2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ayy saol canım ya valla içim iyice rahatladı.. bi de aklıma hep şey geliyor hani erkek bebek çok hareketli olurmuş kız bebek biraz geç hareket edermiş ya acaba kız da ondan mı hareketi yoktu ki?

SENDE BENİM GİBİ KIZ İSTİYOSUN ANLAŞILAN AH AH :roflol::roflol:İNŞALLAH DEDİĞİN GİBİDİR...

Arkadaşlar benim gittiğim hastanede ultrason çok güzel yani normal bildiğimiz ultrason gibi değil.Duvarda Lcd gibi bişey var ve bebeğinizi çok net görebiliyosunuz.Yani oldukça büyük ve net aklınızda bulunsun.Ben memorial'e gidiorum.

canım okmeydanındakine mi gidiyorsun.

hangi doktor...
ne kadar ödeme yapıyorsun.
ultrasonun 4 boyutlumu acaba .

merhaba kızlar... testleri iyi çıkanların gözü aydın..
ben mide bulantılarından çok dertliydim 5. haftada birden başlamıştı.10. haftada da birden geçti anlamadım ya.iki gündür bulantılarım yok ve çok rahat yemek yiyorum ama şimdi de endişelenmeye başladım bir şey mi oldu acaba bebişe.sizce normal mi?????

merhaba kızlar... Testleri iyi çıkanların gözü aydın..
Ben mide bulantılarından çok dertliydim 5. Haftada birden başlamıştı.10. Haftada da birden geçti anlamadım ya.iki gündür bulantılarım yok ve çok rahat yemek yiyorum ama şimdi de endişelenmeye başladım bir şey mi oldu acaba bebişe.sizce normal mi?????
endişelenme çok normal canim bizde öyleydik 1-2 hafta öncesine kadar

Kizlar benim yüzümde bi değişiklik olmadi burnumun çevresi çok kaşiniyor yanlizca , çok kaşimak istemiyorum yara yapicam yoksa

merhaba kızlar... testleri iyi çıkanların gözü aydın..
ben mide bulantılarından çok dertliydim 5. haftada birden başlamıştı.10. haftada da birden geçti anlamadım ya.iki gündür bulantılarım yok ve çok rahat yemek yiyorum ama şimdi de endişelenmeye başladım bir şey mi oldu acaba bebişe.sizce normal mi?????

ya biz ne çatlağız :)))

aynen ben :roflol:

6. haftada başladı mide bulantılarım 11 de bitti ... beni sardı bir telaş allahım mide bulantılarım neden geçti bebeiğime bişey mi oldu.

doktora zor attım kendimi :))))

ya yaşadığım ve hissettiğim şeylerin hepsini burda duyuyorum ya şoka giriyorum. bir çatlak ben değilim yani :roflol:laelaelaelaelae

canım sıkma canını bunlar normal tepkiler.

mide bulantılarımızın geçmesi gayet normal

Son düzenleme:
ya biz ne çatlağız :)))

aynen ben :roflol:

6. haftada başladı mide bulantılarım 11 de bitti ... beni sardı bir telaş allahım mide bulantılarım neden geçti bebeiğime bişey mi oldu.

doktora zor attım kendimi :))))

ya yaşadığım ve hissettiğim şeylerin hepsini burda duyuyorum ya şoka giriyorum. bir çatlak ben değilim yani :roflol:laelaelaelaelae

canım sıkma canını bunlar normal tepkiler.

mide bulantılarımızın geçmesi gayet normal

canım sağol ya çok rahatlattın...valla aynen öyle eşim tutmasa her gün bir şey bulup gideceğim doktora..doktorum yok muş bu gün akşamada tatile gidiyoruz başka doktora da gitmeyim o zaman..beni hayatta doktora götüremezlerdi ama şimdide pimpirikli oldum çıktım..ilgin için teşekkür ederim

Arkadaşlar çatlaklarınız için bişey kullanmaya başladınız mı??? Ne zaman başlamak gerekiyor, ben kozmetik ürünler yerine doğal yağlar kullanmak istiyorum, konuyla ilgili bilgisi olan var mı??

