2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

:dance:gözünaydın waterful cum darısı başıma bende haftaya yaptırıcam.bebeişler şimdi yer bol diye yayıla yayıla hareket ediyorlarda son 3 ay göreyim ben onları.sıkışıp oturacaklar.:roflol: şaka bi yana zamane çocukları kıpır kıpır Allah yardımcımız olsun onları büyütürken :emir_bebek::emir_bebek:

sonuclari iyi cikan arkadaslar gözünüz aydin insallah hic sorun cikmaz .

lilam bende trakyaliyim esim sinanli köyünden yazin ancak gidebiliyorduk bu senede yatti artik seneye bebisimiz kucagimizda gideriz ins.

cidy trakyanın neresindensin bende 7 yıl orda yaşayınca fahri memeleketim sayıyorum trakyayı

slm kızlar üç gündür giremedim yazılanları okumak 1 saatimi aldı yaklasık
marsg bebegin cok tatlı cıkmıs ultrasonda ay bitanesinde ayak parmakları cok seker yaaaa...
ayrıca diş agrın için de gecöiş olsun...
inanna takvimin hayırlı olsun canım...
kızlar bugun kan testimi yaptırdım sonucunuda aldım yarın dokrora gitcem cok heyecanlıyım allaaaaaaaaahhh artık ben uyumam bu gece bu gittigimde ikili test ister sanırım bide onun sonucu için uykusuz kalırım artık neyse bunlar tatlı heyecanlar bebişler iyi olsun da bizler uykusuz kalalım ...
aramıza yeni gelenler hosgeldiniz...
sonucları cıkanlar hadi gözünüz aydın...
darısı bana...

Merahaba arkadaşlar, az önce dr.umuzdan geldik. Ultrasonda ense kalınlığı normal çıktı, kan testimizde perşembe alınacak inşallah o da iyi çıkarsa çok rahatlayacağız bebeğimle beraberyerimseniben

Marsg ne kadar hareketliler değil mi, daha şimdiden.Yandık biz kızlar.
Benim de altta görünüyor, ama benim bildiğim bebeğin erkekya da kız olacağının aşağıda ya da yukarıda olması olayı, bir süre sonrasında karnımızın içinde nerede olduğuyla bağıntılı. Eskiden ultrason olmadığı için oşekilde anlayabiliyorlarmış. Ama şimdi ultrasonla daha kolay ve önce anlaşılıyor zaten.

Canım nerdeyse 14 haftalık olmuşsun.İkili testte cinsiyeti gözükmedimi?Benimki 12 haftalıkken tahminde bulunmuştu kafam karıştı şimdi fisfisfis

Evet canım, neredeyse 14 haftalık olduk ama birşey görünmedi. Dr.umuza özelllikle sordum, 2 hafta sonra belli olur dedi.

RABBİM gönlüne göre verir İnşallah canım.Şimdi bekle bekleyebilirsen.Benim doktorda tam bişey söylemedi.Renkli ultrasano girmek istiorum ayarlayabilirsem bu hafta gidicem.

slm kizlar nasilsiniz,tatli ocak anneleri a.s.bakiyorum da muhabbet almis yürümüs....ben de burdayim...gamyoncuiremsu

mrb arkadaşlar herkese güzel günler...
test sonuçları temiz çıkan arkadaşlar sizlerin adına çok sevindim darısı bizim başımıza artık ..
benimde ikili tarama ayın 10'da olucak ama kafam karışdı ikili tarama 11 -14 haftalr içinde yapılması gerekiyormuş bi kaç gün erken yapılması bişeyi değişdirirmi acaba ve şunu sorucam ikili taramada yapılan kan tahlilini hemenmi aldınız yani gün içerisinde veriyorlarmı...

