2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

avagülcüm neden hep bayan doktor istiyorsun? bende kalp hastalığı olduğu için ben sezaryen düşünüyorum o yüzden bayanlar bunu nasıl yapar bilemiyorum :sm_confused:

geçmiş olsun canım.sen bu hamilelik boyunca kardiyologlada görüşeceksin demekki,senin gideceğn hastane iki konudada gelişmiş bi hastane olmalı.benim ablamda hamileliğinde kan şekeri çıkmıştı dr çok titizdi (çünkü o şeker ablamda hamilelikten sonrada kalabilirdi) ve dahiliye ile ilşkili bi şekilde hamileliğini geçirdi sonrada dahililiyeden kontrolü devam etti.benim babamda baypas oldu ve kontrolleri hep belediye sağlık hastanesinde oluyor ilgililer bana göre.yani kısacası orası bizim hastane gibi bişey oldu :)

Merhaba arkadaslar ben kizimi normal dogum yaptim ve hemen ayaktaydim dikislerim vardi bir haftada toparlandim dogum kolay olmuyor benim tecrube ettigim kadar ve kesinlikle korkacak bisey yok her anne olanlarin basindan geciyor ve kac kere, bebeginizin size gozlerini ilk actigi an bakmasi kadar guzel bisey yok onun ilk ses cikarmasi kollarinizin arasinda sizden bir parca :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: :nazar::nazar:

geçmiş olsun canım.sen bu hamilelik boyunca kardiyologlada görüşeceksin demekki,senin gideceğn hastane iki konudada gelişmiş bi hastane olmalı.benim ablamda hamileliğinde kan şekeri çıkmıştı dr çok titizdi (çünkü o şeker ablamda hamilelikten sonrada kalabilirdi) ve dahiliye ile ilşkili bi şekilde hamileliğini geçirdi sonrada dahililiyeden kontrolü devam etti.benim babamda baypas oldu ve kontrolleri hep belediye sağlık hastanesinde oluyor ilgililer bana göre.yani kısacası orası bizim hastane gibi bişey oldu :)

teşekkür ederim canım tavsiyen için bende oraya bi giddeyim o zaman anlayacağınız benim işim zor yani. neyse benim doktorumu sormuşsun ama ben daha kararsızım işte bilemiyorum ki.. birisine düzenli gitmeye başlayayım sölicem canım

surprıse üzme canım kendini
herşeyin hayırlısını dile canım
inan çok üzüldüm,bende bir kez düşük yaşadım çok zor biliyorum ama,dediğim gibi hayırlısı böyleymiş demekki...........

miniğimm kusura bakma sana cevap veremedim..
ben konyada başkent hastanesine gidiyorum
doktorum eniştem canım

kizlar nasil gidiyor hamilelik bakalim....ben bol bol yürüyorum dr söyledi siz de yuruyus yapiyormusunuz cok faydali ozellikle siskinligimi gideriyor benim...

kimse yok mu kizlar hic görünmüyorsunuz nerdesiniz???

miniğim, ayça28 bende konyadayım. Ali ACAR a gidiyorum. 29 ocak ta doğum yapcam inş.

ayy kızlar bugün rüyamda bebeğimi gördüm çok güzeldi çok kötü oldum çok etkilendim ya allahım herkeze hayırlı evlatlar versin

Hamilelik şimdilik gayet iyi gidiyor kan çiçeğim, bende mümkün olan her yere yürüyüş yapmaya çalışıyorum, normalde çok güzel yürüyüş yapardım, bu ara bir tembelliğim tuttu neden bilmiyorum.a.s.

kizlar nasil gidiyor hamilelik bakalim....ben bol bol yürüyorum dr söyledi siz de yuruyus yapiyormusunuz cok faydali ozellikle siskinligimi gideriyor benim...

kimse yok mu kizlar hic görünmüyorsunuz nerdesiniz???
canım ya senin kızlar nerdesiniz diye sorduğun saatlerde bendeniz uykumun 1.evresini tamamlamış oluyorum.
kızlar 2 haftadır benim tansiyon 9-5 lerde akşam 9 olunca bende pil bitiyor oturduğum yerde uyuyorum.aranızda tansiyonu düşük olan varmı,ben dr.sordum ama net bi cevap alamadım zaten çok ilgisizdi bu yüzden başka bi dr.arıyorum.dünyanın da parasını verdim ona acıyorum,devlet hast.gitseydim de ancak bu kadar ilgilenirlerdi

günaydın ocak annişleri nasılsınız.talyacım tansiyonunda korkulacak bişi yok bence.uyku da annenin vücudunun dinlenmeye olan gereksinimini gösteriyor.hamilelik öncesi yaşanan uykusuzluğun acısını bile vücut bol bol uyuyarak çıkarırmış.talya bu arada aynı gün doğurucaz.
arakadaşlar bu arada surprizden yeni haber varmı???

nazlıcan sağolasın canıma.s. bende şimdi internetten biraz araştırdım hakikaten düşük tansiyonda korkulacak bişi yokmuş içim rahatladı biraz.yüksek tansiyon tehlikeli diyorlar aman kimsenin tansiyonu yükselmesin de güzel bi hamilelik geçirelim:nazar::nazar::nazar:

hakketen süpris nerdesin merak ettik seni.tahlil sonuçları çıkmadımı daha:uhm:hayırlı haberlerle gelirsin inşallah:nazar::nazar::nazar:

merhaba hanımlar aranıza yeni katıldım. okuduklarımın hepsi yaşadıklarım sanki :) benim doğumum 13 ocak gözüküyor. Allah bu güzel duyguyu herkese yaşatsın ve sağlıklı bir şekilde bizlerde bebişimizi kucağımıza alalım inşallah. ben istanbulda medikal bahçelievlere başladım emine ergül doktorum muayene ssk 40 ytl çok uygun ancak 4 boyutlu ultrasona girmek istersen senden 426 YTL para istiyorlar ona çok bozuldum. 2 boyutlu ultrason var ve ben bebeğimin kalp atışlarını duyamadım sadece gördüm. birçok hastanede artık 4 boyutlu ultrason muayeneye dahilmiş ama öyle bir hastane avrupa yakasında bulamadım. bu konuda sizden yardım istiyorum. ayrıca TALYAcım en yakın arkadaşım 22 mayısta doğum yaptı tansiyonu neredeyse 9 ay boyunca 9-5 di. ve 4 kilo ağırlığında nurtopu gibi bir erkek doğurdu :)) düşük tansiyonun değil ama yüksek tansiyonun çok zararı varmış. hepinize hayırlı günler diliyorum. Allah hepimizin yanında olsun bebişlerimizi bize bağışlasın.

Selam Kizlar Allah Kismet Ederse Bende Ocak Annesi Olacağim.muhtemel Doğum Tarihim 27/ocak/2009.benimde Tansiyonum Hamile Kaldiğumdan Beri Düşük 9-5 Genelde.inanilmaz Bir Uyku Yemekten Sonra Masayi Zor Topluyorum Hemen Yatmak Istiyorum 09:30 Uyku Saatim Oldu Artik.esnemeye Bir Başliyorum Hakim Olamiyorum Kendime Ki Ben 24:00 önce Asla Yatmazdim.eşim çok Dalga Geçiyor Benle.

X