2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

bu ara ewde dewamlı elbıse gıydığım için karnımı açıp incelemıorum aslında :roflol:
belkı bendede oluodur
ama benımkının saatı yok,

ekinsu şimdiden tebrik ediyim seni yarın tam 20 haftalık olcaksın veee 40 haftalık süreci yarılamıs buluncaksın tam dante gibi ortasındasın hamişligin...

kızlar benim bebişin uykusu gelmiş ben bi uyutayım onu :))

sizede bebişlerede iyi geceler tatlı rüyalar

o pıt pıtlar bebişler mi ben hiç anlamıorum zati bağırsak hareketi nası onu da anlamıorumsenağlama.yarın hastaneye gidip bakıcam valla şöle bi uyansın kızım gerçi emin olamıorum kız olduğuna marsgdan soona ama neys..
ii geceler:))

ya bişi sorcam bu isimlerimizin altında yazan çiçek isimleri neye göre değişio??ben papatyadan çok memnundum hatta aaa en sevdiğim çiçek nerden bildiler diodum kendi kendime:))

günaydın herkese :)) kıslar göbişlerimizi çekleim nedersiniz. ilerde dönüp bakdığımızda burdada karşılaşabiliriz.

günaydın kızlar......:teytey::teytey::teytey:
dün o kadar pasta börek konuştuk ya ben soluğu dışarıda aldım hemen bi pastane bulup kendime 1 dilim pasta ısmarladım ve afiyetle yedimcokacimcoookvalla yemeseydim çatlardım:jeyyar:
ekinsu buttim bana çok uzak canım ya eğer emirhan da bulamazsam son çare oraya bakıcam artık sağolasın

Bir de şey yapın hanımlar madem bu dikiş nakış işlerine giriştiniz.
Takı Yastığı.. Yeğenlerimin kıyafetlerine iğneleyip durmasınlar takılarını bu yastığa taksınlar die.
Ben doğuracak arkadaşlarıma yapıyorum hep çok kullanışlı oluyor (kendime yaparım artık bir tane:)
50 x 50 cm kapitoneden dikiyorum ben. Bir yüzünü yastığın keyfinizce ve de bebişin cinsiyetine göre
tüller çiçekler böcekler süsler oyuncaklar kafanıza göre süsleyin içine de çok kabarık olmayacak gibi doldurun olsun bitsin.
Bir tane yapıyorum şimdi bitsin fotosunu koyarım fikir olur size.

a.s.Günaydın güzel annecikler.2 gündür yazılanları okumakla uğraşıyordum ama bitti şükür.Bir haftadır yoktum tatildeydim.Bu arada üçlü testimin sonuçları da temiz çıktı Allaha şükür.Çoğu bebişin cinsiyeti belli olmuş.Montesori,Ezra,Sheeda,Nazobülo,Toboti,İnanna,Zeynep ve Lilam aklımda kalanlar.Hayırlı olsun kızlar.
Marsg kendini ve bebişini üzme.Allahın izniyle bebişin sağlıklı doğacak inşallah.

Son düzenleme:
kızlarrr hepinize günaydın umarım iyisinizdir agustos annelerinin yasadıgı heyecanı oukumak için girdim onların forumuna ama birisi bebeginin kaybetmiş çok acı ...ahhh bebegim saglıklı dogsunda bir kollarıma gelsinde ya kurban kesicem yada onun adına anadolu da minik bir orman yaptırcam tema vakfıyla konusup...belki okumak istersiniz...
http://www.kadinlarkulubu.com/neslihan1983-bebegini-kaybetti-t205536/index.html

gülserencim sana da günaydın ooohh ne güzel tahlil sonucuna sevindim darısı tüm souc bekleyenlere...ne güzel tatil yaptın darısı bana:bbo:

günaydın hanımlar. güzel bebeişlerinize ve size.iyi dileklerde bulunanlara çok teşekkür ederim.

sonuçları iyi çıkanlar çok seviniyrum böyle güzel haberlere.

sonuç alacak olanlarada dua ediyorum sürekli iyi sorunsuz çıksın diye.

monteseri okuyamıyorum ben o yazıları bu ara çok canım sıkılıyor inan. alllah büyük sabır versin. kimseye böyle acı vermesin. bebeğini almakla kimseyi sınamasın allahım.

çok çok kötü bir şey.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…