2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ekinsucum ben balık burcuyum ama bi çoğu özelliğim tutmaz bende özgürlüğüme acaip düşkünümdür o konuda babamı bile tanımam aşırı inatçıyımdır ben demiyorum ama pratik bi zekam vardır tuttuğunu koparan bi insanım ama balıklar genelde içlerine kapanık aşırı sulugözlü ve pasiftirler ha bende duygusalım bazen kapatırım kendimi ama sürekli olmaz
umarım kızlarım güçlü karakterlere sahip olurlar

tek tek yazıyorum ama,sayfada ilerledikçe görüyorum yazdıklarını :) ben de balık burcuyum,ama ben de o kadar sulu gözlü,içine kapanık,pasif vs oldugumu düşünmüyorum. bu biraz da kendini geliştirmekle ya da yetiştirilmenle ilgili bişey olabilir..neyse söyleyeceğim şuki, balıklarla yaylar çok iyi anlaşır, kızınla çok iyi vakit geçireceksin bence kaydirigubbakcemile5

kızlaaaaaaaaaaarrrrrrrr...İyi akşamlar tüm online güzeller..Bi göz atiiim dedim,doğumlar olmuş yine sağlıkla çok güzelll..Valla insan kendi doğurmuş gibi seviniyor bi de accaip duygulanıyosunuz..Çok güzelll
Water tecrübe var ya sende:)tam vagına üzerinde öyle şiddetli bir sancı hissettimki canım çok yandı..Sanırım bebeğim kafasını iyice sokmaya çalışıyor...Ama sen sancınının geldiğini hissedersiniz diyosun..benimki değişik midir nedir:)))aman daha 2 hafta var nolur doğurmayımmmmm

bu arada bebeğimin beşiğini bi görseniz prenses yatağı gibi oldu ayyyy çok güzel oldu nazarım deyicek

kızlar meraba:))
okuyamadım geçmişi ama umarım herkes iidir:))
benimle beraber kaç kişi anne oldu acaba??Allah analı babalı olsun işallah,güzel hayatlar versin işallah:))doğum hikayemi yazacağım ama çok uzun yazmak istiorum!!bakalım ne zaman yazabileceğim??
biz çok mutlu ve çok iiyiz:))(memcişler hariç:)) )

Günaydın kızlar....
inanna canım gözün aydın Allah analı babalı sağlıklı büyütmek nasip etsin a.s
canım seninden sonra inaysa.nazlıcan,balım.glabella,dekaraca,sheda hatırladığım doğum yapanlarfisfisfis anlıyacağın ocak anneleri aralıkta doğumyapmaya başladıa.s

herkese günaydın benimde dr bana bebek ters olduğu için sezeryan diyor o yüzden moralim bozuk ilk doğumum normaldi bunuda öyle alıştırmıştım kendimi sezeryandan çok korkuyorum epidural sezeryan yaptırmak istiyorumama ondada heyecanlanırım diye korkuyorum doğum yapan arkadaşlar doğumlarının nasıl geçtiğini ve hangisinin daha iyi olduğunu yazarlarsa sevinirim inanın geceleri uyuyamıyorum korkudan ocak 15 de kontrolüm var eğer bebek hale ters duruyorsa sezeryan olacağım herkese şimdiden teşekkürler ve doğum yapan arkadaşlarında bebeklerini güzel günlerde büyütmeleri dileğiyle benim gibi doğum için gün sayan arkadaşlarımıda sağlıklı kolay doğumlar diliyorum

Günaydınlar hanımlar,
umarım herkes iyiidr Allah her güselliği gönlünüze göre versin
canlar inaaysa sheeda dekaraca hepinizin bebekelri hayırlı uğurlu olsun Allah sağlıkla sıhatle büyütmeyi nasip etsin analı babalı büyüsünler.
özlemcim hayırlı olsun oda takımın Allah güsel uykular versin ebeğine içinde
c.tesi kontrolüm vardı herşey iyi imiş. 28 ocak akay hastaensnde epidural sezeryana alcak Allah kısmet ederse 9 ocakta da işten izinle çıkıyorum Allahım sağlıkla zamanında kucaklamayı biz bekleyen anneleere nasip etsin herkese sevgiler...

