2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

lajoconde sen 14nde 38ni çoktan tamamlamış oluyosun ki zaten ciğerleri gelişmemiş niye olsun ki sezeryan a 38 de alıyolar zaten ..37-2 yim demiştin
hangi hastane senin ,hacettepe benimkisi,ve dr kesin gidecek kongreye 9.uludağ bilmem ne kongresiymiş netten baktım bende 15-18ocak arası.napalım hayırlısı artık ama beni inş 14de alır umarım ameliyat günüdür çarşamba

Hayatım ben Gata ya gidiyorum..Benimkisi mümkün olduğunca içerde tutma yanlısı..Normalde doğa da böyle ister diyor ama...Benim korkum doktorum oralardayken doğuruvermek.aslında hep 19 u dedi ama ben çırpındım erken olsun diye

e dr un dediği olacak canım yapacak bişiyimiz yok böyle durumlarda,çok gç geldi bana ama o daha ii biliyodur yani,nst de sancın felan çıkmazsa herhalde öle emin oluyodur o güne kadar doğum yapmayacağına

kızlar bende çarşamba sabahı hastanede olucam,saat 11:00 gibi sezaryene alırız dedi dr.um,çok korkuyorum ,valla normal doğum dan bu kadar korkmuyorum,,
benim için dua edin kızlar....[/QUOT
Talya cımmmmmmm:)
Hayırlı uğurlu doğumların olsun ,herşey yolunda gitsin..Dualarım seninle ve tüm küçük meleklerle

e dr un dediği olacak canım yapacak bişiyimiz yok böyle durumlarda,çok gç geldi bana ama o daha ii biliyodur yani,nst de sancın felan çıkmazsa herhalde öle emin oluyodur o güne kadar doğum yapmayacağına

Yani şimdi adamdan iyi biliyomuşsun gibi de davranamıyosun..Bakıyorum herkes 38.haftada doğuruyo,şuan için nst de sancı yok...Bakalım 9 unda tekrar giricem..ona göre hareket eder belki:mymeka:

Yani şimdi adamdan iyi biliyomuşsun gibi de davranamıyosun..Bakıyorum herkes 38.haftada doğuruyo,şuan için nst de sancı yok...Bakalım 9 unda tekrar giricem..ona göre hareket eder belki:mymeka:

Bakalım seninkisi ne diycek..Ay bu kongre de ne revaçta oldu yahuuuu!!E nolcak Uludağ..Kar da yağdı,oteller,kayak merkezleri..Adamlar bizim için kalıp ta bizi doğurtcak değiller tabii:Saruboceq:

kızlar bende çarşamba sabahı hastanede olucam,saat 11:00 gibi sezaryene alırız dedi dr.um,çok korkuyorum ,valla normal doğum dan bu kadar korkmuyorum,,
benim için dua edin kızlar....

Talyacım sende bir an önce bebişine kavuşursun inşallah canım, hayırlısı ile. Sağlıkla al sende. Dualarımız seninle.

Calemity
Bana haber verirsin değil mi?Bakalım seninkinin yorumu ne olcak
Ben yatıyorum şimdilik..Yarın sabah erkenden safra kesesi ultrasonum var..Hepinizi çokkkkk öpüyorumm
iyi geceler:CüvCüv:

Calemity
Bana haber verirsin değil mi?Bakalım seninkinin yorumu ne olcak
Ben yatıyorum şimdilik..Yarın sabah erkenden safra kesesi ultrasonum var..Hepinizi çokkkkk öpüyorumm
iyi geceler:CüvCüv:

iyi geceler canımcım......

kızlar bende kaçıyorum,nette gezinirken sezeyan görüntülerine baktım,içim fena oldu valla,balkona çıkıp biraz hava alıyım,...herkese iyi geceler

ekinsu gözünaydın canım,evinize de gelmişsiniz ne güzel,en kısa zamanda ağrılarında geçer inşallah,demek oğluşun sarışın çok can yakacak anlaşılan....sengözlerimebaksanab

lajonde panik yapma hayatım bak diğer arkadaşlarda ne güzel söylemişler son zamanlarda değerler demekki yükseliyor,,hem sen ne diye kendi başına tahlil yaptırıyon,bak gördünmü dr.ların bi bildiği var demekki:mymeka:son zamanlarımız artık resmen panik atak olduk kızlar,bir an önce doğursakta alsak bebişlerimizi kucaklarımıza artık....:emir_bebek:

villy ocak annelerinin arasına hoşgeldin,tez zamanda kurtulursun inşallah...

waterfull alemsin valla,,çok güldüm yoklama ha:roflol:

