2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ekinsuda rahatladı bebeğine kavuştu....:ecrin_bebek:
ayın 15 gelirmi acaba bende oğluma:emir_bebek: kavuşurmuyum..sanki günler hiç geçmiyo artık.... şu 15 gün bitmedi gitti:teselli:

ekinsuda rahatladı bebeğine kavuştu....:ecrin_bebek:
ayın 15 gelirmi acaba bende oğluma:emir_bebek: kavuşurmuyum..sanki günler hiç geçmiyo artık.... şu 15 gün bitmedi gitti:teselli:

canım doğumun nerde?benim günüm doldu hala bekliyorum bugün 40+2 oldum tık yok,ben melikgazide yapcam doğumu

lnaycım watrfull cum çok saolun haber verdiğiniz için Allah analı babalı büyütsün oluşunu inaşallah herşey gönüllerince olsun tabi herkesin

ben uzun zamandan beri giriyorum ama yeni üye oldum,benim dr. cahit bey canım,bebek doğum kanalına girmiş ama ses seda yok benimki de erkek,inşallah hayırlısıyla kavuşuruz:Saruboceq:

marsgcım orda mısın?
doktorun çatı muayenesi yaptı mı?doğumu tetikler miymiş canım bir bilgi aldın mı?benim doktorda haftaya yapmak ister belki tetikliyorsa bende yaptırmayayım..

kızalr araştırıyorum ama benimde zamanım geldi sanırım şu çatı muayenesi olayına
ne zaman yapıyor doktorlar kaçıncı hafatda birde sezeryeneda normalede yaılıyormu bilgi verirmisiniz

marsgcım orda mısın?
doktorun çatı muayenesi yaptı mı?doğumu tetikler miymiş canım bir bilgi aldın mı?benim doktorda haftaya yapmak ister belki tetikliyorsa bende yaptırmayayım..

şimdi geldi canım. yapmadı hiç sancım falan yok diye... yarın yine gidicem yapıcakmı bilmiyorum. ama artık benimkini tetiklesin :)) yeter

slm herkese,
nasılsınız bakalım,kaç gündür giremedim doğuran varmı acaba merak ettim,montesorıyı aradım ama cevap vermedi,çıkmış olması gerekıo ameliyattan,inşallah bugun doğum yapan anneler sağlıkla kucaklarına alırlar bebişlerinizi,

ben de kızımla uğraşıorum,o kadar tatlıkı anlatamam size,süreklı emiyor ,altına yapıyor ve uyuyor,sankı yeni bir oyuncağımız oldu,onunla oynayıp duruyoruz,geride bekleyen hamiş anneler en kısa surede kucağına bebişinizi almanız dileğiyle,

kızlar montesorıde 3200 gr 49 cm oğluşunu hayırlısıyla kucağına almış,ikiside çok iyilermiş

ekınsunun ablasıyla konustum msn de bebek ve arkadasımız ıyıymıs 3500 kg dan fazlaymıs kuzusu :)) bebegın resmını gordum nasıl tatlı bısey yakında hepimize gosterır kendısı zaten :)) allahım montesorı arkadasımıza ve ekınsuya vede dıger tum dogum yapmıs arkadasımıza bol sut nasıp etsın rabbım bebeişler doysun yarasın kuzularına

ekinsu ve filiz doğum yapmışlar Allah hayırlı etsin Rabbim hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin bebişlerine
esracım kızın nasıl canım seni yoruyor mu
watercim ne yaptı ya kontrolü vardı bugün bi an önce gelse de haber verse çok merak ettim
Allaaaaah damadım geliyor damadııımm delikafaduldenhihoyyythihoyyythihoyyyt

montesorinin bebişinin resimlerini gördüm..maşallah allah nazardan saklasın..mesajda yazdım..hastanenin sitesinden bakabilirsiniz..

linay hangi hastane,bizde bakalım,
zeynepcim,maşallah kızım hiç yormuo bizi,sadece ilk 2 gün biraz zordu,sık uyanıodu ve ağlıodu,şimdise uzun sürelı uyuyo geceleri,sanrım oda bizde alıştık artık,göbeğimiz düşmedi henüz 1 haftayı geçtik,dr muz yıkayın dedı artık,ilk banyosunu yapcaz artık,senin bebiş nasıl alışabildin mi,

Ay bende gordum bebisi, coook sirin . Allah nazardan saklasin saglikla buyutmey nasip etsin.:nazar: gordukce ozeniyor insan:)

alıştık canım sütüm biraz az o yüzden bebeğim toparlanamıyor ama mamada vermek istemiyorum gittiği yere kadar idare edicez bakalım
ben yıkadım meleğimi göbeği düşmden 2 kez dr yıkayın dedi göbeği banyo sonrası iyice kurutursanız sorun olmaz dedi bizde yıkadık valla
sıhhatler olsun meleğine yıka canım yıka ki gelişsin toparlanıp kendine gelsin

alıştık canım sütüm biraz az o yüzden bebeğim toparlanamıyor ama mamada vermek istemiyorum gittiği yere kadar idare edicez bakalım
ben yıkadım meleğimi göbeği düşmden 2 kez dr yıkayın dedi göbeği banyo sonrası iyice kurutursanız sorun olmaz dedi bizde yıkadık valla
sıhhatler olsun meleğine yıka canım yıka ki gelişsin toparlanıp kendine gelsin

canım benımde bı ara göğüslerım doldu taştı,sütten hatta ağrı yapıodu,şimdi yıne akıo ama çok dolgun deıl,acaba çok emıo ondanmı merak ediorum,benımkıde 3700 e düşmüş 4 kılodan,15 gun sonra tekrar gıdıcez dr,kılo alması gerekıomuş o zamana

arkadaslar doguma gıtmeden evden yapmayı onerdıgınız ozel bısey varmı gaz vs olmaması için yada baska onerılerınız varsa yazın lutfen

tabi ki çok emmesinden esracım ne kadar emerse süt kanalları o kadar çok uyarılır ve süt yapar benim kızım emiyor süt bulamayınca da bırakıyor zaten gününden önce doğduğu için sürekli uyuyor zorlamasam emeceği yok dr olur böyle erken doğduğu için zamanı dolana kadar uyur dedi
kızının zayıflamasına gelince canım bebeklerin hepsinde oluyor o şiş doğuyorlar 1hafta içinde o şiş inince de zayıflıyorlar gayet normal o

X