2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Tilki ormanda nefes nefese koşuyormuş. Karşısına çıkan kaplumbağa:
-'Tilki kardeş ne bu telaş?'
-'Ormana maliyeciler gelmiş' demiş tilki.
'Şimdi bir bakarlar bende kürk, hanımda kürk, çocuklarda kürk, dünyanın vergisini yazarlar...'

Bunu duyan kaplumbağa telaşla yürümeye başlamış.
Onu telaşlı gören leylek:
-'Hayrola kaplumbağa kardeş ne bu telaş?' diye sormuş.
-'Maliyeciler ormanda' demiş kaplumbağa.
'Bende ev, hanımda ev, çocuklarda ev, yakalanırsak dünya vergi alırlar.'

Leylek de hemen uçuşa geçmiş. Ağaçların üzerinden maymun seslenmiş:
-'Leylek kardeş, ne iş? Bu ne acele?'
-'Vergi memurları herkese ceza yazıyormuş. Bende yazlık, hanımda yazlık, çocuklarda yazlık, vergi borcundan batarız...'

Maymun bunu duyar duymaz bağırarak ağaçtan ağaca atlamaya başlamış. Biraz ilerledikten sonra durmuş.
Kendi kendine:
-'İyi de ben niye kaçıyorum ki?' demiş. Benim kıçım açık, hanımın kıçı açık, çocukların kıçı açık...'

linay :dance: valla sevsinler bebişimi bende hepinizinkini seviyim yerim onların kuşkuş larını fış fışlarını ayrıca verdiğin bilgi için tşk ederim.

zeynep ben malatyaya geldiğimde yazın ortasında yanakalrım ve dudakalrım çatlıyor oranın havası kuru bide yaz günü dahada sıcak oluyor ama olsun be yinede güzel .benden slm söyle oralara,

montesori hadi gözün aydın çoks sevindim senin adına darısı bizim başımıza artık , buarada anlattın fıkra cok güzel di benim en cok güldüğüm fıkralar arasınd ayer alır

monteseri gözün aydın canım.

huggies yeni doğan bezi göndermiş 1 adet :)))

bebeğimin bezi de var artık :)))

margs çok güldüm bi adet yazmışsın ya yaztığının altına koy anacım .çok kıymetli :))) küçükken bayramlarda alınan kıyafetleri başucumuz akoyardık hevesden ne reye koyacağımızı şaşırırdık akşlıma geldide şimdi

margs çok güldüm bi adet yazmışsın ya yaztığının altına koy anacım .çok kıymetli :))) küçükken bayramlarda alınan kıyafetleri başucumuz akoyardık hevesden ne reye koyacağımızı şaşırırdık akşlıma geldide şimdi

:dance:

cimriler insan paket gönderir . biz kullancaz onların bezlerini 1 yıl :)))

1 tanecik göndermişler :)))))))

:dance:

cimriler insan paket gönderir . biz kullancaz onların bezlerini 1 yıl :)))

1 tanecik göndermişler :)))))))

valla ya biz olsak utanırız bi adet yollamaya :)) herkese iyi hafta sonları diliyorum,
pzt güzel haberlerle buluşmak dileğiyle kendinize iyi bakın yerimseniben

marsg cok güldüm yaaa:roflol:bende arıyıp isticektim vazgectim acaba diger firmalar kaç tane getircek paylaş bizle olur mu artık bora dogana kadar bir paket bez birikir numunelerdensırnaşık şeybende sanmıstım ki firmalar 1 paket gönderiyo...neyseki eniştem eczacı bizim bezler 1 yıl ondan gelcek...kaydirigubbakcemile2

marsg cok güldüm yaaa:roflol:bende arıyıp isticektim vazgectim acaba diger firmalar kaç tane getircek paylaş bizle olur mu artık bora dogana kadar bir paket bez birikir numunelerdensırnaşık şeybende sanmıstım ki firmalar 1 paket gönderiyo...neyseki eniştem eczacı bizim bezler 1 yıl ondan gelcek...kaydirigubbakcemile2

valla bende çok güldüm görünce :))) bir paket bile birikmez bir günlük belki :))

oh şanslısın sen.

hadi herkese iyi akşamlar iyi hafta sonları.

4 boyutluyu yarın deniyim bilgi veririm size :))

Selam kizlar herkeslere çok çok selam ben yoktum uzun süredir hiçbirşeyi takip edemedim hepiniz ve bebekleriniz iyidir umarim.bugün bende doktordaydim 3lü testimiz yapildi.1 hafta sonra sonuçlari alacağiz.genel görüntü iyiydi.bu sefer inanilmaz hareketliydi bebeğimiz.sabah çikolata yedim özellikle sanirim gerçekten faydasi var.cinsiyetinide öğrendik bütün gün tebrikleri kabul ettim:) kizimiz olacakmiş çok mutluyuz umarim sağlikla kucağimiza almayi nasip eder rabbim.

lilam nbr merak ettim seni uzuuun zamandır yoktun neyse keyfin yerinde bebek de iyi cok sevindim kzının olacagına cünkü erkekler cogunlukta...

X