2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

UBB canım hem gözünaydın canım hemde erken olduğu için geçmiş olsun canım , allah analı babalı sağlık içinde büyütsün inşallah,üzülme sütün gelir yakında heranın bebişide küvezdeydi o da senin gibi emzirmeye gidiyordu, allah bol süt versin ikinizede

Son düzenleme:
gözün aydın canım yaaa biraz erken olmuş ama hayırlısı umarım çabucak atlatır.. sende bebeğini biran önce kollarında emzirirsin...

herkese iyi akşamlar
yazılanları okuyamadım işallah herkes iyidir

montesori geçmiş olsun canım işallah önemli bişey yoktur abinler iyidir

pazar akşamı pazartesi kontrole gideceğim yazmıştım pazartesi kontrolde bebeğin doğum kanaloına girdiği ve açılmalarımın başladığını söyledi doktorum .nst dede kızımın kalp atışlarında düzensizlik görüldü beni apar topar doğuma aldılar 22 12 2008 de 12 : 15 de 2770 gr 48.5 cm kızım liya ceylin doğdu maalesef ciğerleri tam gelişmediği için kızım şu an kuvözde henüz kucağıma alamadım ben bugün taburcu oldum kızım hastanede süt sağıp hastaneye yollayacağım. fazla sütüm de yok ne yapacağımı şaşırdım henüz yavrum o kadar küçükki 35+1 de doğdusenağlama

amanın sekizinci bebişte gelmiş haberimiz yok ne güzel.8 dedim ama belkide yanlış yazdım.canım gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün.en kısa zamandada alırsın inş bebişini kucağına.sıkma canını heranın bebişindede aynı problem olmuştu bir kaç güne aldı oda bebişini.üzme kendini canım bunun için,sen sütüne konsantre olki azalmasın.

Hülyacım, gözün aydın, allah analı babalı büyütsün canım.İnşallah en kısa zamanda bebişine kavuşursun.Çıkar küvözden canım.Heranın bebeği de küvözdeydi, ciğerleri gelişmediği için ama çıkmıştır sanırım artık onun bebişi.Seninki de bir kaçgün içinde çıkar. Sen sütünü çoğalt sadece , üzülme üzülürsen bebişini besleyemessin.Önemli olan o artık. Dualarımız seninle ve liya ceylinle.

ayyy çok heyecanlandım şimdidelikafadulden benim kontrolde salı günüü... sabırsızlıkla bekliyorum biyandanda korkuyorum :uhm:aslında... hayırlısı bakalım şu son haftalar geçmek bilmiyoo...

Allah bağışlasın UBB cim, aslında kilosu iyi demek haftası erken oldu, hiç bozma moralini inşallah en kısa zamanda evinize gelir kuzunuz

ubb canım Allah bağışlasın üzülme kızın inşallah en kısa zamanda evine gelicek merak etme kilosuda iyi sütünde artar humana nın çayı varmış canım sütü artıran dene istersen:teselli:

Ubb cnm gözün aydın ALLAH analı babalı büyütsün İnşallah bebeini biran önce kollarına alırsın sen üzülme annesi üzülmeki bol bol sütün gelsin cnm...

[img=http://img397.imageshack.us/img397/2370/grnt000cv0.th.jpg]

işte size resmimiz teyzeleri :)) doğduğu ilk anlar teyzesinin kucağında poz verirken..benimde şaftım kaymış durumda :)

linaycım çok şeker maşallah,ikinizide iyi gördüm maşallah,sende kısa zamanda toparlanırsın inşallah

Merhaba kızlar , ben geldim dr.dan.Özellikle ekinsu senin için yazıyorum canım:)))

Paşamız, çok iyi rahatı yerindeymiş.3685 gr+-200 gr dedi dr.3885 bile olabilirmiş yaniiii.kafamçokkarıştıHala kanala inmemiş, bundan sonra araba kullanmayacaksın dedi, bol bol yürüyecekmişim, yürü kanala insin dedi.-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-
Amniyon sıvısı falan iyiymiş, birde kireçlenme başlamış mı diye baktı sanırım sıvının içinde oluyormuş, çok az olmuş.Eğer kireçlenme fazla olsaydı, bebeğin büyümesi durmaya başladı deniyormuş, daha büyümeye devam edecek bu bebek dedi.Yani kızlar bizim durumumuz böyle.Bundan sonra her an suyun filan gelebilir, sakın suyun geldikten sonra ağrı gelmesini bekleme hemen hastaneye geç dedi.
Eh son olayları anlttım kızlar, biz beklemeye devam ediyoruz, paşa büyümeye devam ediyor içerde rahat rahat:lepi:

