2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

yok sayılır sancım yani dediğin gibi birden giren bir sancı yok, sadece aşağıya doğru baskı çok artmaya başladı artık hareket ettikçe canım çok acıyor ve acaip tuvaletim geliyor nerdeyse her hareketinde tuvalete çıkıyorum 1-2 damla o kadar :)) benimde cuma günü işte dr bakalım ne olacak

Aşağıya baskı yapmaya başladıysa inmeye başladı demektir canım.Tuvalet ihtiyacının artması filan aşağıya inmesinin etkisi oluyor.

Zeynepçim hiç çevremde yay burcu olan yok. O yüzden bende bilmiyorum hiç özelliklerini.Tabiii, sen şimdi yay burcu bir kızın olduğu için araştırman lazım:)))))))
Bende araştırayım bakiiim, ne de olsa oğlak burcu ile geçinebilir miymiş_?:roflol::roflol::roflol:

zeynepcim benim bildiğim yay burçları özgürlüklerine çok düşkün oluyorlar, sıkmaya gelmiyorlar benim babam yay burcu ama erkekleri farklı bayanı farklı , tanıdığım iki bayan var yay burcu ikiside çok düzgün karaktere sahipler

watercim oğlakların en iyi anlaştığı burç boğa ile başakmış ben çok sevindim valla boğayım da :)))) oğluşumla iyi anlaşıcaz demekki

:))))))))) cin seni anladın sen onu
ya normalde oğlak burcu olacaktı ya erken gelince olmadı
zamanında doğan bi bebeğin ya annesi ya da babasıyla aynı burçta olduğunu biliyomuydun burçları aynı olmasa bile yükseleni tutuyormuş
oğlak burcu erkeği olacak senin ki
benim eşim oğlak burcu canım müthiş bi eş
bi tanedir eşim Rabbim herkese benim eşim gibi bi eş nasip etsin derim her zaman
her anlamda çok duyarlıdır

Canım benimm, allah eşinle, bebişlerinle sana uzun yıllar mutlulukla dolu çok güzel yıllar dilerim canım.Maşallah nazar değmesin sizlere.:nazar::nazar::nazar:

ekinsucum ben balık burcuyum ama bi çoğu özelliğim tutmaz bende özgürlüğüme acaip düşkünümdür o konuda babamı bile tanımam aşırı inatçıyımdır ben demiyorum ama pratik bi zekam vardır tuttuğunu koparan bi insanım ama balıklar genelde içlerine kapanık aşırı sulugözlü ve pasiftirler ha bende duygusalım bazen kapatırım kendimi ama sürekli olmaz
umarım kızlarım güçlü karakterlere sahip olurlar

cadı kızım ya kayınvalidesiyle görüştüğümü anladı koparıyor yaygarayı sizlere iyi muhabbetler ben kızımı doyurayım watercim ekinsucum kendinize iyi bakın

alisha, talya , özlem lütfen sahaya inin kızlar, tribünden takılıyorsunuz yine:))))
Özlemcim ne yaptın geldi mi mobilyalarınz, hazırlandı mı bebişimizn odası:)))

ay waterfull ben senin avatarına meğer hiç dikkat etmemişim 3 çocuk 2 si erkek biri kız tam senlik ne güzel denk gelmiş

Zeynepçim benim kızımda balık burcu, ama bazen içine kapanıyor ama o durumda bile karşısındakine nasıl bir davranış sergiliyeceğini düşünür.:))))Ben balığın hiçte o kadar duygusal olduğunu düşünmem, istediğini elde eder sonuçta:))

Alisha, talya hoşgeldiniz nasılsınız

hoşbulduk ekinsu sen nasılsın,valla foruma girmeden az önce watwrfull ile sen aklımdan geçtiniz ,kızlar acaba doğurdumu dedim kendi kendime
bende kızımı 41 hafta dolunca doğurmuştum oda suni sancıyla yoksa geleceği yoktu benim cadı kızımın,o yüzden sizdeki heyacanı tahmin ediyorum kızlar,allah tez zamanda kurtarsın inşallah

amin talyacım ama dr olmazsa 41 haftaya falan beklemiyecek 40 hafta dolunca yani gününü geçince müdahele edecek sanırım çünkü bebek çok büyüyor sonra zorlanırız dedi

mrb kızlar, ben hala bi yandan isim araştırıorum, naz kesindi ama çağırırken biraz zor oluyo söylemesi.badeyi çok beğenioruz o da içki demek naapsak bilmiorum
arada bakıorum doğuranlara, stres oldum bu ocak geçmick bana,ocak sonu derse salı kontrolde hiç doğmıycak sanki bizim kız

Evet talyacım bizim içinde aynı şey geçerli, 1 ocağı geçtikten sonra sanırım dr. müdahale edecek bizde de. Bekliyoruz sonuçta.

geldim waterfullcum,benim kızımda balık burcu sulugözlü olduğu doğru valla,herşeye ağlar benim kızım ama içine kapanıklık yanına uğramamış 7 cihanla dosttur benimki,çokta saftır bazen, bu beni çok korkutur.

alishacım senin daha 4 haftan var isim bulamadım diye üzülme ben napıyım şurda kaldı kaç gün çocuğun ismi yok hala allahtan yedek ismi var :)))))))))

X