2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

gunaydın arkadaslar

esra gozun aydın olsun maşallah bebegıne
montesorı gecmıs olsun umarım kotu bı durumları yoktur
ubb senınde tez zamanda yavruna kavusmanı diliyorum
warherfullcum malallah egehanımıza yakısıklı oglumuz sımdıden karakter atıyor annesıne ben ne zaman ıstersem o zaman gelırım dıyor :))
balım ve ınaysa allahım sorunsuz dogumlar nasıp etsın ınsallah hersey rast gıtsın
yahu kancıccegım nerelerdeeeee canım bı ses ver nasılsınnnnnn

bende sabah cok korktum 10 dk arayla 4 kez sancım oldu ve cok kısa surdu :KK43:
sımdı bıseyım yokk
gece cok karısık ruyalar gordum bı ucak dusuyordu :KK43: kalp carpıntısıyla uyandım hayırlara cıksın ınsallahhh

inaysa.balım ve montesoriden haber varmı diye baktım ama yok:çok üzgünüm:
inaysa yı arasam çıkmıştır heralde merak ediyorum ya kızlar balım ve montesorinin tel olan yokmu arasanız a.s

günaydın arkadaşlar

balım inaysa sağlıklı, hayırlı ve kolay doğumlar sizlere

evet biriniz filizi bir arayın kızlar iyimi değilmi öğrenelim yazık şimdi hamile birde daha da çok strese girer şekeride var stres tetikler allah korusun erken falan doğurmasın kocasıda yok

Merhaba arkadaşlar, şimdi hastaneden geldim bende. Ns ve tokluk şekeri ölçümleri yapıldı, saat 2 de tekrar sonuçları almaya gideceğim. Bizde herhangi bişey yok. Sanırım inaysa ile balımdan bir haber alamadık daha.
Ben montesoriyi aradım, abisinin durumu iyiymiş, yengesinin yüzünde bazı yaralar varmış, yeğeninin dalağında yırtılma oluşmuş.Yengesi ile yeğeni ameliyata girecekmiş, ist. a getirtemiyorlar, uçağa ve arabaya bindiremedikleri için.Samsunda ameliyata girecekmiş yengesi.
Ama çok büyük bir sorun yokmuş, eşi daha orada kalacağı için ya doğum yaparsam eşim gelmeden diye endişeli sadece.

waterfull inş tahliller temiz çıkar, buara filizle ilgili verdiğin bilgi için saol allah acil şifalar versin inş en yakın zmanda iyi haberlerinide alırız.

hayırlı ve sağlıklı günler hanımlar. montesori arkadaşım için çok üzüldüm bir haber yok hala sanırım. İnşallah kötü birşey yoktur.

Doğum yapan arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Geçmişler olsun. Allah analı babalı büyütsün. darısı başımıza :)

sızde sorun olmamasına sevındım meralcım
allahım ınsallah montesorımızde sevınır allah acıl sıfalar versın yengesıne yıgenıne abısıne
cok saol watherfulcum bızı habersız bırakmayıp haber verdıgın ıcın

özlem yine senin ticker geriden geliyor galiba ayrıca hanımlar benim bebekte son ayki gibi giderse 4 kg olabilirmiş böyle olursa normal zor tabi ama sırf bu sebepten sezeryan yaparlarmı?

özlem yine senin ticker geriden geliyor galiba ayrıca hanımlar benim bebekte son ayki gibi giderse 4 kg olabilirmiş böyle olursa normal zor tabi ama sırf bu sebepten sezeryan yaparlarmı?

evet gercektende oyle aramızda bır gun var ama benım 34 gun kalmıs senın 30 kafamçokkarıştı
suan senın bebiş kac kg canım
bebek kılolu olunca dogum zorlastıgından rısk almak ıstemıyorlar sıkısma ıhtımalı oluyor kanalda bence hıc dogum su sekılde olsun dıye sartlandırmamak lazım yeterkı saglıkla dogsunlar en hayırlısı neyse o olsun

monteseriden güzel haberlerin devamını bekliyoruz..sağol wather haber verdiğin için..
sheeda da girmedi galiba bu gün o da doğurmuş olmasın...

evet gercektende oyle aramızda bır gun var ama benım 34 gun kalmıs senın 30 kafamçokkarıştı
suan senın bebiş kac kg canım
bebek kılolu olunca dogum zorlastıgından rısk almak ıstemıyorlar sıkısma ıhtımalı oluyor kanalda bence hıc dogum su sekılde olsun dıye sartlandırmamak lazım yeterkı saglıkla dogsunlar en hayırlısı neyse o olsun

haklısın canım şartlandırmamak en güzeli en son geçen hafta ctesi gitmiştim 2800 dü kilosu 47 cm boyu olmuş 1 ay öncesinde 1750 idi dr son ayda daha fazla gelişme gösterirler dedi böyle giderse 3800-4000 gr gibi olabilir dedi tabi ben böyle düşünmemiştim daha önceki kontrolümde normal yapabileceğimi söyledi ama bu sefer birşey demedi bende arkadaşlar iri bebek doğurdukları için endişelenmeye başladım benimkinde normal dedik de iri olursa normal çok zor olur. en son bir arkadaşımın arkadaşı geçen gün doğum yapmış hep normal istemiş ama çok zor bir doğum olmuş bebekte annede yıpranmış son ansa sezeryan olsun denmiş ama iş işten geçmiş işte böyle bir durumla karşılaşmak istemiyorum

