2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

haklısın Güzelim Seninle Sat Larımız Hemen Hemen Aynıydı Sen En Son Ne Zaman Beta Hcg Yaptın Sonucunu Söylermisin????????

Benim Enson Ayni Günde Iki Defa Yapildi Ilki 1000 çikti 2 Saat Sonra Yapilan 1685 çikti O Gün Karindan Yapilan Usg Ile Görünmedi Hiç Bir şey.. Sonraki Hafta Kese Görüldü Yani Geçen Hafta Bebk Görünmedi Iinde Dün Gittim Dünde Görünmedi Bebk.. Bende Boş Gebelik Olmasindan Endişe Ediyorum .. Senin Problemin Neydi Canim ?

kızlar bulantılarınız başladımı benim iki günden beri bulantım var.

başlamazmı? 6. haftamda başladı. şuan 9. haftadayız.
doktorum emedur verdi bulantılar için... günde 3 taneye kadar içebilirsin dedi. ama ihtiyaç duymadım. sabahları özellikle çok kötü oluyorum. doktorum peynir ekmek bile yesen faydası olur dedi. yiyebildiğini ye yiyemediğini zorlama. çünkü istifra edince vücuttaki tüm su ve minareller gidiyor. o yüzden zorlamadan minik minik ye. krakerler, naneli sakız çok işe yarıyor. kokulardan uzak durmaya çalıştıkça sanki hepsi üstüme geliyor :) bugünleri de atlatıcaz. yalnız değilsin...ayrıca doktora ilk 9 mayısta gittik keseyi gördük, 20 mayısta çağırdı kalp atışına baktı, şimdi birde 20 haziranda gel dedi. aynı yani nerdeyse seninkiyle...

Son düzenleme:

benimde kese geç göründü geçen hft 7 hft lık olması gerekirken dr usg ye göre 5+6 hftlık dedi bende boş gebelik olmasından korkup sordum yolk sacoluşmuş dedi bu durum boş olmadığının kanıtıymış kalp atışını duyamadı bu hft tekrar gittim ve yine kalp atışını duyamadı ve böyle giderse almak zorundayım dedi sat a göre bugün 8+3 olmama rağmen ben kesin bişey bilmiyorum ve kalp atışını duyamadığımız için endişeliyim benimproblem bu inş senin düşündüğün gibi değildir ve bu hft görürsün inş bebişini

merhaba Kizlar Uzun Zamandir Giremedim. Hem Hasta Oldum Grip Hemde 6+3 Gün Olmama Rağmen Bebeğim Hala Görünmedi Keyfim Yok Kizlar... Neden Böyle Anlamadim Boş Gebelik Olmasindan Korkar Oldum.. (
Umarim Değildir Canim Dualarimiz Seninle
Ultrasona Alttan Mi Bakti Acaba Diğer Türlü Olunca Görünmeyebiliyormuş çünki

merhaba kızlar,bir kaç gündür giremedim öncelikle aramıza yenı katılan arkadaşlara sağlıklı hamilelikleri diliorum,
bu arada artık yavaş yavaş büyüyen göbişlerinize bir şey sürmeye başlayan warmı acaba çatlaklar için,ben badem yağını duymuştum bu hafta alıp başlıcam,10. haftanın içine gırdım ama sanki daha buyuk duruo karnım,badem yağından başka önerısı olan warmı acaba?

merhaba, bende 9+3 teyim karnım şişmedi hiç gazdan arada davul gibi oluyor ama... doktorun muhakkak tavsiye eder bir krem. ama ben kakao ve lavanta yağıda çok iyi geliyor diye duydum.

canım badem yağı kıllanma yapıyormuş diye duydum.susam yağı kullananlar varmış.ben daha başlamadım doktorun bişey önermedi mi?

merhaba, bende 9+3 teyim karnım şişmedi hiç gazdan arada davul gibi oluyor ama... doktorun muhakkak tavsiye eder bir krem. ama ben kakao ve lavanta yağıda çok iyi geliyor diye duydum.

kimisinde iç karın olmazmış ve olduğu gibi dışa verirmiş,sanırım benım öle şimdiden hamıle olduğum belli oluo,benım muhtemel doğum 5 ocak senınde 4 oluo sanırım dımı

Selam ben de 16 ocakta anne olacağım inşallah.8.haftamdayım ve bulantılarım daha yeni başladı.

canım badem yağı kıllanma yapıyormuş diye duydum.susam yağı kullananlar varmış.ben daha başlamadım doktorun bişey önermedi mi?

hadi ya kıllanma mı yapıomuş daha önce duymamıştım,araştırmak lazım,henüz dr ma sormadım ,bakalım o ne önerecek

benimde öyle göbişim çıktı ama ben bişey sürmeye başlamadım.16.haftadan sonra mı başlanıyomuş öyle bişey duymuştum...

benimde öyle göbişim çıktı ama ben bişey sürmeye başlamadım.16.haftadan sonra mı başlanıyomuş öyle bişey duymuştum...

belirli bi haftayı beklemeye sanırım gerek yok canım,çunku buyumeye başladığı an deri gerilio bence şimdiden nemlendırmeye başlamak gerek

Selam ben de 16 ocakta anne olacağım inşallah.8.haftamdayım ve bulantılarım daha yeni başladı.

Hoşgeldin aramıza canım bebişinle sana sağlıklı günler diliyorum benim 7.haftadan sonra oldu ve 2 gün sürdü bazen sabahları kötü oluyorum onun dışında bişey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…