2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

oylede gamzecım artık ıyıce stres yaptım hergun arayan oluyor dogurdunmu dıye anladıgım kadarıyla eve sıgamıcaz es dosttan evım temız olsun

oylede gamzecım artık ıyıce stres yaptım hergun arayan oluyor dogurdunmu dıye anladıgım kadarıyla eve sıgamıcaz es dosttan evım temız olsun

Ay sorma canımsın ben hala çalışıyorum bu hafta son ma ayrılıyorum izne cumadan sonra evdeyim eve kadın getircem daha bbeğim eşyalarını yıkayamadı bir sürü işim var nasıl yetiştircem nasıl becercem bilemiyorum Allah yardımcımız olsun

Günaydın
gamze biz seninle aynıyız bende çalışıyorum bu hafta son benimde ama 2 gündür işe gelmek o kadar zor geliyor ki anlatamam. Bide evdeki işleri düşününce işler bitmeden gelmez inşallah bebeğim diyorum. Sen rapor işini nasıl yaptın çalışabilir raporu almıştın dimi şimdi ne yapayacağız bilgi verirsen sevinirim..

Günaydın :))))
yarın dr.kontrolüm var ve çok heyecanlıyım kızım nasıl,ne kadar oldu doğum tarihini konuşuruz heralde kaydirigubbakcemile2
talya canım dualarımız seninle:Saruboceq:çarşamba bebeğine kavuşuyosun Şeniz
özlem ben anway yüzey temizleyicisi loc u kullanıyorum kokusu yok ama güzel temizliyo ve organik tavsiye ederim ama markette bulamazsın birde domestos renkliler için varya mor olan onun kokusu çok güzel ve çok iyi temizliyo onuda tavsiye ederima.s
sengözlerimebaksanabbakıyorumda waterfull yok hala doğurmuş olmasın:uhm:

slm kızlar nasılsınız herkes ıyıdır umarım. waterfull dün doktora gitmişti hala ortada yok doğurdu galiba kaydirigubbakcemile3

tühh geçmişi okumadan yazmışım doğurmamış waterfull :))) montesori bende hiç baş ağrısı olmadı ama bazılarında oluyormuş umarım çabuk geçer.

Merhaba annişler ve bebişler,
Yok kızlar ben hala doğurmadım, sizin kırkınızın çıkmasını bekliyorum:)))))
Diğerlerini bilemem hera da her halde senin kırkın çıkacak ben doğum yapıncaya kadar:))))))
Sabah yoklamasında varım kızlar, öğleden sonra nstye gideceğim, akşam bir posta daha hebr verirrim size:)))

merabalar:))
ben de bi meraba diyeyim dedim meleğim uyurken..
hadi artık doğurun da hepimiz toparlanalım gene nasıl büyütüoruz meleklerimizi die??
öpüoruss hepinizi:))

:))) valla öyle olcak canım bu gidişle.

filizcim ilk sezeryanımda olmamıştı ama bu defa benimde ense kökünde acaip ağrılarım var sanki belimden bişey ensemi aşağı doğru çekiyormuş gibi tarifsiz bi ağrı bende dr'a sorucam yarın kontrolüm var bakalım neden oluyormuş
watercim ne ettin ettin bak çocukların arasına 1 sene fark koydun doğur artıkın canım sende
ben biraz erken doğurdum sende biraz geç doğurucan heralde elbirliğiyle çocukların selametine engel oluyoruz olmuyor ama artık değil mi gelecekse gelsin bi an önce bizim küçük damat akşama haber ver mutlaka canımsın merakta bırakma dr çıkışı çarşı pazar yapma sakın bi an önce gel de haber ver valla artık her gün doğurdu mu doğurmadı mı telaşından kurtar bizi

hanımlar baş ağrısı sezeryan yaparmış iyi gelirmi bilmiyorum ama bu sosyete pazarlarına cin vicksi diye bir şey varmış krem başınıza sürüyormuşsunuz ağrıyan yere mesela şakaklara ki kaş arasına geçiriyormuş hatta normal vicks bile baş ağrısını geçiriyormuş bilginiz olsun sadece sürceksniz herangi bir zararı da yok kokusundan başka:))))) bilgilerinize

arkadaşlar sezeryan baş ağrısı için hastanede bi nescafe için bişi kalmıo:))kafein ii geliomuş bana doktorum içirdi...

