2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

arkadaşlar yaşadıklarınızı paylaştıkça çok rahatlıyorum bulantım yok diye çok kafama takıyordum mesela artık o kadar takmıyorum hatta kalp atışlarını daha duymamama rağmen bebişime yelek ördüm teyzeleri çok erken ama dayanamıyorum içimde bi coşku bi heyecan çok mu erken sizce???:uhm: sizlerdende örgüye veya alışverişe başlayan var mı????

esracım bu yazıya karşılık cvbım 2 sayfa öncede sen görmedin sanırım

esracım bu yazıya karşılık cvbım 2 sayfa öncede sen görmedin sanırım

evet şekerim tşk ettim sende haklısın ama çok aktif biriyim acaip duygu yoğunluğu yaşıyorum elimde değil bişeyler yapmalıymışım gibi hissediyorum kendimi :1rolleyes:

evet şekerim tşk ettim sende haklısın ama çok aktif biriyim acaip duygu yoğunluğu yaşıyorum elimde değil bişeyler yapmalıymışım gibi hissediyorum kendimi :1rolleyes:

olsun cnm nasıl hissediyorsan öle yap kendini kısıtlama bak ne güzel hemencik örmüşsün elinden geliyosa böle işler yapmaya devam etyerimseniben

ilk 3 ay diğer dönemlere göre daha riskliymiş evet ama ben bu konuda şöyle düşünüyorum ilk 3 ay bekledik garantilemiş mi oluyoruz bütün riskler kalkıyo mu yani ondan sonraki dönemdede Allah korusun düşükler ,ölü doğumlar v.b.yaşanıyor.komşumun da kızı hamile ilk 3 ay bitsin ahdım var ondan sonra hemen hazırlıklara başlıycam diyo ya sonra bi talihsizlik olursa -ki inşallah olmaz- neyse biraz uzattım ama ne zaman ne yaşayacağımız belli değil o yüzden dualarla içimizi ferah tutmak gerek benim düşüncem böyle

canım dr lar hamilelikte ilk 3 ay ile son 3 ayın çok dikkat edilmesi gerektiğini söyluolar,tabıkı ilk 3 ayı geçırdıkten sonra garantı deıl ama hamıleliğin sağlıklı başlayıp başlamaması için önemlı,bılıosun boş kese yada dış gebelık olabılıo,yada bebişin rahime tutunamayıp düşmesi gibi,bu yuzden ilk 3 ay önemlı,bunu atlattıktan sonrada son 3 ayda farklı riskler başlıo,allah hiçbirimize yaşatmasın inşallah

arkadaşlar yaşadıklarınızı paylaştıkça çok rahatlıyorum bulantım yok diye çok kafama takıyordum mesela artık o kadar takmıyorum hatta kalp atışlarını daha duymamama rağmen bebişime yelek ördüm teyzeleri çok erken ama dayanamıyorum içimde bi coşku bi heyecan çok mu erken sizce???:uhm: sizlerdende örgüye veya alışverişe başlayan var mı????

canım etrafımdakiler annem,babannem ve kayınvalidem çoktan alışverişe ve bişeyler örmeye başladılar ,ben o yuzden şu an bişey yapmıorum,bana hala hepsi bir ruya gibi gelio:smiley-cool:

esracım temizlik falan yapıyomusun

canım walla acayıp bir tembellik başladı bende elim ayağım kalkmıo,herşeyı bıraktım,1 hafta hiçbişeye elimi surmuorum mutfak dışında hafta sonu eşimle birlıkte yapıoruz temızlığı,ben toz alıp süpüruorum oda yerlerı vileda ıle sılıp balkonları falan yıkıo,guzel oluo hem yorulmuorum hemde çabuk bitıo işimiz.ama bahar geldı cam kapı silinmesı gerek kadın tutmayı planlıorum,sen yapıomusun

ben geçen gün yaptım bugün yine süpürüp öle toz alıcam ama acayip halsizlik var bende başımda çok ağrıyo ben sildim camlarımı öle fazla uzanmadan napim içim rahat etmiyo kızıyorum kendime ama elimde değil

merhaba kızlar ben haziran annesi olucam inşallah...haziran anneleri için hazırladığım ve birbirimizin ne zaman doğum yapacağını,dahasonraki günlerde baş popo mesafesi ölçümleri,ilerleyen günlerde bebişinizin kaç gr.olduğunu,cinsiyetini,adını gösteren bir liste..sizin varmı bilmiyorum ama,sizede yapabilirim...paylaşımlarınızda çok faydalı olacağına inanıyorum...bana bebeğinizin muhtemel doğum tarihini yazarsanız listeyi oluşturabilirim

