2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

cinsiyeti belli olan arkadaşlar sizler nerde hissediyosunuz bebişinizi sağda mı solda
hani derler ya erkek sağda kız solda olur die bakalım tutacak mı

ben bazen göbek deliğimin hemen sol yanında batma gibi hissediyorum bazende karnımın acaip gerildiğini hissediyorum ama tabi bilemiyorum ki bebişmi bu
Barcli sen yarın kaçta gidiyorsun benim randevu 14.30 da

ben bazen göbek deliğimin hemen sol yanında batma gibi hissediyorum bazende karnımın acaip gerildiğini hissediyorum ama tabi bilemiyorum ki bebişmi bu

cnm ben yarın sabahtan sağlık ocağına gidip kan vericem geçen ay gittiğimde temmuzun 17sinde gel dediler
ondan sonrada kendi druma gidicem bakalım kaçta alırsa beni.. bana randevu vermedi 16 hafta olunca gel dedi

üçlü teste mi gidiosunuz merak ettim

Kızlar İnşallah yarın bebişleriizin güzel haberlerini alırsınız.:emir_bebek:

Bu Cumartesi gidicem bakalım artık bu sefer kesin öğrenirim heralde.Erkek istiorum canım.Böyle söylerkende korkuorum.ALLAH hayırlısını verir İnşallah.Sen ne istiodun?

ben kız istiyordum ama içimden hep erkek olacakmış hissi vardı.ama bir taraftan da erkek olduğunada sevindim.çok iyi çok efendi bir erkek evladı yetiştirmek istiyorum.şimdiden sahiplendim ben oğlumu ya kızlarla paylaşamıcam galiba.ileride kötü kaynanalara bir adayım şimdiden :roflol:

evet esracım 3lü teste gidiyrz heyecan var biraz bende çok merak ediyrm bebişimi bide cinsiyetide belli olacak inş bakalım hayırlısı herkes için

kızlar alakasız ama,burda ayrı bi topic te okudumda kafama takıldı,ssk li anneler doğum yaptıktan sonra 1000-2000 ytl arası doğum parası almışlar, 657 ye tabı memur arkadaşlar biliosanız paylaşırmısnız, emekli sandığında da böle bişey war mı hiç bir bilgim yokda

barcli,balım neden üçlü teste gidiyosunuz kafam karıstı ikilide problem yoktur umarım...
şu göbek fotoları nasıl ekleniyo göbek rekortmeni(90)olaraktan benim göbegimi bi görseniz...
barcli dün ishaldin sanırım bende bugun oldum bide misafirlikteyiz iki gün kalcaz ev halkını tedirgin etmemek için söylemedim onlara kıvranıp duruyorum bebiş etkilenmez herhalde...nasıl gecirdin rahatsızlıgını...
ezraaa nbr canım ne güzel göbiş öyleeee ama bana kimse yetişemez...

cnm bazı drlar yapmıyo kimisi 2li yapıp 3lüyü yapmıyo
kimiside her ikisinide yapıoo değişio işte
yinede için rahat etmezse konuş drunla

şimdi gebelik sitesinde de okudum,2 li yapıldıktan sonra 3 lü yapılmaz dio,bu 2 li sonucu sınırda olanlar için olmasın,çunku banada dr hafta vermedı, 1 ay sonra görüşürüz dedi
bu arada burcu sen erkek yazmadınmı cinsiyetıne?

ben kız istiyordum ama içimden hep erkek olacakmış hissi vardı.ama bir taraftan da erkek olduğunada sevindim.çok iyi çok efendi bir erkek evladı yetiştirmek istiyorum.şimdiden sahiplendim ben oğlumu ya kızlarla paylaşamıcam galiba.ileride kötü kaynanalara bir adayım şimdiden :roflol:

Bende hep kız hissediodum.Doktor erkeğe benzio diyince çok şaşırmıştım.Şimdi bile severken bazen kızım die seviorum.Bende bi tuhafım yani:1shok: :1shok:

2lide problem yok cnm dr 3lüyü de istedi benim neden bilyrm ama istemesedi bile ben kendim sölerdim zaten..
valla cnm ara ara oluyo sanırım demir ilacı yapıyo bunu bazen baya sancı girio korkyrm vücudum susuz kalacak die sürekli su içiyrm yarın drumada sölücem bakalım ne diyecek 1 haftadn beri böle inş seninde geçer

barcli,balım neden üçlü teste gidiyosunuz kafam karıstı ikilide problem yoktur umarım...
şu göbek fotoları nasıl ekleniyo göbek rekortmeni(90)olaraktan benim göbegimi bi görseniz...
barcli dün ishaldin sanırım bende bugun oldum bide misafirlikteyiz iki gün kalcaz ev halkını tedirgin etmemek için söylemedim onlara kıvranıp duruyorum bebiş etkilenmez herhalde...nasıl gecirdin rahatsızlıgını...
ezraaa nbr canım ne güzel göbiş öyleeee ama bana kimse yetişemez...

www.resim.yukle.com buraya gir canım resmini yükle,sonra orda bir kaç adres kutusu çıkıo ordan forum olanı seç kopyala,mesaj yazdığımız buraya gel,yukarda sarı mektup gibi bi icon war,araya resım ekle iconu,onu tıkla,çıkan yere kopyaladığın adresı yapıştır,o kadar

şimdi gebelik sitesinde de okudum,2 li yapıldıktan sonra 3 lü yapılmaz dio,bu 2 li sonucu sınırda olanlar için olmasın,çunku banada dr hafta vermedı, 1 ay sonra görüşürüz dedi
bu arada burcu sen erkek yazmadınmı cinsiyetıne?

valla esracım dr 2li için ii dedi bişi yok dedi yarın sorarım bunu olmazda sizin için
yok cnm yazmadım belli değil daha benim

X