waterfull seninkinin gelmeye niyeti yok anlaşıldı,keyfide kilosuda yerinde maşallah annesi.nst olayı benimde aklımı karıştırdı,baksana ekinsu normal doğum yapacak kısmetse ama onuda doktoru sokmamış hiç.
slm kızlar esra ile görüştüm 4 kg imiş bebegi saglıkları yerindeymiş...
cok kötü bişiy oldu abim yengem yigenim rize den dönerken samsunda trafik kazası gecirdiler durumun akıbetini bilmiyorum eşim son anda bir ucak buldu samsuna gitti ...bende dogum cantamı alıp 3-4 gün görümcemde kalıcam...kazanın ne boyutta oldugunu söylemedi birkaç gün giremem nete ...nolur cok dua edin yigenimde ve ablamda birsey yoktur umarım...bende dogurmam insallah eşimin samsun da ne kadar kalıcagı belli degil...moralim cok kötü...birisi özelde telini yazsın bana ben 1 saate kadar bavulumu alıp arkadasımla cıkıcam evden...iyi bakın kendinize....yaa durum kötü olmasaydı eşim gitmezdi samsuna ....

canım ya çok üzüldüm inşallah bişicikleri yoktur.kötü haber tez gelir derler,kötü bişiler olsaydı haberini alırdın mutlaka bozma moralini her şey yoluna girecek,sen kendine ve doğacak olan bebeğine odaklan canım,dualarımız seninle.....

Evet talya, bizim oğlanın gelmeye niyeti yok.Dr.um yarın nstye girmemi istedi, bundan sonra da 3-4 günde bir girecekmişim.Her dr. farklı uygulama yapıyor.Ekinsu sana bunu söylemeyi unutmuştum canım, birde tokluk kan şekerine bakalım yarın dedi.Son haftalar olduğu için önemliymiş, benim geçen seferindeki testte tokluk kan şekerim normalden düşüktü, o yüzden sorun yok aslında ama bundan sonra onu da kontrol edelim dedi. Boyumuzda FL ölçümüne göre 55 cm çıkıyor:))) Boya göre haftamız dolmuş, kafa çapına göre yarın 40 haftamız doluyormuş:)
Tabii bunu bizimoğlan farketmiyor herhaldelaelaelaelaelae

herkese iyi akşamlar
yazılanları okuyamadım işallah herkes iyidir

montesori geçmiş olsun canım işallah önemli bişey yoktur abinler iyidir

pazar akşamı pazartesi kontrole gideceğim yazmıştım pazartesi kontrolde bebeğin doğum kanaloına girdiği ve açılmalarımın başladığını söyledi doktorum .nst dede kızımın kalp atışlarında düzensizlik görüldü beni apar topar doğuma aldılar 22 12 2008 de 12 : 15 de 2770 gr 48.5 cm kızım liya ceylin doğdu maalesef ciğerleri tam gelişmediği için kızım şu an kuvözde henüz kucağıma alamadım ben bugün taburcu oldum kızım hastanede süt sağıp hastaneye yollayacağım. fazla sütüm de yok ne yapacağımı şaşırdım henüz yavrum o kadar küçükki 35+1 de doğdusenağlama

gözünaydın ubb cim,allah analı babalı büyütsün,kısa zamanda toparlar kızın kendini merak etme,ama sen öncelikle moralini yüksek tut,çünki süt azalmasının en büyük etkeni stres ve üzüntü canım. bol sıvı gıdalar al,mercimek çorbasıda sütü artırırmış diye biliyorum.

warefull bende ölçiyim bu tokluk şekerini,en son ölçtüğümde sınırın altında çıkmıştı bir dahada ölçmedim,iyiki hatırlattın canım.....

yarın inaysa ve balım için büyük gün. kızlar bu gece size uyku yok,ama bu heyecan karşısında en son düşüneceğiniz şey uykusuzluk heralde,bizi habersiz bırakmayın allah yanınızda olsun,dualarımız sizinle...

ezracım iyi haberlerini aldık,gözünaydın canım allah analı babalı büyütsün inşallah....:nazar::nazar::nazar:

Önemli değil canım, bazı şeyleri birbirimize anlatarak hatırlatarak bu günlere kadar geldik:)))
Senin kontrolün ne zaman talya_?

kızlar ben bilg.ımı koçişe devretmek zorundayım. hadi yeter artık belin ağrımadımı deyip duruyor,ama tabii amaç bilg.kapmak ya neyseeeeeee.hepinizi öpüyorum iyi geceler.

kızlarr mrb nasılsınız valla genelde bu saatlerde kimse olmadığı için bende hiç bakmadım öle açıktı sayfa nasılsınız bakalım.
bu arada waterful sana maşallah bende ilk sen vee ekinsudan beklerken bebişi sizde hiç öle bir niyet yok valla.geç olsunda güç olmasın ama.sende tecrübelisin sanırım ikinci doğum olcak.normalmi sezeryanmı düşünüyosun cnm.

Önemli değil canım, bazı şeyleri birbirimize anlatarak hatırlatarak bu günlere kadar geldik:)))
Senin kontrolün ne zaman talya_?

3 ocakta kontrolüm var,dr.um muayene edicem dedi ama ben anlamadığım gibi kendisinede soramadım jinekolojik muayene mi diye.sezaryan olacak hastalara bakmıyorlar diye biliyorum ama..

X