2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ewt yaaa barcli nasıl düşünemedim cok sagol aydınlattın beni dün basladım ferruma bugun 2. içişim o yaptı muhtemelen...

ezracım evet 3 lü test var yarın, her dr farklı, kimi sadece 2 li kimi sadece 3 lü kimide her ikisini birden istiyor, benim dr da her ikisini istedi, allaha şükür 2 li de bir şey çıkmadı, doktorun dediği 2 li ya da 3 lünün herhangi birinde sorun çıkarsa amniosentez yapıcaz eğer ikiside temiz çıkarsa amniosentez yapılmayacak dedi, sizin dr da biliyordur ona göre zaman vermiştir merak etmeyin, hem 3 lü test 16-18. haftada yapılıyor

ezracım evet 3 lü test var yarın, her dr farklı, kimi sadece 2 li kimi sadece 3 lü kimide her ikisini birden istiyor, benim dr da her ikisini istedi, allaha şükür 2 li de bir şey çıkmadı, doktorun dediği 2 li ya da 3 lünün herhangi birinde sorun çıkarsa amniosentez yapıcaz eğer ikiside temiz çıkarsa amniosentez yapılmayacak dedi, sizin dr da biliyordur ona göre zaman vermiştir merak etmeyin, hem 3 lü test 16-18. haftada yapılıyor

ekinsuya katılıyrm bende:1hug:a.s.

hayırlı haberlerle gelirsiniz inşallah,bu arada yağmur durdu mu orda,buraya da serınlığı geldı,hava nasıl tatlı serın şu an

slmlar, ekinsu cnm doktorumu sormuşsun burda da yağmurdan elektrik gitti konuşamadık, prof drmithat erenus, marmarada rektörlük falan yapmış ii bi doktor, inşallah doğuma kadar değiştirmem

kızlar alakasız ama,burda ayrı bi topic te okudumda kafama takıldı,ssk li anneler doğum yaptıktan sonra 1000-2000 ytl arası doğum parası almışlar, 657 ye tabı memur arkadaşlar biliosanız paylaşırmısnız, emekli sandığında da böle bişey war mı hiç bir bilgim yokda

Emekli sandığında doğum yardımı var ama miktar 300 ytl falan olsa gerek. istersen yarın bizim maaş servisinden iyice öğrenir bilgi veririm sana.

Günaydın kızlar hepinize güzel bir gün diliyorum, bugün dr a gidiyorum heyecanlıyım, akşama güzel haberlerle dönerim inşallah

günaydın hanımlar:)
herkes iidir umarım..
doktora gidenler ii haberlerle dönersiniz işallah:))
valla şu cinsiyeti öğrenenler geniş bi açıklama yapsa hamileliklerinin nası geçtiğine dair çok sevineceğim,çatlayacağım meraktan:))zaten şişim..

herkes iidir umarım..
valla şu cinsiyeti öğrenenler geniş bi açıklama yapsa hamileliklerinin nası geçtiğine dair çok sevineceğim,çatlayacağım meraktan:))zaten şişim..

Canım sen benden tam bir hafta küçüksün ve ben tam 1 hafta önce acaip şiştim kendime anlam veremedim 3 günde birden bire 1 kilo aldım ve yediğim içtiğim şeylerde bir değişiklikte yoktu yani , kabızlık sorunum vardı ondandır dedim ama kabızlığım geçti ama maalesef kilom ve şişliğim geçmedi, bebişi hissediyormusun dersen hissetmiyorum, nadiren ara ara sol tarafımda batma gibi bir şey oluyor bazen de karnım çok geriliyor o kadar

Canım sen benden tam bir hafta küçüksün ve ben tam 1 hafta önce acaip şiştim kendime anlam veremedim 3 günde birden bire 1 kilo aldım ve yediğim içtiğim şeylerde bir değişiklikte yoktu yani , kabızlık sorunum vardı ondandır dedim ama kabızlığım geçti ama maalesef kilom ve şişliğim geçmedi, bebişi hissediyormusun dersen hissetmiyorum, nadiren ara ara sol tarafımda batma gibi bir şey oluyor bazen de karnım çok geriliyor o kadar

teşekkür ederim canım :)a.s.
bu kabızlık hepimize bela oldu sanırım bende de var!!
benim karnımda uyandığımda sorunsuz ama bi kaç saat içinde şişio..

günaydın hanımlaaar bende hareketlerini deil ama nerde olduğunu hissediyorum benimde ya sağda ya solda ya ortada ne ki acep :))) gce rüyamda yine ikiz die gördüm :)))

herkes iidir umarım..

Günaydın güzel anneler
İnanna canım benim büyük ihtimal erkek
Hamileliğiminde bugüne kadar hiç bulantım olmadı
Bir ay kadar ağzımda pas tadı oldu
Acayip bişekilde beyaz peynir hastası oldum
Burnum genişledi
İlk zanamlar yüzümde çok sivilce çıkıodu şimdi düzeldi
Doktorum 12 haftalıkken cinsiyet tahmini yaptı:icecream:

X