2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

14 ünü kabul etmedi çok erken dedi..ciğerleri açısından istemiyorum dedi..19 una kaydırdı..ben de rüyamda görmüştüm ,sorunca hatırladı..bursa daymış kongre..15 ila 19 u arası..ay ben de merak ettim şimdi ,bana da haber versene calemity...inşallah seninki gitmez

herkese slmlar.nasilsiniz bakalim ocak anneleri..
ocak ayina da girdik dogumlar cogaldi,Allah artirsin insallah..
benim agrilarim cok fazla son 5 gunumuz kaldi..bekliyoruz oyle tetikte...
umarim sizler de iyisinizdir...

Merhaba Kançiçeğim..Herkes seni doğurdu sandıııııııııı:)Amaaaaaannn Kançiçeğim doğuruncaya kadar vay ağrıydı , vay sancıydı,şöyleydi böyleydi derken kastık da kastık..Tabii artık geceler zor olmaya başladı..Zaten uyku yok,ben 3 adet yastık kullanıyorum:))onun haricinde bekleşiyoz işte:)

cnm ben de seni doğurdun sanıodum göremeyince, hadi bakalım az kalmış. bu ağrılar nasıl bişey, doğum sancısımıymış doktor bişey dedi mi, bende daha ne ağrı var ne akıntı

canim ben yilbasi gecesi acil dr a gtttim sancidan duramiyordum sirtimdan belime ve karnima yayiliyordu,,dr bakti nst de sanci cikti acilma da cok azmis ister hastanede yat ister bekle dedi ben de geri geldim.dr dogum sancisi da olabilir yalanci sanci da olabilir dedi...

benim cektigim agri sirtimdan belime karnima ve kasiklarima yayiliyor birden siddetleniyor oyle ki yilbasi gecesi yerlere yattim resmen,,
akinti da devam ediyor..bekliyoruz bugun yarin hergun biraz daha cogaliyor agrilar...kafamçokkarıştı

canim malesef dogurmadim ama dogursam d akurtulsam cok kotuyum ..uyku nedir unuttum...hergun bugun dogrurum insallah diyr dua ediyorum ama hayirlisi zamannini bekliyor kizim heralde..kaydirigubbakcemile3

canim malesef dogurmadim ama dogursam d akurtulsam cok kotuyum ..uyku nedir unuttum...hergun bugun dogrurum insallah diyr dua ediyorum ama hayirlisi zamannini bekliyor kizim heralde..kaydirigubbakcemile3

Sğlıkla kavuşalım meleklerimize..Artık iyice zorlaşmaya başladı..İnsanlar Allah kurtarsın derdi de çok bi anlam veremezdim..Bir nefeste sağlıkla doğuruverirsin inşallah

amin canim insallah hepimiz de...
ooff sanki adet olucakmisim gibi agrim var (
ben kaciyorum kizlar biraz uzanayim sonra yine gelirim dogurmassamm tabi:))
kendinize iyi bakin...

lajoconde canım benim 20 ocaktı sezaryen tarihim bakalım çarşamba günü kontrolüm var ne dicek?bu sabah bi kalktım anaaaaaaa ellerim ayaklarım dev anası gibiyim senağlamatuzda kullanmıyorum gerçi yarımsaat sonra indi :jeyyar:
kançiçeğim valla senin kızınnın adını bence aysima değil naz koy ne nazlı kızın var cinsiyetini göstermemişti şimdide gelicem diyo gelmiyo cimcime kaydirigubbakcemile3ben kesin doğurdu diyodum senini için Allah kolay doğum nasip etsin canım :Saruboceq:

tesekkurler elacim insallah..evt baya inattci benim kiz cektigim agrilara bakarsan dogacak ama tik yok bugun ayin 5 i son bes gune girdik hayirlisi insallah gelir bugun yarin...tum hamislerin Allah yardimcisi olsun,bir nefeste kurtarsin...

herkese selamlar.Kançiçeğim seni merak ettik canım hala doğurmamışsın.Kızın vaktini bekliyo heralde.Allah kurtarsın inşallah biranevvel.

Benim ayaklar her daim öleeee,tosbaaaa gibi..Hep yatarsan iyi..Hiç kalkmıycam,ayakta durmuycam...hadi hayırlı doğumlar olsun bakalım:lepi:

lajoconde sen 14nde 38ni çoktan tamamlamış oluyosun ki zaten ciğerleri gelişmemiş niye olsun ki sezeryan a 38 de alıyolar zaten ..37-2 yim demiştin
hangi hastane senin ,hacettepe benimkisi,ve dr kesin gidecek kongreye 9.uludağ bilmem ne kongresiymiş netten baktım bende 15-18ocak arası.napalım hayırlısı artık ama beni inş 14de alır umarım ameliyat günüdür çarşamba

ekinsu gözünaydın canım,evinize de gelmişsiniz ne güzel,en kısa zamanda ağrılarında geçer inşallah,demek oğluşun sarışın çok can yakacak anlaşılan....sengözlerimebaksanab

lajonde panik yapma hayatım bak diğer arkadaşlarda ne güzel söylemişler son zamanlarda değerler demekki yükseliyor,,hem sen ne diye kendi başına tahlil yaptırıyon,bak gördünmü dr.ların bi bildiği var demekki:mymeka:son zamanlarımız artık resmen panik atak olduk kızlar,bir an önce doğursakta alsak bebişlerimizi kucaklarımıza artık....

villy ocak annelerinin arasına hoşgeldin,tez zamanda kurtulursun inşallah...

waterfull alemsin valla,,çok güldüm yoklama ha:roflol:

cidy cim gözün aydın canım,allah analı babalı büyütsün...

kızlar bende çarşamba sabahı hastanede olucam,saat 11:00 gibi sezaryene alırız dedi dr.um,çok korkuyorum ,valla normal doğum dan bu kadar korkmuyorum,,
benim için dua edin kızlar....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…