2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

haklısın b hcg sonucunu bi alayım onda ne çıkacak bakalım o da gerilerse yapacak bişey yok ama normal çıkarsa e. şehir e falan giderim artık başka dr için

canım üzüldüm gerçekten olanlara,ama arkadaşların dediği gibi ikinci bi dr a görünsen çok ii olur bence,kütahyadanım demişsin,bır arkadaşım war orda oda hamile ve memnun dr ından şimdi onu aradım dr nu öğrenmek için ama ulaşamadım,bence eskişehire gıdınceye kadar ordan başka bi dr a gözukmen daha mantıklı

şu an bulunduğun sayfanın en altında hızlı cevap panosunun altında bir kutu war,gitmek istediğiniz klasörü seçın dıor,ordan sorularınız&sorunlarınız ı seç ,açılan sayfanın 2. konusu olarak gebelik çizelgesi nasıl yapılır dıe yer war,oraya gırersen resimli ve ayrıntılı şekılde nasıl yapılacağı anlatılıoa.s

eskişehirde kadın doğum hastanesi var daha detaylı olur diye arkadaşının ismi ne acaba

ezracım bulamıyorum dediğin gibi bir yer senağlama

ezra senin şu yüzük olayında düşük ve kürtajda ne hareketi gözüküyo

eskişehirde kadın doğum hastanesi var daha detaylı olur diye arkadaşının ismi ne acaba

canım arkadaşımın ismi elif,dr un adı ise ayşe solaroğlu,ona senın durumu anlattım,bu dr a gelen bırıde bebeğin kalbı zayıf alınması gerek demış ama bu dr kurtarmış bebeği bilgin olsun istersen telefonuda war

ezra senin şu yüzük olayında düşük ve kürtajda ne hareketi gözüküyo

canım hareketler hep aynı deişmıo kurtaj yada düşüge göre ,ama cinsiyetını bılebılıosun,mesela gecen bi arkadaşa yapmıştım,2 kızı war ama yuzukte kız erkek kız gözukuo yanı 3 tane ,ılk kızından sonra bebek aldırmış ve cınsıyetıde erkekmış,senın ilk hamilelğin mı acaba ve ne hareketı çıkıo sende kaç kez

istemem şekerim benim drum da kendisi:çok üzgünüm:

ilk evet valla ben saymadım ama sol ileriyi vebeni gösteriyo ileri geri yani saycakmıydık gerekiyomu şimdi olmaz mı artık

ilk evet valla ben saymadım ama sol ileriyi vebeni gösteriyo ileri geri yani saycakmıydık gerekiyomu şimdi olmaz mı artık

ister doğurmadan önce istrsen doğumdan 10 sene sonra bak zaten deişmıo,eger ileri gerı duz şekılde gıdıp gelıosa erkek,eger daıre çızıosa kız,
eger ilk hareketten sonra deişiosa hareket kız erkek yanı 2 çocuk oluo,ama aynı hareket uzun dewam edıosa o zaman 1 yada 2 kız yada erkek,ama tek hareket olup kısa suruosa tek çocuk olacak demektır

valla ben baktım ileri geri gidiyodu 4-5 kez sallandı ben bıraktım artık durmıycak herhalde diye

1-barcli....................................1 ocak
2-blooms..................................1 ocak
3-gulçinf....................................3 ocak
4--almina-Göksu........................5 ocak
5-ezra2001...............................5ocak
6-met.nur.................................5 ocak
7-ballım...................................6 ocak
8-miniğim................................6 ocak
9-Kancicegim...........................10 ocak
10-gülsü...................................11ocak
11-suprise................................11ocak
12-aleya...................................11 ocak
13-montesori............................12ocak
14-stridyeyim_incimsin.............13 ocak
15-hera796 ..............................13 ocak
16-hande................................13 ocak
17-deniz....................................14 ocak
18-talya....................................15 ocak
15-thinkerbell............................17 ocak
16-cidy.....................................22 ocak
17-fatocum...............................22ocak
18-nisan4234............................24ocak
19-birgül38...............................24ocak
20-melegim16..........................26ocak

20 güzel ocak annesi takvimlerinizi yapmışsınız oyüzden bebişlerinizin haftalarını yazmıyorum

slm kizlar nasil gidiyor bakalim hamilelik???
insallah hersey yolundadir ,hersey gönlünüzce olsun canlarim..
sevgilerrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…