2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

kizlar hastaneden geldim ense kalinligi 2,8mm cikti doktor sinirin üstünde dedi moralim cok bozuldu :KK43:(
kan testi yaptilar oda 10 gün sürermis sonuc icin. napcam ben simdi :KK43:(

Canım üzülme, ense testi kalınlığının ölçülmesi oldukça zor zaten, belki dr bir hata yapmıştır, öyle hatalar olabiliyor.Kan testi sonuçlarında çıksın da hepsi beraber değerlendirilecek zaten.
Hemen moralini bozma, en kötü ihtimalle amniyosentez ister dr.un.Orada da inşallah hiç birşeyin olmadığı çıkar ortaya.:nazar::nazar::nazar:

kizlar hastaneden geldim ense kalinligi 2,8mm cikti doktor sinirin üstünde dedi moralim cok bozuldu :KK43:(

cidy canım kıyamam ben sana.bende geçen hafta senin gibiydim.benim bebişin ense kalınlığı normal ama ikli testim yüksek çıktı 1 ağustosta amniosentezim yapılacak.ben bu arada aynı benim durumumda olup da normal sağlıklı bebkleri olan çok örnek duyunca biraz rahatladım.şimdi bu ense kalınlığı çok hassas bi ölçüm doktorun tecrübesi ve ultrasonun özelliği de önemli.ben özelde dört boyutluda ölçtürdüm testi birde devlet hastanesinde ikili test yaptırmak için gittiğimde ordada ölçtüler eski bi ultrason olduğundan daha yüksek çıktı.burdaki devlet hastaneside 12 gün sonra sonuç veriyo.bence hemen moralini bozma.ikili testinde çıksın bakalım olmazsa 4 boyutlu ultrasona falan girersin.hiç olmadı benim gibi 16. haftada amniosentez yaparlar o kesin sonuç veriyor.hiç canını sıkma hemen.güzel şeyler düşün canım.

kızlar oohoooooo sohbet nası ilerlemiş alınacaklara falan gelmiş yani. bizde işlerin yoğunluğundan giremiyoruz hiç sorandaa yok ner de bu kız falan diye senağlama bak hamileyim alınganım haa şakkıdı :roflol:

miniğim bende işlerden giremiyorum canım ben sorarım seni girebildikçe nasılsın tatlım:lepi:

gördüm göbişini pek güzel maşallah, ama ilk resimde yokmuş gibi nerdeyse ama 2. resimde büyümüş yani belli, seninde sivri göbişin benimkide öyle aynısı

walla bana da resimde küçük gibi geldi halbukı daha büyük:1rolleyes:
böle böle büyütücez işte göbişi ,
hadi diğer hamişler sıra sizin göbişlerde

Cindy üzülme canım 3 cm kadar normal demişti dr. bana kan testlerin normal çıkar inşallah iyi düşün iyi olsun

cidycim canını sıkma 3 cm normal olanı ondan fazlası sakıncalı belkide dr yanlış ölçmüştür panik yapma rahat ol inş test sonuçlarında ii çıkar

kızlar benim sol tarafım sağdakine göre biraz daha şiş tam göbek deliğimin olduğu yer dışarıdan farkediliyo..bide hareketlerini hisseden var mı aranızda 2 gündür ben hissediyrm inş bebişimdir pıt pıt edio pıtırcığımm

Canım inşallah yanılmıştır doktorun, bence bu arada başka bir doktora daha gidip ölçtür bence, tek doktorun lafıyla hareket etme böyle konularda Allah korusun bebişini

Erkek nesline bir katkıda benden arkadaşlar bugün kontrole gittim kıpır kıpır oynaşan velet cinsiyetini görmeye gelince duruverdi, doktor ite kaka oynattıda gördük, doktor büyük ihtimalle erkek ama erken olduğu için yine temkinli davranıp kesin belli olmaz dedi, ben zaten erkek hissediyodum hiç şaşırmadım.
Eşim bunada çok sevindi ama kız olsa daha çok sevinecekti gibi :)

Ense kalınlığıda gayet iyi dedi, bişey olsa ense kalınlığından az çok anlaşılırmış zaten, ikili testi zaten düşünmüyodum tamamen vazgeçtim şimdi, Allah korusun hepimizinkini

kızlar benim sol tarafım sağdakine göre biraz daha şiş tam göbek deliğimin olduğu yer dışarıdan farkediliyo..bide hareketlerini hisseden var mı aranızda 2 gündür ben hissediyrm inş bebişimdir pıt pıt edio pıtırcığımm

Canım bende bebişimi sağ tarafımda hissediorum.Benimkide bir haftadır yerinde durmuyor.Baya baya hissediyorum hareketlerini:emir_bebek:

Canım bende bebişimi sağ tarafımda hissediorum.Benimkide bir haftadır yerinde durmuyor.Baya baya hissediyorum hareketlerini:emir_bebek:

cnm seninle aynıyız sende koysana fotonu bakalım senin göbiş nasıl ben koydum bakabilrsin çok güzel hissetmek ya :emir_bebek:

Bu Cumartesi gidicem bakalım artık bu sefer kesin öğrenirim heralde.Erkek istiorum canım.Böyle söylerkende korkuorum.ALLAH hayırlısını verir İnşallah.Sen ne istiodun?

X