2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

sat 27.03.2008

Doğum Tarihim 23.06.1987

Sen De Kiz Cnm 01.01.2009 Oğlak Burcu Kiz
Sanirim Genelde Dooru Bilio Altta Yorumlari Site Sakinleri Yazmadiysa:)
Bende De çinde De Bunda Da Kiz çikti Ben çok Memnunum Inşallah Doğru çikar Sağlikli Olsun Da Bakalim Konuşuruz 1 Ay Sonra Kismetse

tebrik ederim ikinizide artık iş yaşamına atılıyor, ne güzel bir duygudur mezun olmak helede 5 sene sonunda. Bende 5. senede bitirmiştim de:)

Ortaokula girdiği günden beri Ege Makine dedi başka bişi demedi. Ve dediğini de yaptı girdi Ege Makine'ye kuzucum benim:) Bir ara çok umutsuzluğa kapılmıştı 6. seneye uzayacak falan die. Allah'tan bitti. Yanlız askere gidicem diye tutturdu şimdi de. Hayırlısı bakalım ne olacak..

bende 2sinde kız çıkıo tşk ederim baktığın içina.s.

Alishacım senin şerefine takvimimi pembişe çevirdim.............. :)
anneler hisseder falan diolar ben bişey hissedemiorum ya babamız kız hissedio bakalım olucak merakla beklioruz bence sen de şimdilik karışık renkli bişi yap bebiş erkekse alınır sonra

Diyorlardıya geçenlerde erkek nesli azalıyormuş die:)
Ekinsu oğluşun için rezarvasyon istiyorum gençler bir tanısın birbirlerini diyorum:)

Annem hep Allah sevdiği kuluna kız evlat verirmiş der ama nedense erkek kardeşimi de benden çok sever heralde 2sinin de yeri ayrı inşallah hem kızımız hem oğluşumuz olur

anneler hisseder falan diolar ben bişey hissedemiorum ya babamız kız hissedio bakalım olucak merakla beklioruz bence sen de şimdilik karışık renkli bişi yap bebiş erkekse alınır sonra

siteye bir haller oldu değiştiremiyorum takvim rengini kaldı öyle pembiş:)

Canlarım ben kaçıyorum. Hepinizi çok öpüyorum. Kendinize de bebişlerinize de çok iyi bakın. Görüşmek üzereeeeeeeeeeeee:)

Ben aşılama ile hamile kaldım dolayısı ile tam gününü biliyorum sat yerine aşılama tarihini yazınca çinliler kızın olacak diyor, rüyamda da 3 kez kızım olmuş gördüm, etrafımdakilerden de etkileniyor olabilirim belki o yüzden erkek gibi hissediyorum bilemiyorum. Aslında benim de hislerim net değil

iyi aksamlar dünyanın en güzel ocak anneleri bugun giremedim ama yazılanları okudum
toboti gitti ama heeeyy toboti ben bebegimi küçük mercimegim diye seviyorum sende öyle seviyomussun ne güzel şimdilik adaslar:roflol:
ben 3 yıllık evliyim ilk cocugum ayyy anne olamıcam diye cok korkmustum yaaaa ekim nisan tarihleri arasında havalara uctum hamileligimi ögrendigimde...
yarın benim için cok önemli bir gün sınavım var inş.bebek şans getirir dualarınızı bekliyorum kızlar...
herkese iyi aksamlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…