2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Yeşil sağlik ocaği için geç kalmiş sayilmazsin 6 ve 8. Aylarda 2 doz halinde yapiliyor tetanoz aşisi.onun harici her ay gidiyorum ben doktordan sonra sağlik ocağini tansiyon kg takibi yapiyorlar.

lilam nbr merak ettim seni uzuuun zamandır yoktun neyse keyfin yerinde bebek de iyi cok sevindim kzının olacagına cünkü erkekler cogunlukta...

iyiyim canim çok sağol.tabloyu kontrol ettim seninde oğlun olacakmiş tebrikler.sağlikla gelsin kizda olsa erkekte olsa hayirli evlat olsunlar inşallah.bizim işler çok yoğun firsat bulamiyorum girmeye.aslinda çok merak ediyorum napiyolar ne muhabbetler dönüyor acaba diye.arada açmaya çalişacağim inşallah.iyi akşamlar.

slm kızlar,
iyisiniz umarım,bugun sağlık ocagından çağırmışlardı,oraya gittim,ilk defa kalp atışınıda dınledık orda,elektronik tansıyon aletı gıbı küçücük bir şey war onla dinlenıomuş,insan bıraz endişe etse oraya gıdıp dınleyebılır,çok iyi oldu,20. haftadan sonrada aşı olucaz,
kızlar bu arada 4 boyutlu muhabbetı yapmısınız,4 boyutluda bebişler insan görünümünde renklı olarak gözukuo,normal ultrasonlarda sadece renksız fasulye gıbı oluo,bız 4 boyutluda resmını bıle aldık,resımden herkes eşime bile benzetıo,çunku ayrıntılı olarak gözü burnu dudağı aynen gözukuo,ama dr larınızda olmaması kötu olmuş
montesorı hayırlı olsun temız çıkmış sonuçların,bu arada bora mı oldu ismi damat adayımızın:1rolleyes:

Montesori gözün aydın test sonuçların temiz çıkmış, evet ben academic hospitalin doktoruna gidiyorum

Lilam sende hoşgeldin kızın hayırlı olsun, kızlar çok değerli ona göre şimdiden kız alıp vermeler başladı:)

şu tetanoz aşısıyla ilgili olarak kızamıkçık geçirmediyseniz önce onun için test yapıolarmış ve ve onu da vurmalılarmış ama bi yandan da kızamıkçık aşısın olduktan sonra 6 ay gebe kalınmamalıymış??ben gene arada kaldım sizler de bi araştırır mısınız?

şu tetanoz aşısıyla ilgili olarak kızamıkçık geçirmediyseniz önce onun için test yapıolarmış ve ve onu da vurmalılarmış ama bi yandan da kızamıkçık aşısın olduktan sonra 6 ay gebe kalınmamalıymış??ben gene arada kaldım sizler de bi araştırır mısınız?

canım kızamıkçık aşısını yanı rubella testini dr ilk hamıleliğini öğrendığınde test isteyıp bakıo zaten,yanı genel olarak butun dr ların bunu bakması gerekıo,bana hamıleliğimin başında buna bakılmıştı,bence sanada bakılmıştır ,istersen dr na bir sor

canım kızamıkçık aşısını yanı rubella testini dr ilk hamıleliğini öğrendığınde test isteyıp bakıo zaten,yanı genel olarak butun dr ların bunu bakması gerekıo,bana hamıleliğimin başında buna bakılmıştı,bence sanada bakılmıştır ,istersen dr na bir sor

teşekkür ederim canım şimdi testleri aldım ama rubella die bişi yok acaba sen varsa kısaltmasını bilio musun?

canım baktım bende,rubella igg ( meia ) yazıo
kan wermiştim , toxoplazma falan bırlıkte bakıldı,hatırla bakalım yaptırdınmı

yok canım yok bakmamışlar,gıcık oluorum bu doktorlara yani nie herşeyi tam yapmazlar??artık bi daha gideyim ne yapayım,yordum seni de tekrar teşekkürler:)))
ben kaçıorum şimdilik ii akşamlar:)a.s.

yok canım yok bakmamışlar,gıcık oluorum bu doktorlara yani nie herşeyi tam yapmazlar??artık bi daha gideyim ne yapayım,yordum seni de tekrar teşekkürler:)))
ben kaçıorum şimdilik ii akşamlar:)a.s.

rica ederim ne demek,bence sen bı dr ara sor buna baktınızmı dıe emın ol,
sanada ii akşamlar canım

http://www.ailemiseviyorum.com/ninni.php

kızlar bu lınke kesınlıkle bakın,her isme nınnı war,dıleyene isim konusundada fıkır werebılır,
ismi kesınleşen anneler bence şimdiden bebişinize ninnisini dınletmeye başlayın kı alışşsın,bu kanıtlanmış,anne karnında dınlenılen muzıkler bebişi doğduğunda rahatlatıomuş

slm tatli ocak anneleri nasilsiniz bakalim....hamislik nasil gidiyor? artik yavas yavas bebege hazirliklara basladiniz mi ?? alisveris falan??

slm tatli ocak anneleri nasilsiniz bakalim....hamislik nasil gidiyor? artik yavas yavas bebege hazirliklara basladiniz mi ?? alisveris falan??

iyi gidiyo canım hamişlik senin de iyidir umarım ben cinsiyetini ögrendigimde hevesle bir kac parca bişiy almıstım daha almıcam 8. aya kadar o zaman toplu alsveriş yapıcam sende ögrenemedin dimi cinsiyeti ...

malesef montesoricim ya hala bebegimin cinsiyeti muamma....
ben de belli degil diye bisey almadim...ayin 20 sinde d ra gidicem insallah belli olur...ben hicbisey almadim cinsiyeti belli olsun yavas yavas alirim diyorum en sona da mobilyasini alayim...hayirlisi bakalim....senin gobis buyudu mu kiz ??kaydirigubbakcemile3 benimki kocamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnn:lepi:

canım benim e göbegim kocaman oldu ama hosuma gidiyo ben beşigini erken alcam boya kokusu filan olmasın diye...

hmm haklisin canim taze oldugu icin kokabilir...ben de bakiniyorum zaten fikir olsun diye...belli olmaz daha da erken alabilirim cok hosuma giden bisey olursa..kismet...

http://www.ailemiseviyorum.com/ninni.php

kızlar bu lınke kesınlıkle bakın,her isme nınnı war,dıleyene isim konusundada fıkır werebılır,
ismi kesınleşen anneler bence şimdiden bebişinize ninnisini dınletmeye başlayın kı alışşsın,bu kanıtlanmış,anne karnında dınlenılen muzıkler bebişi doğduğunda rahatlatıomuş

Süper yaa sırnaşık şey dinlerken çok duygulandımsenağlama Bu hafta artık bebeğim sesleri duyabiliyormuş.İnşallah nininisini duymuştur:CüvCüv:

X