2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ben gece en geç 12 gibi yatıorum sabah tel im kapalıymış bugün yarımda kalktım daha da uyurdum da çiş gelmiş:)

Bende uykuda yok kızlar, gece biraz erken yatıyorum sadece 11 gibi ama sabah 8 dedin mi kalkıyorum , gündüzde hiç uyumuyorum

Bende uykuda yok kızlar, gece biraz erken yatıyorum sadece 11 gibi ama sabah 8 dedin mi kalkıyorum , gündüzde hiç uyumuyorum

ben de 22:30 gibi uyuklamaya başlıyorum. 23:00 gibi de uçmuş oluyorum:) Sabah da 07:00 dedi mi ayaktayım. Norma ama ya ekinsu bence bu uykusuzluk sayılmaz bence

Holeyyyyyyyyyyyyyyyyyy kardeşimle konuştum şimdi telefonda nihayet okulunu bitirmiş (5 yıl sürdü de:). Makine Mühendisiymiş artık o:) Çok mutlu oldum yaaaa kızlarrrrrrrrrrrrrr :)

Holeyyyyyyyyyyyyyyyyyy kardeşimle konuştum şimdi telefonda nihayet okulunu bitirmiş (5 yıl sürdü de:). Makine Mühendisiymiş artık o:) Çok mutlu oldum yaaaa kızlarrrrrrrrrrrrrr :)

tebrik ederim ikinizide artık iş yaşamına atılıyor, ne güzel bir duygudur mezun olmak helede 5 sene sonunda. Bende 5. senede bitirmiştim de:)

X