2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

slm kizlar nasil gidiyor bakalim hamilelik???
insallah hersey yolundadir ,hersey gönlünüzce olsun canlarim..
sevgilerrr

slm valla ben bugün ii değildim aşırı halsizim hiçbişey yapmak gelmiyo içimden seninde inş herşey yolundadıra.s.:nazar:yerimseniben

esracım nbr nasılsın göbişin çıktı mı biraz??

ewet canım ya çıktı,henuz 9 haftalık olmasına rağmen çıktı,sanırım benım iç karnım yok o yuzden olduğu gıbı dışına vuruo,sen nasılsın kilo aldınmı,arada uğrasana okula dışarı çıktığında görüşmüş olurdukyerimseniben

ewet canım ya çıktı,henuz 9 haftalık olmasına rağmen çıktı,sanırım benım iç karnım yok o yuzden olduğu gıbı dışına vuruo,sen nasılsın kilo aldınmı,arada uğrasana okula dışarı çıktığında görüşmüş olurdukyerimseniben

evet cnm her gören kilo almışsın değişmişsin sanki diyo benimde biraz göbiş vardı zaten önceden ama çıktı şimdi böle ilerde nasıl oluruz bilmem valla gelicem zaten okul kapanmadan:emir_bebek:

slm valla ben bugün ii değildim aşırı halsizim hiçbişey yapmak gelmiyo içimden seninde inş herşey yolundadıra.s.:nazar:yerimseniben

barcli ne olducanim kötü bisey yoktur insallah...aman kendine cok iyi bak tmm mi..yat dinlen biraz ben öyle yapiyorum halsiz olunca,kendini de cok yorma tmm mi?:1hug:ben de iyiyim ama bulantim cok...oooffff

sevgilerra.s.

kizlar ya ben de 9.haftama girdim ama benim de göbegim cikti normal mi sizce???

cok fazla degil ama kilo almisim gibi ama tartildim 1 kilo almisim...böyle giderse ben ykainda yuruyemez hale gelirim...

barcli ne olducanim kötü bisey yoktur insallah...aman kendine cok iyi bak tmm mi..yat dinlen biraz ben öyle yapiyorum halsiz olunca,kendini de cok yorma tmm mi?:1hug:ben de iyiyim ama bulantim cok...oooffff

sevgilerra.s.

yok cnm kötü bişi sadece halsizlik var yattım bende zaten bütün gün bakıyorum sende çok ii bak güzelim ayy kıyamam bende bulantı yok off çok kötüdür ama napçan işte herşey bebişlerimiz için:1rolleyes:

kizlar ya ben de 9.haftama girdim ama benim de göbegim cikti normal mi sizce???

cok fazla degil ama kilo almisim gibi ama tartildim 1 kilo almisim...böyle giderse ben ykainda yuruyemez hale gelirim...

korkma cnm bende de var o göbekten valla nasıl oluruz bilmem biraz daha büyüsün göbişlerimiz fotolarımızı koyalım olur mu??

korkma cnm bende de var o göbekten valla nasıl oluruz bilmem biraz daha büyüsün göbişlerimiz fotolarımızı koyalım olur mu??

canim benim insallah o gunler de gelecek hayirlisiyla...:1hug:
saglikli bir hamilelik geciririz insallah...aaaahhh bu bulantilar olmasa
daha iyi olacak ama ne yapayim elde degil.....

aman bebeklerimiz iyi olsun da gerisi bos...:emir_bebek:

bugun ultrasonda bebegimi gordum aman nasil da buyumus annesinin bitanesi baktim ki ellerini acip kapatiyo sanki ben burdayim der gibi...:dance:
ama cok guzel bir duygu yaaaa:dance:Allah herkese nasip etsin insallah...
yaramaz olacak galibaa....

kızlar moralim çok bozuk ya bu gidişle bu listede de kendimi göremiycem....bugün dr la randevum vardı geçen hft kalp atışını duymak için gidip duyamamış bu hft ya ertelemiştik yine duyamadık sat'a göre 8hft ultrasona göre 6+6 olmasına rağmen dr um umudunu yitirdi ve bebeği alıcağını söyledi çok üzgünüm ya senağlamasenağlamasenağlama
canım çok üzüldüm ya allahtan hayırlısı canım bebeğin büyümemişmi yoksa boş gebelik mi oluşmuş canım herşeyde bir hayır vardır benimde bundan nceki hamileliğimde 16 haftalıkken kürtaj olmak zorunda kalmıştım canım seni çok iyi anlıyorum ama benimki kıpırdıyordu oynuyordu herşeyini hissediyordum ama olmadı bak şimdi yine hamileyim kendini çok yıpratma canım yine hamile kalırsın dr.kesin alacağını söyledimi

senağlamasenağlamasenağlama

kızlar moralim çok bozuk ya bu gidişle bu listede de kendimi göremiycem....bugün dr la randevum vardı geçen hft kalp atışını duymak için gidip duyamamış bu hft ya ertelemiştik yine duyamadık sat'a göre 8hft ultrasona göre 6+6 olmasına rağmen dr um umudunu yitirdi ve bebeği alıcağını söyledi çok üzgünüm ya senağlamasenağlamasenağlama

kançiçeğim ve cicikızsinem in de bugün randevuları var umarım onlar iyi haberlerle dönerler