Günaydın arkadaşlar..............
Smrisk canım tahlil sonuçlarını birkaçgün sonra alıosun.Tarama testin de zaten 12 haftanın içinde olucaksın bi problem olucanı sanmıorum.İçini ferah tut.Biliosun normal ultrasona göre daha büyüğüne giriosun onun için bebişinin her tarafını santim santim görüosun çok güzel bi duygu.İnşallah hayırlı haberler alırsın..

kızlar basılsınız bugün, ben geldim. ilk başta moralim çok bozuk bizim bebek dün doktorda kılını bile kıpırdatmadı hiç oynamadı bişey olabilirmi aceba???? ense kalınlığımız normaldi fakat kıpırdamadı beni çok korkutuyor... zaten yüzü koyun yatıyor cinsiyetinide göremedik bu sayede. marsgcım bu arada ben çok hastalandığım için hiç kilo alamadım dün tartıldım ve 55 kilo çıktım yani kilo bile vermişim

ay blooms inş dua ediyorum allahıma inş herhangibi problem olmaz tüm anneler içindir duam, bide ben sizin gibi net göremedim henüz cok ufak gözüküyordu. inş bu sefer detaylı bi şekilde görebilirimde bende sevinirim. hiç bulantı yaşamadım bebeğide detaylı göremedim hayla hamile olduğuma inanamıyorum

Arkadaşlar benim gittiğim hastanede ultrason çok güzel yani normal bildiğimiz ultrason gibi değil.Duvarda Lcd gibi bişey var ve bebeğinizi çok net görebiliyosunuz.Yani oldukça büyük ve net aklınızda bulunsun.Ben memorial'e gidiorum.

kızlar basılsınız bugün, ben geldim. ilk başta moralim çok bozuk bizim bebek dün doktorda kılını bile kıpırdatmadı hiç oynamadı bişey olabilirmi aceba???? ense kalınlığımız normaldi fakat kıpırdamadı beni çok korkutuyor... zaten yüzü koyun yatıyor cinsiyetinide göremedik bu sayede. marsgcım bu arada ben çok hastalandığım için hiç kilo alamadım dün tartıldım ve 55 kilo çıktım yani kilo bile vermişim

Canım niye moralini bozuosun.Ufaklığın keyfi yerinde demekki mışıl mışıl uyuyo.Cinsiyetinide öğrenmediğin iyi olmuş bence,çünkü daha erken olduğu için acaba mı diosun.Kiloyuda kafana takma zaten son aylara doğru istemediğin kadar alıcaksın bu günlerimizin kıymetini bilelim.ALLAH hayırlısıyla bebeklerimizi kucaklarımıza almayı nasip etsin İnşallah.Gönlünü ferah tut rahat ol.

canım dr.ne dedi kalp atışlarını görmüşsündür ama dimi
anlaşılan senin bebiş sıcaklardan tembelleşmiş kalbini ferah tut bişi olsaydı dr.söylerdi mutlaka

canım dr.ne dedi kalp atışlarını görmüşsündür ama dimi
anlaşılan senin bebiş sıcaklardan tembelleşmiş kalbini ferah tut bişi olsaydı dr.söylerdi mutlaka

kalp atışını duyduk hayatım ama doktorlar hani bazen bişey söylemezler ya öle bi durum mu aceba falan diye düşünüyorum. offff bizim inat bi çıksın göstercem zaten ona... allaha şükür ense kalınlığımız normaldi yani a.s.

slm kizlar bakiyorum sizide cinsiyet telasi almis ya daha ben tam net ögrenemedim size ne demeli oysa bebeigde hareketliydi ultrasyonda ama doktor kiz heralde dedi yani ücüncü kizim geliyor

miniğim senin bebişinin rahatı ii demek ki yatmış uyumuş ne güzel takma kafana cnm kötü bişi olsaydı drun sölerdi zaten

ay blooms inş dua ediyorum allahıma inş herhangibi problem olmaz tüm anneler içindir duam, bide ben sizin gibi net göremedim henüz cok ufak gözüküyordu. inş bu sefer detaylı bi şekilde görebilirimde bende sevinirim. hiç bulantı yaşamadım bebeğide detaylı göremedim hayla hamile olduğuma inanamıyorum

Canım ikili test'te çok net görebiliosun bebeğini.Bu arada ben de hiç bulantı yaşamadım.Ama onun dışında ağzımda çok kötü bi pas tadı vardı o tatda bana hamile olduğumu bol bol hatırlatıodu.Şimdi ALLAH'a şükür ondan da kurtuldum.Dilerim hepimiz bundan sonrasını da sorunsuz atlatırız.:nazar:

X