2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Günaydın hepinize ii pazarlar.....

Ayy kızlar Valla kimse kalmadı muhabbet edicek nerelerdesiniz yaa ...........

günaydın kızlar....hihoyyyt
inaysa sabah msj yollamış oğlunu kucağına almış hastaneden çıkınca ayrıntıları anlatıcakmış yerimseniben
pembe cim blooms doğum sancısı olana kadar beklicek 2 ocak gibi sezaryeni bu gün glabella galiba sezaryenkafamçokkarıştı olacaktı

günaydın kızlar herkese iyi pazarlar

bugün glabella giriyor doğuma inşallah sağlıklı bir şekilde geçer doğumu allah onunda bebişininde yardımcsı olsun, oğlunu alsın kucağına

Ay saolun kızlar doğuran doğurana artık karıştırıyorum kim ne zaman doğurcaktı:))Keyifler nasıl?Benim başım ağrıyor sabah kalktığımdan beri bir de yalnız olunca iyice keyfim kaçtı.Kahvaltı edesim de yokBİr bardak süt içtim sadece.Geceleri uyuyamayınca gündüzleri de böyle zor geçiyor.Ekinsu hala sancın yok mu.

pembe bence yalnızda olsan kahvaltını yap canım oğluşunda beslensin cokacimcoook
canım bebek olsun kalabalıktan şikayetçi olcan bu günlerin kıymetiini bil boş ver kaydirigubbakcemile3
ekinsu canım ne haber :jeyyar:senin oğlan buldu rahatı valla gelmeye niyeti yok galibasırnaşık şey

Haklısın gülce yalnızlığı çok arıycam bebeğim gelince.Hazırladım bişeyler yiyorum sırf onun için yiyorum bazen yoksa midem bulanıyo bu aralar.Ekinsu Ocağı bekliyo seninki işte ne güzel yeniyıl bebeği olcak.Benim sancılrım olunca korkuyorum valla daha çok erken inşallah doğurmam.

Son düzenleme:
hormaonlarım tavan yaptı yine kızlar ay televizyonu kapattım ne görsem huzursuz oluyorum diye radyoyu açtım şimdi de ferhat göçer çıktıKocişim geldi aklıma çok özledim onu(Kaç günlerdir sabah gidiyo geç saat geliyoŞimdi de yalnızım çok mahsunlaştım birden

QUOTE=pempe_panter;4693633]hormaonlarım tavan yaptı yine kızlar ay televizyonu kapattım ne görsem huzursuz oluyorum diye radyoyu açtım şimdi de ferhat göçer çıktıKocişim geldi aklıma çok özledim onu(Kaç günlerdir sabah gidiyo geç saat geliyoŞimdi de yalnızım çok mahsunlaştım birden[/QUOTE]

Benimde oyle oluyor. gecen gece (zor uyudugum icin) sekerli yogurt elimde hungur hungur basladim aglamaya.
Kocam taaaaaaaaaaaa Guney korede ve ben onun ailesiyle bu gunleri geciriyorum. Tek tesellim bebebgimi kucagima almak. Gunler zor geciyor.:çok üzgünüm:

aslıcım eşin doğumda da burda olamıyacak o zaman öylemi , ay gerçekten zor, kısmet işte bebişiniz sağlıklı olsun da gerisi hep boş aslında

aslimi_beklerken canım Allah sana sabır versin ekinsunun dediği gibi bebişlerimiz iyi olsun kucağımıza alınca tüm sıkıntılarımız geçicek inşallah:Saruboceq:

sancısı olanlar sızın sancınızda karnınızın alt bolgesınde doluululk ve acı seklındemı.benım karnımın atında doluluk hıssı ve bır garıp acı var.sallandıkca yada yan yatarken kalkarken nefes alırken bıle acı hıssedıyorum.bebek hareketı bıle acıtıyor.bırde bebek bır tarafa toplanıp sertlesıyor.daha once sordum ama dıkkate almamıssınız.fıkır verın lutfen.sızce doguma hazırlık bır sancımı bu.hastaneye gıtmelımıyım.

slm kızlar nasılsınız:)) cok özledim sizleri umarım iyisinizdir var mı dogum yapan var mı diye baktım nazo ve nazlıcan dogum yapmıs....ben hala görümcemdeyim kısmetse cuma dogum yapıcam eşim hala samsun da persembe aksamı gelicek ...cok korkuyorum eşim yanımda yokken dogum yaparım diye ....dünde doktordaydık gecen kontrolde bebek 3,100 gr dı bu gittigimizde 2890 deyince sok oldum ama bebek asagıda oldugu için tam ölçüm yapamadıgını söyledi...sizler nasılsınız gerci cok kalamıcam nette...iyi bakın kendinize...

tüliin cnm bende o bahsettiin gibi şeyler olmuor ama bebein bitarafa toplanması hemen hemen hepimizde oluo dediin gibi toplandıı yer sertleşio..

Monte cnm demek kesinleşti hadi hayırlısı benimde 2 Ocak hadi bakalım hakkımızda hayırlısı..

kızlar merhaba,
bugün oğlumla hastaneden döndük.. sezeryanlı olduğum için çok yürüyemiyorum henüz bebeğimi emzirmek dışında bişey yapamıyorum. öpemedim, koklayamadım, kucamığa alamadım, herkesinki gibi benimkide çok tatlı. uzun ve zorlu doğum hikayemi ilk fırsattabyazıcaam.. doğum yapanlar listesine kaçıncı sıradaan girdim acaba...27 aralık doğumlu oldu Efem

Merhaba kızlar, doğumlar arttıkça sayfaları okumak rahat okuyabileceğimiz şekilde azalmaya başladı:))))
Kızlar, dün sabah saat 11,30 da sheeda doğum yapmış.sezeryanla, 3330 gr. efe oğlumuz dünyaya gelmiş.Sheeda yı kutlıyorum, allah analı babalı büyütsün inşallah diyorum.
Montecim, inşallah eşin gelinceye kadar oğlun gelmez, babasını bekler oda:)))
Tülincim o sancılar, bebeğin büyümesinden kaynaklanan sancılar hayatım, normal doğum sancısı hiç bişey yapmadan da birden girer seni hareketsiz bırakır, ilk başlarda yarımsaatte filan bir olurken bu sancılar, giderek 3-5 dk da bire düşmeye başlar.Çok rahat bir şekilde onun doğum sancısı olduğunu anlarsın.
aslıcım eşinin burada olamamasına üzüldüm, ilk bebişimde benim de eşim yanımda değildi, bebeğin doğduktan sonra o herşeyi unutturuyor ama.üzlme babası da orada yanınızda olamadığı için çok üzgündür.

Sheedacım:)))))
Senin bana gönderdiğin mesajı anca gördüm, ama sen benden hızlı çıktın canımmmm.
İyi olmana çok sevindim.Bebişinle sana uzun mutlu yıllar.
İyiki hastaneye gitmişsin kız, dr. gel demese msnde sohbet ederken doğum yapacakmışsın neredeyse:))))))

aslıcım eşin doğumda da burda olamıyacak o zaman öylemi , ay gerçekten zor, kısmet işte bebişiniz sağlıklı olsun da gerisi hep boş aslında

Maalesef burda olmayacak. Mart basi geliyor. iznini kullandi daha once. Artik tekrar gelmesi zor. Olsun sizler varsiniz. Herseyi sizlerle paylasacagim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…