2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Bi de bi sancı tarif ecem şimdi,edebilirsem...:))Sanki kızım yumruğunu mesaneme dayayıp esnetmek istiyor..O da değişik bi sancı yapıyor.Sanki elektrik veriyolar alttan(Kançiçeğim hemen haber veririm bidoğuriimde sağ salim inşallah

Amaan boşver şişko ol neolacak, veririz sonra kiloları bişey olmaz.kaydirigubbakcemile2

ya hep böyle şişko kalırsam..ben 20 li yaşlardayken de şişko sayılırdım:)sonra kendiliğimden böleee zarif olmuştum..şimdi yine şişkoyum..evet evet bu bir döngü:))

merhaba kizlar
Artik Araligi bitirioruz az kaldi dogum yapan annelere cok imreniyorum ama Aralik in son gunleri yas acisindan iyi olmuyor. Tabi bebislerin saglikli olmalari herseyden onemli. Benim dilegim bebegimin ocak ta dogmasi (bir surpriz olmazsa). Doktorla konusucam belki 3 gun daha erteleriz sezaryani. Ocak 9 benimde dogum tarihim ayni gun dogum gunumuz olur belki. Herkese iyi geceler.

lajoconde canim ya bende de var ayni dert.benim de kasiklarimin altina sanki baski yapiyor birsey cikmaya calisiyor gibi rahatsiz ediyor beni:))
cok komik ama boyle gercekten de...

lajoconde boş ver kiloyu canım dün arkadaşımla konuştum 24 kilo aldım diyo dikkat ediyodum ama olmadı diyo doğumdan 1 hafta sonra 16 kg vermiş ödem varmış meğer :jeyyar:bebekle uğraşşırken veririz boş ver bende ördek gibiyim valla arkada popo önde göbek kaydirigubbakcemile3
kuzicim evde beslenmende rahat oluyo dinlenmende işyerinde idare etseler bile sen rahat olamıyosun bence cuma al rapor pazartesiden itibaren gitme bebeğin daha önemli ne sıkıntılar çektin kavuşmak için iyi düşün a.s

hadi bakalim hayirlisi olsun canim belki senin de dedigin gibi bebegin dogum gununde dogar.hihoyyytAllah bir nefeste kurtarsin.:Saruboceq:

lajoconde canim ya bende de var ayni dert.benim de kasiklarimin altina sanki baski yapiyor birsey cikmaya calisiyor gibi rahatsiz ediyor beni:))

evet evet aynen öyle....önce idrar kesem sonra da bebek gelecekmiş gibi:))Ama böyle bir sancı şekli bile yokmuşşş doktorum çok güldü..Tarif et dedi ben de mesanemin üzerinde kızım zıplıyor dedimmm haha haha hahaaaaa bayıldı adam

Ya ben bu kadar zorlanacağımı tahmin etmedim aslında, bayram tatilinden sonra az bir zaman kalıyo çabuk geçer Aralık yoğunluğu diye düşündüm ama pişman oldum. Neyse dediğin gibi cuma gidip alırım raporumu, zaten perşembe tatil olacak.

Aslında haklısın Elacım,ödem mi kilo mu anlaymıyoruz da zaten..Benim ayaklar falan da şiş zaten 3 aydır bacaklarda öyle.tabii önemli olan sağlığımız..Hayırlısıyla kucağımıza alalım da..Yalnız benim kuzenler nasıl beceriyolarsa 12 kg alıp doğurur doğurmaz filinta gibi dolaşıyolar

bi daha öptümmmmmmm sancısız ağrısız uyuyabileceğimiz(( bi gece bizim olsun..benim ayaklar tosbağa gibi oldu yine..:)

Kızlar bende yatıyorum kendinize iyi bakın, birkaç gün daha kapsama alanı dışındayım ben :))

iyi geceler lajoconde ve kuzi...tatli ruyalar....
ben daha burdayim uyuyabilecegimi sanmiyorum cunku cok fena midem bulaniyor,,,,

kançiçeğim geçmiş olsun niye mide bulantısı var bende idar yolu enfeksiyonu kaynaklı oluyoda senin yediğin bişeymi???

bilmiyorum canim ya ac da olsam tok da olsam bir haftadir mide bulntim var.geceleri uyuyamiyorum.pazartesi dr a gidecegim bakalim ne diyecek.
cevremdekiler bebek dondugunden dolayi olur diyorlar ama bilmiyorum neden...

bilmiyorum canim ya ac da olsam tok da olsam bir haftadir mide bulntim var.geceleri uyuyamiyorum.pazartesi dr a gidecegim bakalim ne diyecek.
cevremdekiler bebek dondugunden dolayi olur diyorlar ama bilmiyorum neden...

ii geceler kızlar valla anca bitirdim okumayı hemen yazıp kaçim dedim.
kanciceğimcim benim dün kontrolüm vardı doktorum kendiliğinden son 1 ay çoğu gebede şişme yani ödem ve mide bulantısı olur dedi sebep olarakta bebğin büyümesini ve mideye baskı yaptığını söledi.ve mide hapı verdi ama sadece bulantın aşırı olduğunda kullan dedi.ben henüz kullanmadım çünkü benim bulantım çok rahatsiz edici deil.seninkide ondandır canım.sölim dedim

kızlar sızdekı agrılar soyle bırseymı yanı karnın alt bolgesınde boyle garıp bır baskı doluluk hıssı gıbı.sankı orası cok doluymusta yurumenı bıle engellıyomus gıbı.hatta yan yattıgınızda hepsı yana dusuyomus gıbı.benımde garıp bır agrım var ama bırturlu anlatamıyom.ama hep o karnımın en altında boyle dolu dolu agrıyo.sallanınca yada bebek hareketınde acıyo cok.
alllahım bıranonce gelsınde su vakıtlerımız saglıklı bırsekılde alalıım kucagımıza.yoksa bu agrıları analız etmeye calısmaktan kafayı yıcem.yok sancımı yok suyumu bıttı acaba derken....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…