haklısın canım şartlandırmamak en güzeli en son geçen hafta ctesi gitmiştim 2800 dü kilosu 47 cm boyu olmuş 1 ay öncesinde 1750 idi dr son ayda daha fazla gelişme gösterirler dedi böyle giderse 3800-4000 gr gibi olabilir dedi tabi ben böyle düşünmemiştim daha önceki kontrolümde normal yapabileceğimi söyledi ama bu sefer birşey demedi bende arkadaşlar iri bebek doğurdukları için endişelenmeye başladım benimkinde normal dedik de iri olursa normal çok zor olur. en son bir arkadaşımın arkadaşı geçen gün doğum yapmış hep normal istemiş ama çok zor bir doğum olmuş bebekte annede yıpranmış son ansa sezeryan olsun denmiş ama iş işten geçmiş işte böyle bir durumla karşılaşmak istemiyorum

canım bende 34. haftada gittiğimde bebişim 2,800 grama yakındı doktorum normal doğumun zor olacağını böyle giderse son güne kadar 4 kiloya yakın olacağını söyledi açıkcası kahraman olmaya çalışmanın anlamı yok dedi szeryan olmam gerekebilceğini söyledi. bu akşam saat 7de gidiyorum bakalım kilosu nasıl gözükücek

canım bende 34. haftada gittiğimde bebişim 2,800 grama yakındı doktorum normal doğumun zor olacağını böyle giderse son güne kadar 4 kiloya yakın olacağını söyledi açıkcası kahraman olmaya çalışmanın anlamı yok dedi szeryan olmam gerekebilceğini söyledi. bu akşam saat 7de gidiyorum bakalım kilosu nasıl gözükücek

bende hep normal istedim ailem özellikle sezeryana karşı bende hiç istemiyorum açıkcası ama kahram olmaya gerek yok doğru söylüyorsun umarım dr da bir kahramanlık göstermeye kalkmaz :) bakalım seninki ne kadar olmuş sağlıklı olsunlar ve sağlıkla dünyaya gelsinlerde hayırlısı olsun ne diyelim

maşallah bebişlerinize :)) önemlı olan bebeklerımız saglıklımı evet desınler yeter boyle dusunelım ben artık bu sekılde dusunuyorum sonra hayırlısıyla yavrularımızı kucagımıza alalım sounsuz sıkıntısız yeter
normal dogum yapabılırsın dıyorlarsa yaparız yok yapamassın bebegı sıkıntıya atarsın derlerse o zaman ne olması gerekıyorsa o olsun
hıc bunlarla kafa yormayalım arkadaslar az zamanımız kaldı artık hamıs degıl anne olucaz su anların tadını cıkaralım hamıslık bıtıyor sona geldık :))
guzel haberlerını beklıyoruz smrskcım prensesının

bende hep normal istedim ailem özellikle sezeryana karşı bende hiç istemiyorum açıkcası ama kahram olmaya gerek yok doğru söylüyorsun umarım dr da bir kahramanlık göstermeye kalkmaz :) bakalım seninki ne kadar olmuş sağlıklı olsunlar ve sağlıkla dünyaya gelsinlerde hayırlısı olsun ne diyelim

benimki bu akşam gidicem bakalım ne olmuş ona göre doktor belki tarih verebilir normalde 17 ocak gözüküyordu ultrason sonucunda. hepimizin hakkında hayırlısı olsun inş sağlıkla alırızda

merabalar hanımlar:))
maşallah bebişlere,sağlıkla gelsinlerde gerisi boş...
kazanın sonuçları kötü diilmiş çok rahatladım Allah şifa versin:))
bilinen ve bilinmeyen!! günün anneleri:analı babalı büyüsün bebişleriniz:))
ben de birazdan hastaneye gideceğim bakalım ne olacak??
kızlar ayağa kalkınca bebeğin düştüğünü hissedenler vardı,kimdi onlar??dün gece tuvalete kalkınca bana da oldu acayip acıdı canım sonrada bolca sancım oldu,var mı bööle sıkıntıları olan,yok mu arttıran??:))

Bugün kontrole gidecek arkadaşlar inşallah güzel haberlerle gelirler.
Haklsıını kızlar, bebek iri diye sorun yaşanacak olursa illaki normal doğum olacak diye bir kahramanlık yapmaya gerek yok tabii ki.Ben inşallah bir sorun olmadan normal doğum yaparım diye düşünüyorum.
Ama dr. illaki sezryan olmak zorunda dersede yapılacak birşey kalmaz:))

sağol waterfulcum haber verdiğin için. neyse çok şükür iyilermiş.

eşide inşallah dönsün bir an önce görüyormusunuz hiç hesaplandığı gibi değil hayat.

allah hepimize sağlıklı güzel günler versin...

X