canım sağol ya çok rahatlattın...valla aynen öyle eşim tutmasa her gün bir şey bulup gideceğim doktora..doktorum yok muş bu gün akşamada tatile gidiyoruz başka doktora da gitmeyim o zaman..beni hayatta doktora götüremezlerdi ama şimdide pimpirikli oldum çıktım..ilgin için teşekkür ederim

gönül rahatlığıyla git tatiline. ne güzel işte bulantın geçmiş öyle gidiyorsun.

bende gittim bir hafta ama bulantılarım vardı pek birşey anlamadım denk gelmiş senin ne güzel .

tatilde daha da iyi olursun rahatlarsın.

güneşte çok durma lekelenme olabiliyormuş.

denizde bol bol yüz sakıncası yokmuş. iki mayo götür değiştirmeli kullan ıslak mayoyla yatmamaya çalış. havuz yerine denizi tercih et güzelim

iyi tatiller.

Arkadaşlar çatlaklarınız için bişey kullanmaya başladınız mı??? Ne zaman başlamak gerekiyor, ben kozmetik ürünler yerine doğal yağlar kullanmak istiyorum, konuyla ilgili bilgisi olan var mı??

Ben kakao yağı aldım 2-3 günde bir göbeğime sürüyorum , ama bir arkadaşım yurtdışındaki kuzeninin kayısı yağı kullandığını ve bunu doktorun önerdiğini vede çok memnun kaldığını söyledi. Bende kayısı yağını ilk o zaman duydum bilemiyorum yani..

daha erken değilmi ? badem yağı kıllanma yapıyor diye duydum.

kakao yağı iyi geliyormuş ama bir de doktorun verdiği varmış pahalı bişey onuda kullanın dediler bana

Ben kakao yağı aldım 2-3 günde bir göbeğime sürüyorum , ama bir arkadaşım yurtdışındaki kuzeninin kayısı yağı kullandığını ve bunu doktorun önerdiğini vede çok memnun kaldığını söyledi. Bende kayısı yağını ilk o zaman duydum bilemiyorum yani..

sağol
ben kayısı yağını bi ara yüzüme kullanmıştım, nemlendirsin diye aksine kurutmuştu acaba göbeğimide kurutur mu ki?? Kakao yağını çatlak için kullanıldığını hiç duymamıştım...!!!

daha erken değilmi ? badem yağı kıllanma yapıyor diye duydum.

kakao yağı iyi geliyormuş ama bir de doktorun verdiği varmış pahalı bişey onuda kullanın dediler bana

evet, badem yağı kıllanma yapıyormuş , ben de duydum...
Zaman konusuna gelince benim hiç bir fikrim yok, geç kalmak istemiyorum, çatlamak istemiyorummmmm :1no2:

arkadaşlar bende bebe yağı sürüyorum onunda faydalı olduğunu düşünüyorum. bence henüz erken ama yinede göbişlerin kuruluğunu gidermekde fayda var diye düşünüyorum

evet, badem yağı kıllanma yapıyormuş , ben de duydum...
Zaman konusuna gelince benim hiç bir fikrim yok, geç kalmak istemiyorum, çatlamak istemiyorummmmm :1no2:

geçen yıl görümcem ve bir arkadaşım hamileydi biri badem yağı ile başladı ve kıllanma yaptı diye bıraktı , sonra ikisi de kakao yağı kullandı ve çatlamadılar
zaman konusuna gelince benim göbiş biraz büyüktü zaten birde gebelik.nette 15. haftada başlayın yazıyordu

evet canım ben demiştim hadi bakalım limonun haberlerini bekliyorum hemen çıkmaz ama bilgin olsun 2-3 ayı bulur

ay evet inşallah tutar.

3 limon sıktık 4 çekirdek çıktı şaka gibi :))))))))

ektik hepsini annem okuya okuya :))))))) torunumun ağacı diye :)))

X