2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ay ay meralc,m doğurmuş demek oy maşallah paşaya bakın siz 5100 gram olmuş rahatıda yerindeymişte çıkmak bilmemeiş ALLAH analı babalı büyütsün işallah uzun ömürler nasip eylesin kıslar bugün başka doğum yapan varmıydı acep

Saol canım iyiyim karışık duygular içindeyim artık gelsin istiyorum meleğim ama sonra da bu günleri ararmıyım diyorum:)Başı aşağıda ama kanala inmemiş heralde doktor bişey demedi.Zaten kıpır kıpır hiç durmuyo.Kanala inse biraz durulurdu dimi.Sizinkilerin harkeetleri nasıl kanala indikten sonra azaldı mı

canim benimki tam asagida dogum kanalinda ama ayni hareketli o belli olmuyor galiba cunku ben de dr a sordum son haftada bu kadar harketli olmasi normal mi diye o da normal dedi.senin daha 1 haftan var sabredemiyorsun benim gunum doldu gunler gecmiyor bir turlu oofffff...
hayirlisi olsun ikimiz icin de canim.

Amin Kançiçeğim.İnşallah normal ve kolay doğum olur ikimiz için de.Benimkinin de gelmeye niyeti yok sanırım.Ben de senin gibi beklicem anlaşılan.Geç olsun güç olmasın inşalah.

sanki bana bugün biri daha doğum yapacaktı gii geliyor sat 11 30 da neyse eğer doğum yapan başka arkadaşımız varsa onuda tebrik ederim
,

Özlem maşallah bebişine hadi hayırlısı bakalım

Kançiçeğim ticker'ın tamam diyo ama sende doğuramadın bi türlü yahu, seninkide Waterfull'un ki gibi olacak galiba.

Waterfull maşallah bebişine canım, allah analı babalı büyütsün inşallah, tosuncuğunu emziriyorsundur şu an eminim ki..:)

canim benimki tam asagida dogum kanalinda ama ayni hareketli o belli olmuyor galiba cunku ben de dr a sordum son haftada bu kadar harketli olmasi normal mi diye o da normal dedi.senin daha 1 haftan var sabredemiyorsun benim gunum doldu gunler gecmiyor bir turlu oofffff...
hayirlisi olsun ikimiz icin de canim.

seni en iyi ben anları kançiçeğim.. benimde gunum geçti hala beklemedeyim ve hiçç doğucak gibi gorunmuyor.. e boyle olunca zamanda geçmiyor..

hayırlı olsun waterfullcumm,maşallah tosunuma..Allah analı babalı büyütsün işallah,öpüorum:))

oyy maşallah vatherfulcum nasılda beslemıs oglanı tabı gelmez paşa baksana keyfı yerındeymıs :))))
bende hastaneden geldım off cok yorumusum :KK43:( bebek 3100 kg olmus haftaya son kontrolum var nts cekılecek ve son usg olacak ve sonra pazartesı allah ızın verırse oglum kucagımda 3200-3300 kg arası dogarmıs oglum
dogum yapan butun arkadasları tebrık edıyorummm

Özlem nasip olursa aynı gün doğurucaz..Benim kızım beklerse...Çünkü ben tam 39 haftalık olucam hocanın hesabına göre..internet hesaplayıcısına göreyse 39+2 olcam..Hadi hayırlısı bakalım

wareful ablama maşallah sen en iri bebek ben en minik bebek rekorunu kırdık canım.nasıl başardın onu doğurmayı o ayrı rekor.maşallah iyiymişsiniz.Allah analı babalı büyümek nasip etsin
Arkadaşlar Nilsu'da bütün bebişlere öpücüklerini gönderdi.

nazlıcancım meleğin nasıl canım biraz toparlandı mı
canım ya bebeğim göbek fıtığı olmuş dr 15 gün bekleyelim geçmezse müdahale ederiz dedi müdahale derken neyi kastediyor acaba
cerrahi bi müdahale değildir değil mi bilgin varsa cevap verirsen sevinirim canım

waterfullu bende tebrik ediyorum helal olsun vallahi 5100 gr hemde normal doğum Allah analı babalı büyümesini nasip etsin çok şükür o kurtuldu darısı bizlerin başına inşallah,

Arkadaşlar ben 38+2 oldum ama halen kızım gelmedi :KK43: her an ha geldi ha gelecek diye bekliyorum ama tık yok normal doğum diye bekliyoruz ama hadi hayırlısı. Birde bu aralar acayip hareketli sizce normalmi???

Bizde 39+5 olduk bizim hanım efendiden de haber yok.... Eşim her gece yatarken "bugün gelebilir " diye beni heyecanlandırıyor ama gelen giden yok....

Artık geceleri uyuymaıyorum. Bari biraz önce gelsede onun için uykusuz kalayım... Böyle çok sıkıcı oluyor.... Yalnız tek başına zamanda geçmiyor... Kociş işe gideceği için uyuyor...

Hayırlısıyla kucaklarımıza bir alabileydik meleklerimizi....

günaydın kızlar , herkese iyi günler doğum haberlerinizi bekliyoruz, az zaman kalınca insan strese giriyor çok iyi anlıyorum sizi, hayırlısı olsun sağlıklısı olsun hepiniz için

Zeynepcim bebeğin göbek fıtığı olduğunu nasıl anladınız ?

günaydınnn herkese. toboti,aslımı beklerken gözünüzaydın. toboti ayrıca geçmiş olsun.

kızlar hepinize slm.ben şubat anne adayıyım.ocak annelerinden canım arkadaşım nur_erdemde dün egesine kavuştu haber veriyim size dedim.bugun hastaneden çıkacaklar inş.oğluda kendide çok iyiymiş :nazar: doğum hikayesini kendi yazar artık size.hepimize hayırlı doğumlar.hoşçakalın

X