2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

kizlarr iyi dilekleriniz icin cok tesekkür ederim
bende anlamadim ben 9.haftam bitiyor diye hesapliyordum doktor 11 haftaliksin dedi kafam karisti erken döllenmis olabilirmi yani bu sebebten 11 dedi belki??

Birşey soracağım doktorunun ultrasonu 2 boyutlu mu yoksa daha gelişmiş birşey mi? Cinsiyeti en erken ve bu kadar net öğrenen sensin sanırım aramızda.

Kızlar kaç yaşındasınız, kaç yıllık/aylık evlisiniz, ilk çocuğunuz mu? Birbirimizi tanıyalım biraz

Ben:
33 yaşındayım
3 yıllık evliyim
İlk çocuğumuz olacak inşallah

günaydın güzelim,ben 27 yaşındayım,4 yıllık evliyim,ilk bebeğim olucak benimde inşallah:))

Altı üstü bir gece girmedim, ilk cinsiyet haberimizi almışız, ne mutlu bizea.s.
Bana gelince 28 yaşındayım. Eylülde 3. yıldönümünü kutlayacağım evliliğimin , ilk bebeğim olacak inşallah.:teytey:

gunaydin kizlar.........arada ben de kaynayayim bari:teytey:

ben de 2,5 senelik evliyim,21 yasindayim ve onumuzdeki ayin 24 unde 3 sene olacak evleneli..:içelim:..ve ilk bebegime hamileyim..:sm_cool:.düsügü saymiyorum....a.s

gunaydin kizlar.........arada ben de kaynayayim bari:teytey:

ben de 2,5 senelik evliyim,21 yasindayim ve onumuzdeki ayin 24 unde 3 sene olacak evleneli..:içelim:..ve ilk bebegime hamileyim..:sm_cool:.düsügü saymiyorum....a.s

Gencecik anne olacaksın ne güzel:) Benim çocuğumla aramda yaklaşık 30 yaş olacak.......................

Az önce kocişin eski küçük gelen keten şortunu beli lastikli hamiş şortuna çevireyim derken parça pinçik ettim kızlar :) Görünce çok dalga geçcek benimle. Hem dikişten anlamıyormuşum hem de dikişe meraklıymışım... mış.. mış.. mış:)

Gencecik anne olacaksın ne güzel:) Benim çocuğumla aramda yaklaşık 30 yaş olacak.......................

hayirlisi canim kismet ne zamansa o zaman oluyor,Allah gec etsin de güs etmesin....a.s

ayrica esinin sortuna yazik olmus,hasar cok mu bari...:roflol:
ben de bazen esimin pantolonlarini giyiyorum hosuma gidiyor...:dance:

hayirlisi canim kismet ne zamansa o zaman oluyor,Allah gec etsin de güs etmesin....a.s

ayrica esinin sortuna yazik olmus,hasar cok mu bari...:roflol:
ben de bazen esimin pantolonlarini giyiyorum hosuma gidiyor...:dance:

Hasarbenneyaptımki............
Şort yok oldu desek daha doğru olur:a015:
yani üstü olmayan iki paça şorttan sayılmaz di mi??:)

ne güzel erkenden öğrendiniz cinsiyetini sağlıklı bi şekilde gördüğüne sevindim oğluşunu

Ben 24 yaşındayım
1 yıl olcak temmuzda
ve benimde ilk çocuğum olcak inşallah
yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :)))))

kız bizimde temmuzun 14 ü yıldönümümüz ayyy çok güzel bir tesadüf değilmi?

bende aynısıyım ve hala devam ediyor 13 haftama girdim geçmiyor bir türlü senağlama

ya ilk haftalarda böyle kokulara hassasiyet herkeste oluyor demek ki bende de olmustu da....:roflol:.10 haftamda gecti Allah tan...

yoksa sizin gibi makarnaya talim olacakti....:bbo:

Balık işini ne yapıyorsunuz?? Yaz sıcağında taze midir değil midir bilemiyorum. Alsam nasıl pişireceğim sıcakta insanın canı bişi istemio zaten... Önerisi olan??

ben kızartıyorum ama fırında da güzel oluo yağlayıp fırına koyuyosun 30 dk da pişioo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…