2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Esracım aldım canım mesajını sağol bende aslında aynını uyguluyordum zaten ama yinede oluyor, içim acıyor valla nasıl çekiyor ayaklarını karnına, geriyo kendini ağlıyor yavrum, zinco damla vermeye başladım dün bakalım iyi gelir inşallah

nazlıcım dikkat et canım doğru söylüyorsun senin daha çok dikkat etmen gerek , bu arada benim bebişin resmi avatarımda zaten oradan görebilirsin

kızlar az önce waterfull aradı suni sancı verilerek normal dogum yapmıs hihoyyyt
oglu 5,100 gr 56 cm dogmus:nazar: kendi de oglu da cok iyiymiş ikisinin de sesi gayet iyi geliyordu...

maşallah 5100 gr mı,waterfull her anlamda rekor kırdı:)))
allah bağışlasın bebişini

yanlış mı görüorum kızlar 5 kilo mu olmuş maşallah nerdeyse okula başlıycakmış annesinin karnında:)))

Waterfull kzı Maşallah nasıl dourdun tebrikler tebrikler tebrikler.................................

kızlar az önce waterfull aradı suni sancı verilerek normal dogum yapmıs hihoyyyt
oglu 5,100 gr 56 cm dogmus:nazar: kendi de oglu da cok iyiymiş ikisinin de sesi gayet iyi geliyordu...

Neeeee :1shok: maşallah maşallah, biraz daha dursa anne karnında konuşmayı öğrenecekmiş:roflol:, meğer çocuk gelmek istemediğinden değil ordan çıkmayı gözü kesmiyodu demekki o cüsseyle, Hey Allahım ya maşallah ikisinede, Allah bağışlasın ama o kiloda çocuğu nasıl normal yaptırmışlarki 4 kg'yi geçince sezeryana alıyolar genelde.

kızlar merhaba...bende yarın 37 haftayı tamamlıyorum Allhın izniyle....

Ocak annesi olacağım inşallah....

benim içinde dualarınızı eksik etmeyin...

yarın kontrole gidicem...

oyy maşallah vatherfulcum nasılda beslemıs oglanı tabı gelmez paşa baksana keyfı yerındeymıs :))))
bende hastaneden geldım off cok yorumusum :KK43:( bebek 3100 kg olmus haftaya son kontrolum var nts cekılecek ve son usg olacak ve sonra pazartesı allah ızın verırse oglum kucagımda 3200-3300 kg arası dogarmıs oglum
dogum yapan butun arkadasları tebrık edıyorummm

5100 grammı maşallahhh birazdaha dursaymış sakallarıda çıkarmış desenize :)))
birde o çocuğu nasıl normal doğum yapmışlar bence ortada yanlış bilgi var..
çatıdan geçmez sezeryan olmalı...

bizde 38 deyiz 3,100 kg lardayız fakat ne gelen var ne giden yalancı sancılarım bile yok :KK43:

leziz,Allah hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin inş..:KK66:

Veee en sabırlı anne dalında Waterfull...
En tombiş bebek dalında Waterfull...
En cesur anne dalında Waterfull...
Waterfull kırılmadık rekor bırakmadın:))Sana da bebişine de 41 kere Maşallah...

Elifçim waterfullun 3. doğumu bu!Yani normal doğum yapması normal:)İlk doğumu olsa haklısın,doğuramazdı tosuncuğu:))

slm herkese nasilsiniz bakalim
ben daha dogurmadim malesef iki gunde bir nst ye giriyorum dr bugun yarin gelir diyor bekliyoruz oyle.gunum yarin doluyor..
hergun agrilar giriyor ama geri geciyor...dr 10 gun gecmesi normal dedi olmazsa suni sanci vericekler galiba:KK43:

Üzülme kançiçeğim bak waterfull a durdu durdu suni sancıyla da olsa normal doğurdu.Hadi darısı başına,başımıza.

insallah canim evt bugun water doguma gidecekti insallah hayirlisiyla kavusmustur bebegine...
sen nasilsin iyisindir insallah galiba snein bebek de asagiya inmemis az once okudum ama basi asagiya dönük degil mi??yani normal yapicaksin dogumu..

X