2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

gamze senin ticker doğruysa eğer 28 ocak sezaryen tarihi geç değilmi :uhm:
özlem inşallah iyi haberlerle gelirsin :teselli:gelince yaz olurmua.s
heracım nasılsın bebeğin nasıl :uhm:

elagülce canım benim ticker maaleef yanlış ben daha yeni 35 haftalık oldum 35+0 yani 28 ocak sezeryanla olcak canım

Herkese iyi günler diliyorum kızlar, dışarı çıkmadan siteye bir göz atayım dedim.
İnannacım çok sevindim, bebişinle güzel günler geçir, allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin canım.
Evet kızlar, bende daha doğurmadım, nstye gideceğim birazdan. Sancı çıkacağını hiç sanmıyorum ama:)))))Benim oğluşum çok rahat içerde, ama artık iyice ağırlaşmaya başladı, karnımın derisi acıyor, gece sağa sola dönerken.
Lajoconde, her gece benimde ellerim uyuşuyor, ama kalktıktan sonra 10 dk içinde eski haline geliyor, gece yatakta kapatmakta bile zorluk çekiyorum, 2 haftadır.Tuz yemiyorum fazla, belki sende de ondandır. Tuızu kes, ya da çok azalt, gün içinde de oluyorsa öyle dr.unla bir görüş bence.

inanna gözünyadın canım allah analı babalı sağlık içinde büyütsün inşallah

sen o gün kontrole gitmiştin seni doğuma aldılar değil mi hatırladığım kadarıyla, bir problemin de yoktu galiba ne oldu da doğuma karar verdi doktorun canım ?

Herkese merhaba
Simdi hastaneden geliyorum hemen bilgisayar basina oturdum. Sezaryan gunum belli oldu. Haftaya bugun prensesimiz geliyor. normal dogumu 16 ocakti ama donmedigi icin sezaryan oldu. Hem erken kavusucagim icin cok seviniyorum, hemde biraz korkuyorum. Umarim iyi gecer cok heyecanliyim

BUnun yaninda bebegimin esi kirecenmis yaslanmis, niye oyle oluyor anlamadim?Gelisimi yavaslamis biraz. Insallah sorun cikmaz

:çok üzgünüm:

kızlar marsg bu gün girmemiş acaba doğurdumukafamçokkarıştı
waterfull canım senin oğlan okadar bekledi yılbaşınıda geçirsin belkide yeniyıl bebeği olur :jeyyar:
ekinsu senin oğlanda tık yok galiba delikafadulden

lajoconde canım bende aynı durumdayım ama işteyim malesef dinlen canım ben elevit tb kullanıyorum oda baya enerji veriyo yada psikolojik bana iyi geldiğini düşünüyorumCADIARZU
aslim gözün aydın canım sezaryen tarihin belli olmuş korkma canım herşeyin hayırlısı inşallah sağlıkla sorunsuz bebeğine kavuşursun :Saruboceq:Şeniz

merhaba bayanlar..
maşallah bebişlerimizin sayısı artmış.nazlıcanın oğlunun iyi olmasına çok sevindim..inşallah en kısa zamanda da hastaneden çıkarlar
sheeda tebrik ederim canım.doğum hikayelerini ve bebişlerimizin resimlerini bekliyoruz..
ekinsu waterfull ben açılışı sizden bekliyordum ama maşallah bebişlerin keyfi yerinde.beklemişken üç gün daha beklesin 2009 bebeği olsunlar..ilk 2009 beğine oyumu ekinsu ya veriyorum.)))
özlem hayırlı olsun canım kağanın odası..güle güle sağlıkla yatsın inşllah içinde..
asimi beklerken üzülme canım son haftalarda kireçleme normal.sende haftaya güzel rahat bir doğumla alırsın inşallah bebeğini kucağına..
fazla uzattım ama unuttugum taze anişler varsa onlarıda tebrik ediyorum..

lajoconde yogi kazima bende şaşırdım ben kolumu kaldırcak halim yok adam zıpkın gibi dert tasa kafaya takmıyodur bazı tipler kendine çok dikkat ederlaelaelaelaelae

ela, biz kuzi ye kızıyoduk birlikte ,sen de daha izin almamışsın..E ayrıl artık izne..O ayaklar ne hale gelmiştir..Ben bu elevit i yatarken alıyorum..Çünkü hep unutuyorum elacım:KK43:( sabahları erkenden (hipotiriodi var bende)ilaç alıyorum..Sonra demir hapı..Magnezyum...valla unutuveriyorum bazen..Yine helal olsun sana,ben çok erkenden verdim fireyi..yaklaşık 3 ay da heyet raporu kullandım ben..Kalçada problem vardı,yürüyemiyodum..O şekilde sancılıydım..Şükür heyet verdiler de evde dinlenip kendime geldim..Ben de şimdi onu düşünüyorum,ne kadar düşüncesiz olursan o kadar genç kalırsın

merhaba arkadaslarrr
kaanım 2800kg ve 48 cm olmus :))

özlemcim maşallah Allah nazadan saklsın beklesin canım.:nazar:
benimki 2.160 gr. benim tivcker yanlış ama ben 35+0 ım daha normal dedi doktor ama yinede endişeliym ben hiç kilo almamışım geçen aydn beri o almış ama az mı acaba sizce

kızlar merhaba..umarım herkes iyidir..

bakıyorum forum artık yavaşlamış,yavaş yavaş doğumlar başlayınca..

ekinsu blooms waterfull sizlerden hala ses yok sanırım,2009 çocuğu olacak sizin paşalar bu gidişle :)

özlem gözünaydın canım sağlıkla tamamlarsın inşallah :)

X