Canım çok üzüldüm.Ama lütfen karamsarlığa düşme.RABBİM senin için hayırlısı neyse onu nasip etsin.

canim benim insallah o gunler de gelecek hayirlisiyla...:1hug:
saglikli bir hamilelik geciririz insallah...aaaahhh bu bulantilar olmasa
daha iyi olacak ama ne yapayim elde degil.....

aman bebeklerimiz iyi olsun da gerisi bos...:emir_bebek:

bugun ultrasonda bebegimi gordum aman nasil da buyumus annesinin bitanesi baktim ki ellerini acip kapatiyo sanki ben burdayim der gibi...:dance:
ama cok guzel bir duygu yaaaa:dance:Allah herkese nasip etsin insallah...
yaramaz olacak galibaa....

amin inş hepimiz sağlıkla alrız bebişlerimizi kucağımıza...

bulantıların zamanla azalır inş...bende gördüğümde kolları bacakları oluşmuştu evet çok güzel bi duygu allah herkese göstersin

Süpris cim şimdi sayfayı açtım çok üzüldüm üzülme canım ya hakkında rabbim hayırısını versin benimde bir tane düşüğüm var ama hayat devam ediyor haberlerini merakla bekliyorum hayırlı haber canım inşallah:çok üzgünüm:

surprise az önce okudum yazdıklarını canım ne diyecegimi bilemiyorum moralini yüksek tut farklı bir doktora daha görün derim öncelikle acıkcası bende tedirginim bende duymadım kalp atısını kısmetse cumartesi duycaz tabi bi degişiklik olmazsa ;her zaman iyi düşün umudunu kaybetme..

Kızlar çok önemli bişey öğrendim.Lütfen yeşil çay içmeyin.Yeşil çay bebeğin kalbinin açıklığını kapatıp,hayatını tehlikeye sokuyormuş.Doç.Dr.Arda saygılı'nın açıklaması.

ay blooms gercekten mi söyluyorsun ya ben yesilcay hastasiyim ama artik tiksindigimden icemiyorum....iyiki de tiksinmisim ya bu kadar zararli oldugunu bilmiyordum ...bilgilendirdigin icin cok tesekkur ederim canim ...saol...

1-barcli....................................1 ocak
2-blooms..................................1 ocak
3-gulçinf....................................3 ocak
4--almina-Göksu........................5 ocak
5-ezra2001...............................5ocak
6-met.nur.................................5 ocak
7-ballım...................................6 ocak
8-miniğim................................6 ocak
9-Kancicegim...........................10 ocak
10-gülsü...................................11ocak
11-suprise................................11ocak
12-aleya...................................11 ocak
13-montesori............................12ocak
14-stridyeyim_incimsin.............13 ocak
15-hera796 ..............................13 ocak
16-hande................................13 ocak
17-deniz....................................14 ocak
18-talya....................................15 ocak
15-thinkerbell............................17 ocak
16-cidy.....................................22 ocak
17-fatocum...............................22ocak
18-nisan4234............................24ocak
19-birgül38...............................24ocak
20-melegim16..........................26ocak

20 güzel ocak annesi takvimlerinizi yapmışsınız oyüzden bebişlerinizin haftalarını yazmıyorum

ayçacım sanırım sana sorduğum soruyu atladın bende konyadanım doktor konusunda kararsızım doktorunun kim olduğunu söyleyebilirmisin?

merhaba miniğim.kısmetse 6 ocak benimkide.hamileliğin nasıl gidiyor.

benim hamilelik çok iyi maşallah hamile olduğumu bile unutuyorum bazen hiçbir sıkıntısı yok allaha şükür sadece bi düşük tehlikem var o kadar inşallah bişey olmaz allahın izniyle seninki nasıl gidiyo

süpris cim inan çok üzüldüm canım
allah inşallah bebeğini sana bağışlar.
dr.hakkında bence çok negatif olma senden test istemesi zaten işini sağlama aldığını gösterirki çıkan sonuca göre hareket edecektir canım.:nazar::nazar:

X