2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

kızlar bizim burada bir kar yağıyor ki anlatamam lapa lapa benim bile çocuklar gibi çıkıp oynamak geldi içimden, oğluşumda içimden seyrediyor işte karın yağışını

kızlar bizim burada bir kar yağıyor ki anlatamam lapa lapa benim bile çocuklar gibi çıkıp oynamak geldi içimden, oğluşumda içimden seyrediyor işte karın yağışını

ay ne güsell!!o kadar yağıoyo mu??
burda sadece toprakta var kar yerler temiz:KK43:(
azcık çık oyna bence birinin eline de ver makinayı,çeksin sizi,oğlumla ilk kar topu oynamam die başlık olur:))kaydirigubbakcemile5

marsg geldi mi aklına bi hediye??

yok valla güzelim ben işteyim gene yogunluk var bitsin de düşünürüm. birde gezip bakmak en güzeli aslında...

dediğim siteye baktınmı orjinal şeyler var orda incele bir.

ekinsucum ne güzel karı çok severim bende eşimde... eşimde diyor kar yagsın diye dedim dur şimdi gidemeyiz kalırız yollarda sonra :))))))

yok valla güzelim ben işteyim gene yogunluk var bitsin de düşünürüm. birde gezip bakmak en güzeli aslında...

dediğim siteye baktınmı orjinal şeyler var orda incele bir.

ekinsucum ne güzel karı çok severim bende eşimde... eşimde diyor kar yagsın diye dedim dur şimdi gidemeyiz kalırız yollarda sonra :))))))

baktım oraya ama akılda bişi olmayınca bulunmuo işte...gezmek orda işe yarar ama burda diil:KK43:(
bi daha bakayım siteye artık..
kızlar aklına bi hediye gelen olursa yazsın lütfen,almayı düşünmeyenlerde:))

Ay ne güzel görünüyordur ekinsu şimdi o karın yağışı. Ben seyretmesini çok severim de ondan sonraki durumlarını sevmem:))))
Ama bizim burada yukarılara yağan karın ayazı geliyor, güneş var, ama aşırı bir soğuk ayaz.
Bence de çık oyna oğuşunla beraber ilk kartopu oyunun olur, ama kendini üşütmeden.kaydirigubbakcemile2

güzel haberlerle gel inşallah inanna..
hediye fikri benimde çok hoşuma gitti siteye bende bir bakayım bir şey bulabilecek miyim..
özlem canım ne yaptın yıkadın mı bebişin kıyafetlerini..

kız üşenme giriş bir an önce.odası gelsede bir hafta yerleştiremezsin koku çıkmıyor...bende bu hafta hiç bir şey yapmak istemiyorum boş boş otur yoruldum valla..dışarıda çıkılmıyor soğuk..

özlem kontrolün ne zaman benimkine daha iki hafta var.sen ticketinin tarihini sürekli değiştiriyormusun kız aramız açılmaya başladı..yaklaştırıyorsun galiba doğum tarihini.)))

ya kızlar şheeda dan haberi olan varmı, yanılmıyorsam dün onun kanaması olmuşdu inş iyidiri haberi olan olursa yazsın.

heracım sen nerelerdesin bebişin nasıl oldu, hiç girmediğine göre bebişin eve gelmişdir diye düşünüyorum.

sheeda bu gün hiç girmedi nete msn dede yok doğum oldu galiba bekliyordu her an...
smrisk sen neler yapıyorsun..ben artık vakit geçiremiyorum...hiç bir şey yapmakta gelmiyor gerçi içimden.

valla çalışmaya devam başka yapdığım bişey yok yılbaşından sonra izine çıkıyorum, aöma bugünlerde kemiklerim ağrıyor çatımmı oluyor bilmiyorum kitlenme şeklinde bi ağrı bakalım bugün doktora gidicem, içimden bi iki haftaya kalmaz diye geciyor ama bellide olmaz.

sen daha çalışıyor musun?kolay gelsin canım.bu haftalarda çalışmak zorluyordur..bekler inşallah annesi çalıştığın içindir belki..doktordan da güzel haberlerle gelirsin inşallah..

sen daha çalışıyor musun?kolay gelsin canım.bu haftalarda çalışmak zorluyordur..bekler inşallah annesi çalıştığın içindir belki..doktordan da güzel haberlerle gelirsin inşallah..

valla zor sürekli oturuyorum kızımda bugün çok hareketli, ya sizde oluyormu bebnim daha çok sağ tarafımda hareketleri var sold apek olmuyıor.

benimde genelde bir tarafta oluyor canım.oturunca daha da çok sıkışıyor heralde fazla kıpraşıyor..

Merhaba kızlar a.s.

Doktora gidicek olan arkadaşalar hayırlı haberler alın İnşallah..

Balım ve İnaysa kesin dourmuştur kimsede tlf numaraları yokmu bi haber alsaydık..

Bende bugün saçımı boyattım pazar günüde ada işimi bitirebilirsem tamamdır sositososito

X