2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

kızlar herkes göbeginden yakınıyıooo beni bir görseniz daha 8 haftalık ama masallah belediye otobüsünde hamileyim diye yer veriyolar 9 aylıkken nolcam iş durumum nasıl olcak bilmiyorum yada hareketlerim kısıtlancak mı ayrıca pantolonlarım olmuyo hamile pantolanu sorsum 89 ytl dedi tezgahtar yaa ben onla lewis alırım dedim içimden dügünler gösteriler kına gecsi filan var arkadaslarımın ama hiç bişiy olmuyo bana bunalım oldum yaaaa bide kızlar adacayı içmeyin direkt düşük yapıyo hatta maydanozuda az tüketin bu arada bilgisayardan anlarım ama hala baby ticker yapamadım yani denedim olmadı biri kadınlar kulubundeki baby ticker yapma linkini verebilir mi yada son regl günüm 9 nisan marsg arkadasa yaprıgın gibi banada link verebilir misin simdiden teşekkürler
bi de sayımız artıyo bebişimin arkadasları cogalıyo herkese hayırlı hamilelikler...

walla öle,bende giyecek kıyafet bulamıorum pantolanlar sıkmaya başladı,ınsanın sınırı bozuluo kıyafetlerı olmayınca,burda okumuştum sanırım bı arkadaş önermış,oda hamıle kıyafetlerının çok pahalı olduğundan başka bir yol bulmuş,kot mağazasından düşük bel bir kot almış,bırde lastık kumaşlardan,sonra onu terzıye vermış lastıklı mkumaşı düşük bel kotun üstune ekletmiş,40-50 ytl arasına mal olduğunu yazmıştı,gunluk pantolanalar için uygulanabılır bence,dediğin gibi o fiyata lewıs kot alınır,nede olsa bu kısa surede gıyeceğimiz bir şey

Kızlar henüz mide bulantım yok, ama çok sık midem yanıyor, Çatlaklar için kaçıncı haftadan itibaren bir şeyler yapmak lazım, 8+3 günlük hamileyim daha erkenmi yada ufak ufak önlem almaya başlasammı hoş daha karnım çıkmadı.
Bi şey daha soracağım kullandığınız bu cetvelleri talimatlar yoluyla yapıyorum, ama buraya kopyalamıyorum.Ne yapacağım, Yardımlar için teşekkür ederim.a.s.

yeni arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz allahherkeze sağlıklı hamilelikler nasip etsin
handecim bu sayfanın sonundaki gitmek istediğiniz klasörü seçin butonuna bas sorularınız sorunlarınzı tıkla gebelik çizelgesinde şekillerle anlatıyo canım

Azracım badem yağı kakao yağı felan hep yalan ben ilk gebeliğimde o kadar düzenli kullandımki onları ama acayip çatlaklarım var seninde dediğin gibi iç karnın benimki gibi yoksa mutlaka dr verdiği çatlak kremini kullan ismini istersen bulabilirim biraz pahalı oluyolar ama değer bence

azracım bide bol su içip hergün düzenli bi şekilde karnına masaj yapman gerekiyomuş

canım ismini werirsen sevinirim şimdiden önlem almak lazım bence,birde masajdan bahsetmissin,nasıl olacak biraz daha detay verırmısın masajla ilgili

bonal krem canım bastırnadan fazla karnına kremi sürdüğündede yapabilirsin dairesel haraketlerle yapılması gerekiyo dairesel haraketler kan dolaşımını hızlandırdığı için çatlak oluşumunu engelliyomuş

esracım mrb bende geçn gün bi tanıdığımdan vazelinin ii geldiğini duydum bi arkadaşı 2 tane doğum 2sinde sürmüş hiç çatlağı yokmuş bende en kısa alıp her akşam tvnin karşısında otururken göbeğimden başlayıp bacaklarıma kadar süreceğim inş ii gelir çünkü benimde karşıdan bakıldığında göbeğim belli oluo zten vücudum çatlamaya müsait önlem almak gerekiyo

vazelinde çok yağlı canım ya heryere bulaşır,ama ii gelıosa napalım önce bı dr a sorayım şu bonal çatlak kremını bakalım ona göre karar wereyım artık

yağlı ama ne yapacağz başka bide yıkandıktan sonra da bebe yağıa sürübilirsin..sor bakalım ne diyecek bende sorarım bi daha ki gidişime

montesori canım kuzenin doktora soruptamı kullanıyor sıkılaştırıcıyı.doktorlar sıkılaştırıcı,selülit kremi.vücut peelingini önermiyorlar hamilelere içerilerinde kimyasal maddeler olduğu için.doktora sormadıysa kullanmasın bence.

kimisinde iç karın olmazmış ve olduğu gibi dışa verirmiş,sanırım benım öle şimdiden hamıle olduğum belli oluo,benım muhtemel doğum 5 ocak senınde 4 oluo sanırım dımı

ya ezra ben yanlış mı hesaplıyorum. 8+4 çıkıyor şu takvime göre... ben 9+4 diye biliyorum...doğum 13 ocak gözüküyor. son regl 6 nisan... haftaya doktora gidicem tekrar bir soruyum. bir yerde yanlışlık yapıyorum galiba. günaydın bu arada herkese ...

lilam kuzenimin sorup sormadıgını bilmiyorum...
hamişlerden haberler bölümünde catlak kremleriyle ilgili yazıları okudum netten de arastırdım motherlove(sanırım böyle yazılıyodu) diye bir catlak ürününün cok etkili oldugunu duydum tabii bol bol su içmek te önemli cmt. dokrora gittigimde sorucam kullanmam gerekirse bu ürünü almak istiyorum çünkü benim de iç karnım yok dısa dönüklerde de catlak olma olasılıgı cok yüksek

canım hiç alakası üzme kendini benim ilk hamileliğimde ne bulantı nede başka bi rahatsızlık olmadı .şimdi 8 yaşında harika bir kızın annesiyim.

Sudenaz Canim Mide Bulantisi Bebeğin Sağlikli Olduğu Anlamina Gelir Diye Bişey Hiç Duymadim.benim Doktora Ilk Gittiğimdede Bulantim Falan Yoktu Doktor Bazilarinda Olmayabilir Endişelenecek Bişey Değil Dedi.o Senin Bünyenle Alakali Bişey.kafaya Takma Bence Strese Sokma Bebişinide çok Sağliklidir O Merak Etme.gebelik.org Sitesindede Yaziyor Bulanti Olmayabilir Bazi Hamilelerde Normaldir Diyor.oku Istersen Için Rahatlar.

kızlar ben ilk hamileliğimde hiç krem kullanmadım dr.ilk gittiğimde sormuştum gerek varmı diye oda bana annenizde çatlak yoksa sizde de olmaz demişti hakikaten (biraz basenlerim hariç oda 20 kilo almıştım ondan) hiç çatlağım olmadı.2.hamileliğimde olurmu bilmiyorum bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim,eğer 2.hamilelikte farklılık gösteriyorsa bende krem kullanmaya başlasam iyi olacaka.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…