Canım valla ne yapacağımız şaşırdım, gerçekten de aralarına 1 sene fark girdi bak şimmdddiiiiiiii:roflol::roflol:
Hastaneden gelir gelmez girdim siteye.Nstde bir şey çıkmadı yine, rutin sancı çıktı.Böyle giderse, cuma günü serum bağlayacağız dedi dr.umuz.Sanırım artık, cuma ya da ctesi paşayı yerinden edeceğiznaniknanik

Selam hanımlar.Marsg normal doğum yapmış kutlarım darısı başımıza.Cidy de doğum yapmış Allah bağışlasın tüm bebişlerimizi.Ben de dün doktordaydım.Muayene etti çok canım yandıKasıldım baya.Ay kara kara düşündüm ben nasıl normal doğum yapçam diye ama azmettim inşallah Allah nasip eder.Henüz açılmam yok.Arada sancılar oluyor ama karnım hala havada sanki.Gelsin artık oğluşumWaterfull sen daha ne kadar bekliceksin.Dokor ne zamana kadar süre verdi.Ay Allah sabır versin maşallah iyi sabrettin.Bakalım ben napıcam:)

Cuma gününe kadar süre verdi canım, cumaya kadar gelmezse, serum takarız dedi

Senin anormalliğinle ilgisi yok Monte cim..Epiduralini yapan anestezist arkadaşın işin ehli olmamamısıyla ilgili..Çünkü ciddi anlamda çok iyi eğitim gerektiriyormuş..Bu arada bol miktarda kahve,çay ve su içicekmişsin..Bi arkadaşıma böyle tavsiye ettiler...Geçmiş olsun..
(BEN DE OTORİTE GİBİ KONUŞTUM AMA KENDİ DOKTORUM BÖYLE SÖYLEDİ...EPİDURAL İSTEMİŞTİM BEN O DA GENEL KONUSUNDA ÇOK ISRAR ETTİ..NEDEN DİYE SORUNCA ÇOK İYİ ANESTİZST OLMASSA TAVSİYE ETMİYORUM DEDİ)mirmirmirmir

anaaaa ya sen yine mi dr'dan doğurmadan geldin bacım ne olucak senin bu halin:roflol:
böyle giderse sen şubata anca doğurucan
ay iyi iyi cuma mübarek gün gelsin artık beyzademiz:roflol:
ya suni sancı verecekler heralde canım ya inşallah yolunda gider be arkadaşım zorlanmadan hemencecik oluverir doğumun beyzade çok bekledi bari doğumun kolay olsun canıııım dualarımız seninle bi koşu doğuruverirsin inşallah bi hıkda güzelim delikafadulden

kızlar 2 ocakta doğum yaptım ama bebeğimi daha evime getiremedim küvezde ciddi birşey yok çok şükür oyüzden rahatım.ama kokusu burnumda.hastanem çok iyiydi çok memnun kaldım.doktorum çok iyiydi.ameliyatım çok iyi geçti.size diyeceğim sakın aklınıza kötü birşey getirmeyin.ameliyata giderken bile çok rahattım.alabiliyorsanız yanınıza ketıl alın çay,kahve içmek için.bide yemek valizim vardıda benim)) kendiniz için yazlık kısa kollu gecelik alın 2 adet.bide kalın sabahlık tabi.pijamaları hiç giymedim.içinizi rahat tutun hepinize hayırlı doğumlar dilerim kimsenin kucağı boş kalmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…