2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

kızlar dün doktora gittim ve kalp atışını duydum çok duygulandım bugün de kan ve idrar tahlillerim vardı onları yaptırdım bakalım sonuçlar nasıl çıkıcak ben 8 hafta 6 günlük hamileyim şuanda duyamayan varsa endişelenmesin umarım en yakın zamanda duyarsınız...

ay blooms gercekten mi söyluyorsun ya ben yesilcay hastasiyim ama artik tiksindigimden icemiyorum....iyiki de tiksinmisim ya bu kadar zararli oldugunu bilmiyordum ...bilgilendirdigin icin cok tesekkur ederim canim ...saol...

Canım ne güzel sen tiksinmişsin.Ama benim canım çok istiyor.Ne yapalım her şey bebeişlerimiz için:bbo:

benimde kan pıhtılaşması sorunum var hergün iğne vuruluyorum.sadece halsizliğim var sürekli uyumak istiyorum.

miniğim konyada belediye sağlık hastanesinde aişe hanım var soyadını hatırlayamadım o ablamın doktoruydu ve ablam gayet memnundu tavsiye edebilirim.ama istersen ablamdan soyadını öğrenebilirim

miniğim konyada belediye sağlık hastanesinde aişe hanım var soyadını hatırlayamadım o ablamın doktoruydu ve ablam gayet memnundu tavsiye edebilirim.ama istersen ablamdan soyadını öğrenebilirim

teşekkür ederim canım iyi olur ablan nasıl doğum yaptı sezaryen mi?

ay inşallah iyi bir şekilde kurtulursun canım ya nasıl anladınız böyle bir problem olduğunu belirtisi ne idi.

bundan önce iki defa düşük yaptım.ve testler yaptıdık.testlerden sonra bu problem olduğu ortaya çıktı.şu anda herşey normal.inşallah bir sorun çıkmaz.o kadar istiyorumki artık.bi bebeğim olursa o kadar mutlu olucamki.

allahım inşallah sağ salim bebeğine kavuşursun hamilelerin duası kabul olurmuş ya bende sana dua edeceğim. sen içini ferah tut allah sana ipek gibi bir bebek verir inşallah

allahım inşallah sağ salim bebeğine kavuşursun hamilelerin duası kabul olurmuş ya bende sana dua edeceğim. sen içini ferah tut allah sana ipek gibi bir bebek verir inşallah

çok teşekkür ederim canım ya.o kadar iyi kalplisinki.inşallah herkesin bir bebeği olur.inşallah herkes annelik duygusunu yaşar.

Miniğim,merhaba bende 4 ocak gibi doğum yapıcam.Konyadayım ve doktor konusunda bende kararsızım.Vakıf hastahanesinde Fatma hanım,Konya Hospitalda Tülin hanım,kızılayda Jule hanımı duydum ama kime gidiyim bilmiyorum.sen hangi doktora gidiyosun?

miniğim ablam normal doğum yaptı sabah saatlerindeydi hatta doktoru evinden kalkıp geldi.hastane olarakta belediye sağlık hastanesini öneririm.konyada olsam oraya giderdim herhalde.

ya doğum konusuna gelince ben istanbulda yaşıyorum hastane konusunda çok düşünceliyim bazı hastane ve doktorlar normal doğum olduğu halde sezaryanı daha kolay gördükleri için hep sezaryan yapıyorlar.ben bi sorun olmazsa sezaryanı hiç düşünmüyorum.

Nisan sana katılıyorum, hamileliğimin çok başındayım ama sorun olmazsa normal doğum yapmak istiyorum.:sm_confused:

avagülcüm neden hep bayan doktor istiyorsun? bende kalp hastalığı olduğu için ben sezaryen düşünüyorum o yüzden bayanlar bunu nasıl yapar bilemiyorum :sm_confused:

Ben hem normal doğum hemde sezeryanla doğum yaptım..Size tavsiyem kesinlikle normal doğum.Şimdide normal doğum istiorum ama nevarki doktorlar yanaşmıo.Yakınlarınıza sezaryandan sonra normal doğum yapan varmı?

Ben normal doğum olsun istiyorum,tabi doğum zamanı şartlar ne olur bilmiyorum ama?Bayan doktor olmasını da onun için istiyorum,özellikle güleryüzlü ve kendisi de doğum yapmış bir doktor daha yakın geliyor bana sanki.Haklısın mutlaka erkek olan çok ii doktorlar da var ama bilmiyorum kararsızım?Senin doktorun belli mi?

bende avagüle katılıyorum bende bayan doktor araştırıyorum. kolan hastanesinde nevin hanım var onu düşünüyorum bakalım tabiki ekonomik şartlarda önemli sonuçta özel hastane olduğu için hepsini devlet karşılamıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…