hera arkadaşım,bende smyrna art merkezine gitmek istıorum tahlıllerımı orda yaptırayım dedım,bilge bey için randevu verdıler,funda hanıma özelden mi gidiosun sen

merhaba kızlar ben haziran annesi olucam inşallah...haziran anneleri için hazırladığım ve birbirimizin ne zaman doğum yapacağını,dahasonraki günlerde baş popo mesafesi ölçümleri,ilerleyen günlerde bebişinizin kaç gr.olduğunu,cinsiyetini,adını gösteren bir liste..sizin varmı bilmiyorum ama,sizede yapabilirim...paylaşımlarınızda çok faydalı olacağına inanıyorum...bana bebeğinizin muhtemel doğum tarihini yazarsanız listeyi oluşturabilirim

canım allah kurtasın senı ve bebişini sağlıklı bir şekilde inşallah,benım muhtemel doğum 5 ocak ,banada çıkarabilirsen tşk ederim

hayırlısı olsun cnm benim muhtemel tarihim 1 ocak şimdiden tşk ederima.s.

1-BARCLİ...............1 OCAK:nazar:..............9+2 GÜNLÜK
2-EZRA...................5 OCAK:nazar:............8+5 GÜNLÜK

BEBİLERİNİZİN HAFTALARI BUGÜN İTİBARİYLE..HERGÜN GÜNCELLEMEYE ÇALIŞICAM

Muhtemel Dogum Tarihlerimiz: :nazar: :nazar:

barcli....................................1 ocak
almina-Göksu........................5 ocak
ezra2001...............................5ocak
gülsü...................................11ocak
suprise................................11ocak
montesori............................12ocak
istridyeyim_incimsin.............13 ocak
hera796 ..............................15 ocak
talya....................................15 ocak
cidy.....................................22 ocak
fatocum...............................22ocak
nisan4234............................24ocak
birgül38...............................24ocak
melegim16..........................26ocak

böyle bir liste var ama ekstra bişey katmak istersen hemen hemen herkesin ismi tarihi var gibi

hera arkadaşım,bende smyrna art merkezine gitmek istıorum tahlıllerımı orda yaptırayım dedım,bilge bey için randevu verdıler,funda hanıma özelden mi gidiosun sen

evet cnm özelden gıdıyorum ucretı farklı oluyo tabı o zaman ama tahlıllerde falan yararlanablıyorsun sskdan

evet cnm özelden gıdıyorum ucretı farklı oluyo tabı o zaman ama tahlıllerde falan yararlanablıyorsun sskdan

canım bende zaten özelden gidıorum dr uma 150 ytl öduorum ama o biryere bağlı deıl bende dışarda yaptırmak zorunda kalıorum testlerımı,geçen karşıyaka dewlete gittim emekli sandığından yaptırayım dedım testlerımı fakat 2 testımı atlamışlar,dr um aradı 2 testın eksık bıde tıroıd yaptırmanı istıorum dedı,bende dewletten hayır yok özel yaptırayım dedım testlerı faakat 3 test 250 ytl tutuo emekli sandığı ödediği halde benım ödemem gereken katkı payı 250 ytl,araştırma yaptım biraz senın yerı aradım emeklı sandığından katkı payı almıolarmış,yanı orda ücretsiz testlerımı yaptırabılırmışım, sadece 30 ytl dr a ödeyecekmışm,sen testlerde herhangı bir katkı payı ödedın mı orda canım

canım bende zaten özelden gidıorum dr uma 150 ytl öduorum ama o biryere bağlı deıl bende dışarda yaptırmak zorunda kalıorum testlerımı,geçen karşıyaka dewlete gittim emekli sandığından yaptırayım dedım testlerımı fakat 2 testımı atlamışlar,dr um aradı 2 testın eksık bıde tıroıd yaptırmanı istıorum dedı,bende dewletten hayır yok özel yaptırayım dedım testlerı faakat 3 test 250 ytl tutuo emekli sandığı ödediği halde benım ödemem gereken katkı payı 250 ytl,araştırma yaptım biraz senın yerı aradım emeklı sandığından katkı payı almıolarmış,yanı orda ücretsiz testlerımı yaptırabılırmışım, sadece 30 ytl dr a ödeyecekmışm,sen testlerde herhangı bir katkı payı ödedın mı orda canım

evet cnm ben butun testler ıcın 40 ytl odedım dr a da ayda 1 kere 120 ytl onun dısında gıdersen almıyorlar zaten bence gıt yanı madem odemeyeceksen hıc surunmeye gerek yok devlet hastanelerınde bende bayan ıstedıgım ıcın doktorumu o parayı verıyorum yoksa bende 30 verecektım

X