2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

çok kararsızım ALLAH ne hayırlısıysa onu nasip etsin eşimde beklememi istiyor arada kaldım sonuçta benim düşüncem sancılarım başlamadıına göre daha günüm var e ultrasonda da ALLAH'a şükür problem yok şekerimide sürekli kontrol ediorum neden bu kadar ısrar edio boşver beni cnm ben bugün çok karışıım Valla kızlar normal doumdan hiç korkmayın baksanıza doktorlara ne meraklılar sezeryana ayıp yaa kaçtane doğum oldu sadece 1 tane normal doğum var onların inadına normal doğum yapın..

Bugün kontrolde baktım doktorum elini kolunu sallayarak sezeryana gidior ohh ne ala ondan sonrada randevulu hastalara devam resmen kendilerini düşünüorlar..

evet bloomscum haklısın , benim doktorumda ısrarla normal diyor bende zaten normal istiyorum inşallah hayırlısı ile bir doğursak , herşeyin hayırlısı allahtan artık kısmetimizde ne varsa

fatocum teşekkür ederim bende bakıyım aktara

lohusa şekerini aktardan yada şekercilerden alabilirsiniz bayanlar ben eminönünden aldım kilosu 8 ytl bilginize

Canım İnşallah hayırlısıyla kolay bi doum olur doktorunu gerçekten tebrik ediorum senide umarım yeni anne adaylarına örnek olursun...

bi denk getiremiyorum kızlar sizi..tabiii doğuran doğurana..ilgilencek zaman da yok..Doğum yapan sevgili arkadaşlar,Allah hepinize evladınızla hayırlı ömürler nasip etsin...bize de kolay doğumlar olsun inşallah.Sizel ezzetli bir lohusa şerbeti tarifi yazıyorum şimdi:
1 tane lohusa şekeri
400ml su
12 tane karanfil
3 tane tarçın kabuğu
1,5 çay kaşığı kıyılmış zencefil
3 adet tane karabiber
1 tatlı kaşığı file badem(bademi biliyorum da filesini bilemiyorum):))kaynatıyosunuz kızlarsonra da süzüp ikram ediyosunuz Afiyet olsun..

Kızlarrrrr,kızlar...Artık nasıl yatıcağımı falan şaşırdım..Sırtüstü nefes alamıyorum ..Böle ördek gibi yürüyorum..Bi de suyla aram hiç yok..1 lt bile içemiyorum..Dr çay iç meyve suyu iç sıvı al da nasıl alırsan al dedi ..ama ben su içemediğim için canım sıkılıyor:KK43:(Kızıma sağlıkla kavuşmak istiyorum ama zamanında tabiii

Hmmmm...Ben yine kendi kendime konuşuyorum...Karşılaşırız inşallah hepinizi öpüyorum...Monte geçmiş olsun arkadaşım

aaaa ezra..Çok sevindim..Allah sağlıklı ömürler versin sana eşine bebişine....41 kere maşallah..Tebrik ediyorum seni

saol canım çok tşkler,dasrısı sana artık en kısa zamanda,bu son günlerde haklsın yatmak yürümek çok zor,allah yardımcın olsun

Esracım tebrik ederim maşallah kızına.İyki sezerayn olmuş yoksa çok zorlanacaktın öyle görünüyor:)Çınarlıda mı oldu doğum

hayatımda bir kez içtim lohusa şerbetini görüntüsü çok cezbedici ama tadı çok ağır gelmişti bana.Annem çok meraklıdır kesin yapacak bana da.Bu tarifi deneyelim bari teşekkürler.

Saolasın,Çok akıllı olcak senin kızın annesi,çok çalışkan olcak..İçime öyle doğuyor bak..Annesini de hiç üzmüycek.Allah razı olsun ezra cım,inşallah sağlıklı bebişlerimiz olur,inşallah yüzümüz hep güler..Ezra doğum yapar yapmaz hemen hafifledin mi?Gerçi ameliyat ağrısı olmuştur ama...Kimisi kuş gibi oldum diyo

Bu arada yine doğumlar tam gaz devam ediyor.Maşşallah melekler yeryüzüne inmeye başladı.Doğum yapan tüm annelerin yavrularını Allah bağışlasın.

X