözüküyor doğumum Allah kısmet ederse. Benim size danışmak istrediğim bir şey var .Benim mide bulantım hiç yok aksine iştahım inanılmaz arttı.Baş dönmem ve bazende kasığımda batma var. benim kesem hemen görünmedi sonradan gözüktü .O yüzden biraz endişeliyim.Bazı arkadaşlarımın mide bulantısı olmasını bebeğin sağlıkl olduğunu işaret ettiğini söyledi.
Yada bu endişelenmelerim şimdiden yer siz mi ?

Canım benimde kesem hemen görünmedi beta hscg hormonunu ölçtüler mi ? Vajinal ultrasonda gözükmesi için en az 1.000 olması gerekiyor .Normal ultrasonda 6.000 olması lazım.

sudenaz merhaba hayırlı olsun güzelim. sağlıkla al inşallah bebeğini kucağına ...
ben 9. haftamdayım. aynı senin gibiydim hiç bulantım yok diye geziyordum. 6. hafta daha pazartesi günü tuvaletten çıkamaz oldum. bugünlerinin değerini bil... çünkü şuan hiçbir şey yiyip içemiyorum. tabi herkeste mide bulantısı olmuyormuş. olmaması da gayet normal yani. kasık ağrıları da çok normal merak etme.

Dr Vajinal Usg Den Bakalim Istersen Dedi Sonra Kendi Caydi Haftaya Gel Bakalim Tekrar Dedi.. Zaten Son Adetim Ile Usg Birbirini Tutmuyor. Usg Ye Göre 6 Haftaliğim Adete Göre 8 Hafta.. Canim Sikildi Kizlar.. Dr. Folibol Verdi Kullan Dedi Işte.. Başkada Bişey Demedi..

Canını sıkma hiç... vajinal de çıkardı büyük ihtimal ama her doktor bakmıyor. bekle dediyse biraz sabretceksin :)) folic asit şart onu aksatma...

ya canim üzme kendini vajinal baksaydi kesin gözükürdü bence ve gec döllenme olmustur stres yapma gönlünü ferah tut bak gittiginde hem bebisini hemde kalp atisini görceksin :1hug:

Teşekkür ederim çok sağol ilgine.İyi dileklerin içinde teşekkür ederim.Hepimiz için hayırlı olur inşallah.Daha zamanım varmış yani dediğin gibi belkide hiç olmayacak

Teşekkür ederim çok sağol ilgine.İyi dileklerin içinde teşekkür ederim.Hepimiz için hayırlı olur inşallah.Daha zamanım varmış yani dediğin gibi belkide hiç olmayacak

inşallah hiç olmaz çünkü bayağı sarsıyor insanı. birde birşey yiyemiyorsun vicdan azabı çekiyorsun bebeğine iyi bakamıyorsun diye...

:sm_confused:kızlar slm p.tesi günü verdiğim beta hcg tahlilini dün alabildim sonuç 15.000,00 (onbeşbin) çıktı dr u tlf la aramayı tercih ettim sonuç iyi demiş önümüzdeki p.tesi tekrar çağırdı hem hiç umudum yok diyo hem iyi diyo acaip stres içindeyim geçen hft usg ile sat arasında 1 hft 1 gün vardı bu hft varsa usg ye göre kaç hft olduğunu da söylemedi geri gitmesi korkutuyo zaten ben sormadan hiç bişey söylemiyo anlatmıyo nasıl doktor anlamadım kesenin çapını sordum 24 mm sormasam hiçbişey bilmiyorum

haklısın güzelim seninle sat larımız hemen hemen aynıydı sen en son ne zaman beta hcg yaptın sonucunu söylermisin????????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…