Çok teşekkür ederim, bugün tekrar doktora gittim normal doğum olacağı için bebişiin keyfini bekliyoruz artık 38. haftadayım rabbim hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin

kıslar bebekten dolayı ancak bu satte girebildim işallah herkes iidir bir sorun yoktur önceki sayfalara bakamadım doğum yapan üm anneleri tebrik ediyorum günü belli oolanlara işallah sağlıcakla kucağınıza alıınız

slm kızlar nasılsınız...
marsg dogurmus hemde normal:1shok:ayyy cok sevindim...
waterfull sen hala dogurmadın mı kıs bizimkilerin 40 ı cıkıcak:roflol:
forumumuz en sakin günlerini yasıyo....
kızlar epidural oldugum için cok siddetli basagrıları yasıyorum günde 4 tane minoset kullanıyorum ama bana mısın demiyo,bugun 4 saat basagrısı cektim omirilikten igne vuruldugu için tam ense kökümde tarifsiz bir agrı :çok üzgünüm:var mı dogum yapanlarda böyle bir sikayet ben mi anormalim yaw...

gunaydın arkadaslar ben bı gerıye donup bakayım dogursn sancılanan varmıymıs :))
dun bende hastanedeydım bıracıcık sancılandım da :)) nts ıyı cıkınca eve geldım
sımdı bıran once evı toplamaya bakıyoruz felaket temızlıge kalktık ınsallah gazı olmadan bıtırıcez :)))
kızlar bıldıgınız bı yuzey temızlıyıcı varmı soyle evı mıs gıbı kokutan
ya dene dene bı hal oldum hıc kokmuyorlar kokanda suyun ıcınde kalıyor kokusu
varsa bı tavsıyenız cok sevınırım

günaydın hanımlar,
ya sabaha kadar uyuyamadım. bebeğim sürekli geriniyor ayakalrını hissediyorum artık sürekli bir kalp atışı var sürekli gerinmesi normalmi? korkuyorum bişey yoktur dimi bana yardım edin bir cvap yazarmısınız. Herkes yeri daraldı ondandır diyor acaba ondanmı başka bir sıkıntısı yoktur dimi

gunaydın arkadaslar ben bı gerıye donup bakayım dogursn sancılanan varmıymıs :))
dun bende hastanedeydım bıracıcık sancılandım da :)) nts ıyı cıkınca eve geldım
sımdı bıran once evı toplamaya bakıyoruz felaket temızlıge kalktık ınsallah gazı olmadan bıtırıcez :)))
kızlar bıldıgınız bı yuzey temızlıyıcı varmı soyle evı mıs gıbı kokutan
ya dene dene bı hal oldum hıc kokmuyorlar kokanda suyun ıcınde kalıyor kokusu
varsa bı tavsıyenız cok sevınırım

canım ben yerleri marc la siliyorum azıcıkta içine pril damlatırım he parlatır hem güsel kokar hemde terteiz görünür uzaktan bakınca öptüm bana yazdığım nota cvp verirmisin lütfen

günaydın hanımlar,
ya sabaha kadar uyuyamadım. bebeğim sürekli geriniyor ayakalrını hissediyorum artık sürekli bir kalp atışı var sürekli gerinmesi normalmi? korkuyorum bişey yoktur dimi bana yardım edin bir cvap yazarmısınız. Herkes yeri daraldı ondandır diyor acaba ondanmı başka bir sıkıntısı yoktur dimi

benımde oyle canım hafta sonundan berı gerım gerım gerılıyor kaydirigubbakcemile3ama benım hosuma gıdıyor sen nıye boyle sıkıntı yaptınkı yerı dar napsın kuzucuk
son kontrolumde doktoruma sormustum o sıralarda da acayıp hareketlerı oluyordu tıtreme vs korkmustum nıye dıye ama doktorum cok normal bu tarz hareketler demıstı hatta sevındırıcıymıs ak cıger gelısımı ıyı demekkı solunum yapıyor artık hatta hıckırması daha da ıyıymıs artık sıgmıyorlar sıkıldılar annesı bırak ugrasma kuzuyla :1hug:

günaydın hanımlar..
özlemcim mr. properler yoğun güzel kokulu oluyor uzun zamanda kalıyor dene derim..

oglen carsıya cıkıcam kızlar hepsının kokusuna bakıyım ay soyle mıs gıbı koksun ıstıyorum ev

benımde oyle canım hafta sonundan berı gerım gerım gerılıyor kaydirigubbakcemile3ama benım hosuma gıdıyor sen nıye boyle sıkıntı yaptınkı yerı dar napsın kuzucuk
son kontrolumde doktoruma sormustum o sıralarda da acayıp hareketlerı oluyordu tıtreme vs korkmustum nıye dıye ama doktorum cok normal bu tarz hareketler demıstı hatta sevındırıcıymıs ak cıger gelısımı ıyı demekkı solunum yapıyor artık hatta hıckırması daha da ıyıymıs artık sıgmıyorlar sıkıldılar annesı bırak ugrasma kuzuyla :1hug:

normal dimi canım benim yaa korkuyorum o iyi olsunda ben her hareketine razıyım çok korkuttu gece den beri böylydi çok saol canım alllah sağlıkla bizlere bağışalsın kuzucuklarımızı

X