2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

geçmiş olsun canım aman dikkat et kendine!!
valla kızım gazlı arkadaşlar dün gece 4 saat uğraştım bi de tüm gün uyudu gece uyumadı tabi ..siz siz olun evdekilere bakmayın ,anne gerçekten ne yapacağını bilio:))
onun dışında iiyiz ,bu gün kontrolümüz vardı benim dikişlerim alındı ,kızımızın da kontrolü ii geçti..
öpüorum kocam misafir getiriomuş!!

Bu batma olayi hala bitmedi. Anlamiyorum yani dogana kadar sanirim yukardan inmeyecek bu kiz :KK43: Sag ust tarafim oyuldu resmen. Son 2 gun iple cekiyorum.

valla pembecim ben kotuyum su anda bile belimden sirtima dogru bir agri var ki sorma..aksam oldu mu basliyor...diyorum bazen dogsa da su cektigim acilar bosa gitmese....

kançiçeğim doğurdun sanıyodum canım Allah kolay doğum nasip etsin bol dua okucanım korkma güzelim dualarımız sizlerle :Saruboceq:fırsat bulursan yaz canım merak ediyoruz :CüvCüv:
pembecim sinirlenmekte haklısın ama bence değiştirme dr.da hastanede bişey kalmadı doğumuna:ecrin_bebek:

Gecmis olsun pembe , Insallah duzelirsin. Bende 1 aydir grip gibiyim ilac da kullanmadigim icin sanirim uzadi boyle. Sabah kalkinca kafam kazan gibi oluyor. Bol su icmeye calisiyorum.

Kancicegim sanci cektim yazmissin. Boyle asagi dogru bi bicak saplanmasi seklinde mi oluyor. yani bana arada oyle oluyor ama acaba normal mi? ilk bebek anlayamiyorum ki:uhm:
Bide bazen cok hareketleniyor, heyecanlaniyorum belki doner ve normal dogururum diye ?

kançiçeğim çok yaklaştı inşallah.Sancıların çoksa kolay doğurursun inşallah.Doğumdan sonra da hafiflersin.

elagulce daha dogurmadim canim ama bugun yarin gelir kizm cok fneayim cunku...sirtimdaki agri gecti derken geri geliyor...

asli canim,benim agrilar sirtimda baslayip karnima ve belime sonra da kasiklarima yayiliyor ama en cok da belimde bell oluyor.benim adet olurken de cok belim agrirdi...once yavas yavas sonra siddetleniyor...
benimki de ilk bebek..ama agrilarim cok kotu..korkarim bu gece dogururum cunku hergun cektigim aci onceki gununkinden fazla olmaya basladi son uc gundur...

Gülce aslımı beklerken saolun.Hepimiz sağ sağlim doğuralım inşallah.İannacım sana da Allah kolaylık versin.Gazı olduğunda napıyosun da iyi geliyo bize de ipuçlarını ver.

lajoconde geçmiş olsun bol bol su iça.s.
waterfull canım bebeğin iyi keyfi yerinde vaktini bekliyor paşa :ecrin_bebek:
montesorinin oğlu çok tatlı Allah bağışlasın maşallah :nazar:
ekinsu da kavuştu oğluna güle güle büyütsün bol bol sütleri olsun bebişler aç kalmasın:1hug:
blooms ve rüyagibişeker den haber yok dimi kızlar :uhm:

Elacım çok teşekkür ederim..Suları içeçez bakalım..İlla bi enfeksiyon olacak yaniiii...Neyse bakalımÇok üzgünüm çoook

slm kizlar nasilsiniz bakiyorum dogruanlar cogalmis Allah anali babali buyutsun ..ben de gecen sali doguruyordum nerdeyse cok fena sancim girdi acil dr a gittik.acilma varmis ama azmis dr dogurmaya yetmez dedi ama bugun yarin dogurursun hazirlikli ol dedi...sancilarim cok fena surekli yatiyorum o yuzden siteye cok giremiyorum...ben daha bu sancilara dayana,iyorum dogum sancisi gelince napicam yaa:KK43:(

Geçmiş olsun canım yaaaa.Allah sağlıklı doğumlar nasip etsin..Zamanında ve hayırlısıyla...:sm_confused:

Gecmis olsun pembe , Insallah duzelirsin. Bende 1 aydir grip gibiyim ilac da kullanmadigim icin sanirim uzadi boyle. Sabah kalkinca kafam kazan gibi oluyor. Bol su icmeye calisiyorum.

Kancicegim sanci cektim yazmissin. Boyle asagi dogru bi bicak saplanmasi seklinde mi oluyor. yani bana arada oyle oluyor ama acaba normal mi? ilk bebek anlayamiyorum ki:uhm:
Bide bazen cok hareketleniyor, heyecanlaniyorum belki doner ve normal dogururum diye ?

Aslım o sancı bende deçok oluyodu..Senin haftalarda başladı,ben şimdi 37. haftadayım hala devam ediyor..Dönmüş olabilir çünkü doktorum kafasını yerleştirmeye çalışıyor dedi

Bugünde doğuran doğurana maşallah, Allah hepsini analı babalı büyütsün çokkk yaklaştı zaman çokk

doğum yapan arkadaşlarımızın gözleri aydın olsun,güle güle büyütsünler kızlarını,oğluşlarını inşallah........
waterfull,ekinsuda doğurdu sen ne zaman doğurcan bakalım,senin oğlanın gelmeye niyeti yokmu hala...

kıslar bir hata aradan sonra günün ilk günaydını benden olsun doğum yapan tüm annleer Alah analı babalı büyütsün gözünüz aydın
bugün doğum yapacak vamı bilmiyorum akadaşlar önceki sayfalara bakamadım dr agidecek arkadaşlar varsa işallah hayırlı haberler alırlar doğum yapacak olnlar varsa sağlcakla bebeklerini kucalarına alsınar işallah umarım giremediğim şu bir hafta içinde kimsede önemli bir sıkıntı yoktur

gunaydın arkadaslarrr
kancıcegım ha gayret dayan arkadasım az kaldı yavrusunun gelmesıne
watherfullcum demekkı daha vaktı var kuzunun gelmesıne ugrasma annesı yaa yakısıklımızla
lajoconde gecmıs olsun canım bu ıllet efks.bende kurtulamıyorum ya, resmen hortumla gezıcem artık su almakdan usandık elımde su şişesi gezıyorum ama yıne enfk.cıkıyor sınır oluyorum

X