2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ekinsu ben üsküdar da yunus emre hastanesine gidiyorum doktorumdan da hastaneden de memnunum ama ultrasonları cok kötü
marsg ultrason fotoların iki boyutlumu foruma koydukların ne kadar net cıkmıslar bizim de iki boyut ama ölçmedi ense kalınlıgını yani burda yapılmıyo o ölçüm dedi zaten seker guatr testlerimi de unutmuslar acayip sinirlerim bozuk yaaa ...

benimki bu haftada belli olmaz dedi. gercektende hepimiz ultrasona yapıştık baktık ama göremedik bişey :)))

güzelim ben günümde hamile kalmamışım bebişim 12hafta5günlük. ama adet günümü yazdığımda takvimde büyük görünüyo.

ekinsu ben üsküdar da yunus emre hastanesine gidiyorum doktorumdan da hastaneden de memnunum ama ultrasonları cok kötü
marsg ultrason fotoların iki boyutlumu foruma koydukların ne kadar net cıkmıslar bizim de iki boyut ama ölçmedi ense kalınlıgını yani burda yapılmıyo o ölçüm dedi zaten seker guatr testlerimi de unutmuslar acayip sinirlerim bozuk yaaa ...

bak sana çok yakın altunizade de academic hospital var , capitole yakın orası çok iyi bir hastane , laboratuarıda çok iyi orada da yaptırabilirsin tahlillerini

canım benimki iki boyutlu ultrason. doktor net olanları yakalamayı başardı.

bu ekteki fotoğrafıda ense kalınlığının ölçülmüş hali. minik artılar var bak ... 2mm gibi bişey çıktı sanırım. çok şükür normal dedi. üstüne gelince resim büyür.
viewer.php
[/URL][/IMG]

ekin su dedigin hastaneyi biliyorum ama orası özel sigortalı hastalara bakıyo öbür türlü ücretleri çok pahalı ben medipolde yaptırcam sanırım... marsg gördüm fotonu herseyin normal olması da cok güzel hayatım...

güzelim ben günümde hamile kalmamışım bebişim 12hafta5günlük. ama adet günümü yazdığımda takvimde büyük görünüyo.

benimkide 12+3 ama ultrasonda 5 gün önde çıktı. sen ona bakma takvime göre hareket et değişebiliyor.
yap takvimini

kızlar tansiyonunuz ne alemde ... ben doktora ilk gittim 13e 7 ydi, sonra yavaş yavaş düşmeye başladı en son 10a6 çıktı.

düşük tansiyon iyiymiş ama yukseğinden çok korkarız dedi doktor tuzlu yeem çok dedi bilginize

kızlar tansiyonunuz ne alemde ... ben doktora ilk gittim 13e 7 ydi, sonra yavaş yavaş düşmeye başladı en son 10a6 çıktı.

düşük tansiyon iyiymiş ama yukseğinden çok korkarız dedi doktor tuzlu yeem çok dedi bilginize

benşm de tansiyonum hep düşüktür 9/6 'ydı sanırım büyük kesin de küçkten emin diilim 4 'te olabilir.amam ben hep çakır keyf dolaştığım için bol tuzlu ayran içiorum.kessem mi tuzu?senağlama

benimde tansiyonum sürekli düşük 10-6

benşm de tansiyonum hep düşüktür 9/6 'ydı sanırım büyük kesin de küçkten emin diilim 4 'te olabilir.amam ben hep çakır keyf dolaştığım için bol tuzlu ayran içiorum.kessem mi tuzu?senağlama

valla arkadaşım doğuma 9a5 le girdi doktor tansiyon süper dedi.

düşük olması iyi çıkarmayın tansiyonları. doktor ilk benim 13e 7 görünce şok oldu

hepinize merhaba ocak annişleri
bende Allahın izniyle ocak annesi olacağım inşallah!
tüm yazdıklarınızı saatlerce tek tek okudum hepinizi az çok tanıdım:)
benide aranıza alırmısınız bu güzel yolculukta bende yol arkadaşınız olayım

hepinize merhaba ocak annişleri
bende Allahın izniyle ocak annesi olacağım inşallah!
tüm yazdıklarınızı saatlerce tek tek okudum hepinizi az çok tanıdım:)
benide aranıza alırmısınız bu güzel yolculukta bende yol arkadaşınız olayım

merhaba hoşgeldin aramıza canım sana ve bebişine sağlıklı bir yolculuk dilerim

X