2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

kizlar bende dogurdum :) nihayet :)
asli defne m 3020 gr 48 cm
38+3 zorunlu sezaryan oldu.
05 ocak 2009 dogum tarihi
cok guzel bisey . Darisi basiniza

ben artık beklemek istemiorum doktora gitmekten fln bıktım stres oluorum uzadıkça, sağ salim bi an önce yüzünü göriyim kızımın istiyorum
bi de annemin hiç bi belirti olmamış ne kanama ne su, birden sancısı tutmuş, ona çektiysem diye sürekli tetikteyim yoksa kızım resmen dans ediyo içimde daha büyüycek gibi geliyo

İçini ferah tut..Biraz"daha büyüsün ,ciğerleri iyice gelişsin..Benim içimde de o korku var hadi bir anda sancı tutarsa diye ama yapacak birşey yok...Tutarsa koştur koştur gidicez..Bu arada benim dr da genel tavsiye etti..Epidurali tutturabilmek çok önemliymiş

canım Allah analı babalı büyütsün gözün aydın sezeryan mezeryan sağlıkla kucağına almışsın ya önemli olan o inan bana bak bana hala bekliyorum :CüvCüv:

canım Allah analı babalı büyütsün gözün aydın sezeryan mezeryan sağlıkla kucağına almışsın ya önemli olan o inan bana bak bana hala bekliyorum :CüvCüv:

tesekkur ederim. insallah sende saglikla alirsin kucagina. cok aci sezaryan ama mecbur oldu . saglikli olmasi onemli tabi. simdide sut sorunu var insallh oda duzelir sutum az gibi geliyor

tesekkur ederim. insallah sende saglikla alirsin kucagina. cok aci sezaryan ama mecbur oldu . saglikli olmasi onemli tabi. simdide sut sorunu var insallh oda duzelir sutum az gibi geliyor

düzelir inşallah canım sen içini ferah tut süt gelmesi için çok yöntem varmış sıcak kompres gibi süt arttırıcı çaylar gibi bol su içmek gibi eminim deniyorsundur bazılarını işe yaramadığını düşünme diğerlerinide dene eminim birinden biri işe yarar

kızlar bende elif defnemi 36+5 te doğurdum bende süt sıkıntısı çektim süt artı mama veriyorum süt var ama yeterli gelmiyo fakat kızlar sakın canınızı sıkmayın inanın zamanla geliyo hele erken doğuranlar normal doğum tarihinize yaklaştıkça ahada artıyo

doğum yapan anneler,şimdiye kadar hamilelikle ilgili konuştuk,ama şimdi bebeklerle ilgili problemlerimiz olmaya başladı,yeni bir konu açtım,bebeklerimizle ilgili ordan yardımlaşabiliriz,bekliorum sizi

:ecrin_bebek: tebrikler canım, bebişin sen ve eşin bundan sonra gurbet çekmeden, hep birlikte, sağlıklı ve mutlu bir şekilde hayat geçirirsiniz inşallah..

Ben de 36+6 da normal doğumla aldım Yağmur'umu kucağıma.
5. günü sarılıktan hastaneye yattık 2 gece..
17. günümüzde de pnomoni (zatürre başlangıcı sanırım anlamı) teşhisiyle yattık hastaneye
21 günlük oldu Yağmur'um ve hala tedavisi sürüyor.
Lütfen çok dikkat edin bebeklerinize. Öptürmeyin, yaklaştırmayın bile öksüren tıksıran insanları yanlarına.
Bizi grip yapan mikrop bebeği direk zatürre yaparmış bunu öğrendim acı bir tecrübeyle.
Küsen küssün bundan sonra bebeğim karantinada olacak en az 3 aylık oluncaya kadar..
Sizler de öyle yapın..
Sağlıkla kalsın inşallah bebişleriniz..

Kızlar yarın inşallah bende oğluşuma kavuşuyorum.Bir kaç gün giremeyebilirim, ama bir şekilde size haber vermeye çalışırım.
Bu akşam annem geldiği için giremedim, ancak girip bir bakayım istedim. Heyecandan uyku muyku yok tabii bende de.Bir banyo yapacağım sanırım rahatlarım. Şimdilik sadece bu kadar haber veriyorum, inşallah iyi haberlerle tekrar görüşürüz.
Şimdilik iyi geceler hepinize.

Kızlar yarın inşallah bende oğluşuma kavuşuyorum.Bir kaç gün giremeyebilirim, ama bir şekilde size haber vermeye çalışırım.
Bu akşam annem geldiği için giremedim, ancak girip bir bakayım istedim. Heyecandan uyku muyku yok tabii bende de.Bir banyo yapacağım sanırım rahatlarım. Şimdilik sadece bu kadar haber veriyorum, inşallah iyi haberlerle tekrar görüşürüz.

:) dualarımız seninle, hadi bakalım, sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah oğluşunu, özlem diner artık.. güzel haberlerini de bekliyoruz :KK66:

allah yardımcın olsun waterfull dualarım seninle canım haberlerini bekliyoruz.ekinsucum doğum hikayen için teşekkür ederiz.

Allah yardımcın olsun ne mutlu sana bebişine kavuşuyorsun artık darısı bizlerin başına inşallah. Dualarımız seninle :)

X