2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ben de firinda yapiyorum ,kizartma cok agir oluyor...dr kizartma yeme dedi bana...firinda yapiyorum o da guzel oluyor...

barcli,canim dr kola ve kizartmayi cok tuketme dedi...cunku kizarirken sebzeler vitaminini kaybediyor sana yarari degil zarari olur dedi....ben de yemiyorum cok nadir canim cekerse yiyorum....

bu arada evet ben senden tecrubeliyim onumuzdeki ay 3 yil olacak evleneli...

uzun yıllar eşinle ve bebişinle beraber olursunuz inş

kançiçeğim patateside fırında yap kızartma yaparken doğradığın gibi bi kabın içine koy patatesi yağla tuzla tepsiye koy çok güzel oluyo hem hafif hem sağlıklı

evet olabilir barci...bi deneyim canim ayrica guzel dileklerin icin cok tesekkur ederim....

senin bebegin nasil,cinsiyeti belli oldu mu??
kac haftada bir gidiyorsun dr a ??
benim dr 4 haftada bir cagiriyor beni...

merhabalar arkadaşlar muhabbetler koyu kaçırdığım yerleri geriye dönüp hepsini okumaya çalıştım uzun sürdü baya.met.nur.13 oğluşunu görmüşsün çok güzel bir duygu olmalı bende çok merak ediyorum cinsiyetini umarım gösterir hemen bizimkiside çok bekletmez bizi.bende 27 yaşındayım 03/Ağustosta 2.yılımızı dolduracağız benimde ilk bebişim.

evet olabilir barci...bi deneyim canim ayrica guzel dileklerin icin cok tesekkur ederim....

senin bebegin nasil,cinsiyeti belli oldu mu??
kac haftada bir gidiyorsun dr a ??
benim dr 4 haftada bir cagiriyor beni...

bebişim ii,valla ben pazar günü gittim dr bişi demedi cinsiyeti hakkında bizde sormadık ne eşim ne de ben sordum...
ben 8+4ken gittim bide 12+3ken 4 hafta olunca gidiyrm bende bi dahaki temmuzun ortasında olur die düşünyrm

21-24 yaşında hamile kalan arkadaşlar var ne güzel benimde en büyük hayalimdi erken yaşta anne olmak.hep çocuğumla yaş farkımız az olsun arkadaş gibi olalım istemiştim.napalım buna şükür.

Balık işini ne yapıyorsunuz?? Yaz sıcağında taze midir değil midir bilemiyorum. Alsam nasıl pişireceğim sıcakta insanın canı bişi istemio zaten... Önerisi olan??

kızartma balık hiç sevmeme çok ağır geliyo bana.tepsi ye yağlı kağıt koyuyorum.balıklarıda yıkayıp tuzladıktan sonra tepsiye koyup fırına veriyorum 15 dk. sonra hazır.çok hafif oluyo avsiye ederim canım.a.s

21-24 yaşında hamile kalan arkadaşlar var ne güzel benimde en büyük hayalimdi erken yaşta anne olmak.hep çocuğumla yaş farkımız az olsun arkadaş gibi olalım istemiştim.napalım buna şükür.

evet guzelim bence de genc anne olmak daha iyi...a.s
sen nasilsin ne var ne yok?yerimsenibenkac haftaliksin.??

canim zaten hersey yolunda olunca,bir de bu aylarda dr ayda bir kere cagiriyo...

ama benim dr tatile gidecekmis bu sefer 1 ayi geckin surede verdi..a.s
laf aramizda o da karni burnunda:roflol:

met.nur.13 gözün aydın canım.ne güzel sende bebişini görmüşsün.ay ben de görmek istiyorum bebişimi.haftalar geçmek bilmiyor yahu:1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…