gunaydın arkadaslar
fatocum gule gule kullanın besıgınızı yavrun içinde hep huzur bulsun :))
inannacım yavrun için saglık ve nıce guzellıkler dolu gunler dılıyorum hep mutlu olmanızı dılıyorum
hepimiz için hayırlı dogumlar olsun hıc korkma gübaharcım yeterkı yavrunu saglıkla kucagına al nasıl olursa olsun yavrularımız yeterkı saglıklı olsun oyle degılmı sartlandırma kendını canım

ayy kutucuk atlamısızzzz
gamzecım hayırlı dogumlar olsun tarıhın bellı oldu demek ay ne guzell :))
kova burcu bebeklerı nasıl oluyor acaba :)) ay cokk merak ettımmm
ben doktora gıdıyorum
herkese guzel bı gun dılıyorum :))

Son düzenleme:
ayy kutucuk atlamısızzzz
gamzecım hayırlı dogumlar olsun tarıhın bellı oldu demek ay ne guzell :))
kova burcu bebeklerı nasıl oluyor acaba :)) ay cokk merak ettımmm
ben doktora gıdıyorum
herkese guzel bı gun dılıyorum :))

merhaba özlemcim evet belli oldu güselim hayırlısyla zamnında kucağımıza alalım inaşlalh
bende çok meraktayım netteen okuyorum kova yı ama kova erkeği nasıldır bilmiyorum bilen arkadaşalr bilgi verirse sevinirim

heracım buradsın sanırım nasıl oldu bebeği sağlığı iyimi nasılsınız inşallah bir yaramazlık yoktur canım sağlıkla büyüsün inşallah

gamze senin ticker doğruysa eğer 28 ocak sezaryen tarihi geç değilmi :uhm:
özlem inşallah iyi haberlerle gelirsin :teselli:gelince yaz olurmua.s
heracım nasılsın bebeğin nasıl :uhm:

gamze senin ticker doğruysa eğer 28 ocak sezaryen tarihi geç değilmi :uhm:
özlem inşallah iyi haberlerle gelirsin :teselli:gelince yaz olurmua.s
heracım nasılsın bebeğin nasıl :uhm:

saol elacım bende bebişimde iyiyiz çok şükür. emip emip uyuyor teyzesi benım mınıgım. sen nasılsın canım?

montesori geçmiş olsun canım umarım iyilerdir akrabalarınız. eşinde gelir inşallah doğuma kadar. ekinsu,waterful,blooms maşallah sizin tosunların doğmaya niyeti yok galiba:)

Günaydınlar hanımlar,
umarım herkes iyiidr Allah her güselliği gönlünüze göre versin
canlar inaaysa sheeda dekaraca hepinizin bebekelri hayırlı uğurlu olsun Allah sağlıkla sıhatle büyütmeyi nasip etsin analı babalı büyüsünler.
özlemcim hayırlı olsun oda takımın Allah güsel uykular versin ebeğine içinde
c.tesi kontrolüm vardı herşey iyi imiş. 28 ocak akay hastaensnde epidural sezeryana alcak Allah kısmet ederse 9 ocakta da işten izinle çıkıyorum Allahım sağlıkla zamanında kucaklamayı biz bekleyen anneleere nasip etsin herkese sevgiler...

amiiinnnn inşallah canım:emir_bebek:

kızlar meraba:))
okuyamadım geçmişi ama umarım herkes iidir:))
benimle beraber kaç kişi anne oldu acaba??Allah analı babalı olsun işallah,güzel hayatlar versin işallah:))doğum hikayemi yazacağım ama çok uzun yazmak istiorum!!bakalım ne zaman yazabileceğim??
biz çok mutlu ve çok iiyiz:))(memcişler hariç:)) )

inanna gözün aydın arkadaşım Allah analı babalı büyütsün inşallah çok sevindim vallaha çoook...:lepi:

X